szisz 2007 febr. 23. - 16:18:13
(51/2351)
Ha azt nézzük, alapjában véve Csányi Sándor egy tök átlag színész. Semmivel sem jobb, mint mások. Nem játszik jobban, nem néz ki jobban, de mégis olyan a belsõ kisugárzása, vonzereje, hogy lassan már nem lesz olyan magyar film, amiben nem szerepelne.
Fenyõ Iván berobbant a Szabadság, szerelemmel, és õ is ugyanígy lesz mint Csányi. Egy ideig róla fog szólni a magyar mozi.
És ennek kifejezetten örülök :-P
:-D
eszter1 2007 febr. 23. - 10:10:49
(50/2351)
nem kaptam, fel a vizet. és elfogadom a véleményed. persze meg is értem, 10 évvel ezelõtt, amikor kb annyi idõs voltam mint te nekem is leonardo dicaprio jött be, aki akkoriban a titanicban pl. hasonló kaliber volt, mint ez az énekes fiú. az más kérdés, hogy mióta férfivá érett, azóta sem tartom rossznak.
na de ne térjünk el témától.
ja igen, az igazi romantikáról meg annyit, hogy te is meg fogod tapasztalni, hogy milyen az. ezt nem azért mondom, mert olyan bölcs vagyok, csak azért errõl már van fogalmam.
egyébként tök jó, hogy tininek tartod magad. sok korodbeli lány már nagyon felnõttnek érzi magát. szóval jó, hogy még vannak igazi tinik, én is ilyen voltam.
Timke 2007 febr. 23. - 08:25:28 Előzmény ligam
(49/2351)
Köszi, hogy nem vagyok egyedül.:)
Timke 2007 febr. 23. - 08:25:06 Előzmény noncsi1
(48/2351)
Sajnálom, kedves noncsi, hogyha sikerült a lelkivilágodba gázolnom. Fogadd el, hogy nekem nem tetszett a film - emberek vagyunk, ízlések és pofonok. A te korosztályodnak még talán elég egy-egy ilyen bugyuta megoldású filmecske borzalmas gyerekszínésszel, nekem nem jött be. Én sem sértõdök meg azon, hogy neked tetszett, te se tedd. Ez egy fórum, ahova mindenki leírhatja a véleményét - törvényszerû, hogy nem lehet teljesen egyforma meglátása mindenkinek. Nem azért húztam le a filmet, mert "unatkoztam". Csányinak pedig volt már sokkal jobb szerepe is...
Szilvike2 2007 febr. 22. - 23:16:54 Előzmény eszter1
(47/2351)
OKÉ-OKÉNe kapd fel a vizet akkor úgy írom, hogy nekem tiniként nem nyálas és ezzel nagyon sok korodbeli sõt idõsebb ismerõsöm is így van... Szilvike(14)
kati1024 2007 febr. 22. - 21:20:08
(46/2351)
Köszönöm szépen a 2 számcímet, sikerült letöltenem :-)

Üdv: Kati
bau4 2007 febr. 22. - 18:50:26
(45/2351)
nekem ez a film nagyon tetszett sztem nagyon király!!!!!mostanában nem láttam ilyen jó magyar filmet!!tényleg szupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
ligam 2007 febr. 22. - 18:23:02
(44/2351)
Nekem ma volt szerencsém megtekinteni a filmet... Az én véleményem Timke hozzászólásához igencsak közelít... Én nagyon szenvedtem a moziban. Nem is fûztem hozzá sok reményt, de elmentem megnézni. Szerintem ez a hollywoodi rózsaszín lovestory-majmolás nagyon nem jött be. Csöpögõs sztori, kiszámítható fordulatokkal..
Az angol nyelvû zenékrõl (azt hiszem én is a nyálas szót használnám) nem is beszélve! Szerintem nagyon nem illettek a filmbe, és ha már magyar film, sokkal jobban illett volna bele magyar zene! A Magna Cum Laude száma például nagyon jó, de az se illett oda szerintem.
Végül ami nekem még nagyon szúrta a szemem, az a jelenetek közötti fadeelések, elsötétülések.Szintén nem a mûfajba illõ megoldás.
A Csányi-Fenyõ párosról meg csak annyit, hogy most nekik nagyon divatjuk van, kevés színészi tudással, szimplán a szépfiúságukkal el lehet adni a mozit. Ez van.
noncsi1 2007 febr. 21. - 13:25:19
(43/2351)
Sziasztok!!! Jah és szia tesstimi!!!
Timi szerintem tudod ki vagyok!!! :)
Nekem baromira tetszett a film!! Timike vagy nem tom ki, a kritikusokról az a véleményem, hogy unalmukban találnak ki hülyeségeket!!! És ezért nem igazán szimpik!!! Valdd be, magadnak, hogy Csányi a szokottnál jobb volt és Fenyõ naygon cuki volt,. és a kiscsaj majd beletanul a szakmába!!!

Szóval , ha nincs jobb dolgod inkább mással kösd le magad!!!

És puszika tesstimi
Ine 2007 febr. 21. - 12:05:36
(42/2351)
Nekem tetszett a film. Sokkal rosszabbra számítottam. A végén a csókjelent túlzás volt és nem vicces, de a film összességében szórakoztató.
E. Réka 2007 febr. 20. - 23:07:22
(41/2351)
Szerintem pedig az a szánalmas hogy egymást akarjátok meggyõzni a saját igazatokról. Ha nem tetszett a film akkor ne sért meg senkit akinek tetszett. Ez így lenne korrekt!
10/10
Regi 2007 febr. 20. - 15:07:59 10/10
(40/2351)
Szerintem nagyon jó film, lehetett rajta jókat nevetni. :D
dzsungelnyuszi 2007 febr. 19. - 21:59:54
(39/2351)
Hûha! Tényleg jó ez a film?? Én még nem láttam, de már régóta készülök rá, hogy megnézzem, de vhogy még nem jutottam el egy moziba sem. Nahát ezek után, hogy szinte mindenki dícsérte, rögvest el is megyek egy moziba a kedvesemmel :)
kiss.gina 2007 febr. 19. - 20:17:03 Előzmény eszter1
(38/2351)
Eszter! üzenem ha birod a Csányit meg a Fenyõt menj és nézd meg ,mert szerintem nagyon jók!
kiss.gina 2007 febr. 19. - 20:13:07
(37/2351)
Szerintem pedig jó volt a film,vannak ennél sokkal rosszabb magyar filmek.
Timke 2007 febr. 19. - 19:41:10
(36/2351)
Lehet, hogy remek színészek egyébként, de itt nem nagyon remekeltek. Fenyõ Ivánnal semmi bajom, õ jól játszotta a bunkó karaktert.
No6 2007 febr. 19. - 14:22:46
(35/2351)
Nekem is tetszett a film!
Sztem tök jó volt, bár a reklámokat nagyon erõltették.
tesstimi 2007 febr. 19. - 13:00:22
(34/2351)
Nem tom mi bajod ezekkel a remek színészekkel és evvel a nagyszerû filmmel, nekem írtóra tetszett! az egyik legjobb film , melyet magyarok rendeztek!Fenyõ I. nem bunkó, hanem helyes, Csányi S. nem uncsi, hanem 1 kiváló apa, ami igaz, az igaz , a kiscsaj nem zseni, de még beletanulhat!
Én ( és a barátnõim) el vagyunk ájulva a filmtõl és Fenyõ Ivántól!!!!!!!!!
Timke 2007 febr. 18. - 22:40:24
(33/2351)
Ez a film szánalmasan pocsék. Már az elején rossz lesz az ember szájíze, mikor látja azt az idegesítõ jelenetet, ahogy apuci és lánykája felkel és reggelizik. Borzalmasan erõltetett. A kislány szerintem botrányosan rossz színész, nem hiszem el, hogy jobbat nem találtak nála. Mivel viszonylag sok szerepe volt, igencsak sikerült elrontatnia a filmet. Csányi hozza a szokásos semmilyen formáját, Fenyõ Iván jó a tipikus bunkó pasi megformálásában. A Hell üdítõital reklámja már rettentõen elkeserítõen tré, a többi még talán elmegy.
Fenyõ Ivánnak köszönhetõen kapunk egy-két jó poént, amiken még nevetni is lehet, de ne egy Csak szex és más semmi színvonalú filmet várjunk, mert ez nem lesz az. Sajnáltam, mert én nagyon szeretem a romantikus vígjátékokat.
Marjan 2007 febr. 18. - 18:10:40
(32/2351)
Hello!

Ha még nem sikerült kitalálni vagy megszerezni, a
másik szám, ami a tópartos résznél szól:
Quimby: Most múlik.