cstimcsi 2007 márc. 11. - 14:55:40
(71/2351)
Sziasztok!

Nekem vegyesek az érzelmeim a filmmel kapcsolatban.
Egyrészt azért, mert sztem jó a sztori és zseniális a csavar (nem hiába vette meg Hollywood a jogokat), meg a humora is.
Másrészt viszont, a színészek....hááát.....
Hiába jó pasi Csányi, most nem volt túl meggyõzõ (de azok a boci szemek....huhhh :)), bár a vége felé már valamivel jobb volt. Egyedül Fenyõ Iván és Kovács Patrícia mentették meg a filmet, no meg a végén Szacsvay és Hernádi (õk viszont szuperek).

Azért jól szórakoztam a moziban azon a bõ másfél órán át, de tény lehetett volna rövidebb és pörgõsebb. (Tényleg zavaró a sok reklám)
Kíváncsian várom, h mit tudnak majd kihozni belõle az amerikaiak.
Monoka 2007 márc. 11. - 10:42:11
(70/2351)
Sziasztok!
Én tnap láttam a barátnõmmel,és nagyon tetszett!Sztem is érdemes megnézni!Mindenki nagyon jó volt benne,de legnagyobbat Fenyõ Iván alakított!Szóval sztem aki teheti nézze meg! :)
dzsungelnyuszi 2007 márc. 07. - 14:13:04
(69/2351)
Jelentem megnéztem a filmet! :)))
Iszonyat jó poénok vannak benne!! Azon pl órákig röhögtem (és most is, ahogy visszaemlékszem rá), mikor az esétlyen Fenyõ a borospohár szélére ragasztotta a rágóját! :)))))))
Jajj még írni sem tudok, annyira röhögök most is :))
De a többi poén is ütõs volt szerinem. A kislány, meg majd belejön a színjátszásba.
Bucika 2007 márc. 03. - 17:08:12 Előzmény kati1024
(68/2351)
sziasztok!!
hm..szerintem nagyon jo volt a film!!!!nekem nagyon tetszet,nem volt az a nyálas szerelmes(olyan is lehetett volna,azokkal a filmekkel sincs semmi bajom) de nagyon jot nevettem rajta,nagyon jo film,csak ajánlani tudom:))))
a zenét pedig : Zentai Márk-Ments meg szerelem... énekli,ha valakinek esetleg kéne...Az is nagyon jo szám...:)
Bucika:)
Liptai Lilla 2007 márc. 03. - 12:19:14 Előzmény nono21
(67/2351)
Vidéki sanzon
Liptai Lilla 2007 márc. 03. - 12:18:30
(66/2351)
Nekem nagyon tetszet!!
senatig 2007 márc. 03. - 06:04:42
(65/2351)
Mindent összevetve az egész film gyenge 3-as.Bár ebbõl a storyból még akár egy jó filmet is lehetett volna csinálni!Nagyot rontott a megítélésen nálam, az utolsó csók jelenet technikai kivitelezése. Azért ahhoz nem kell csodagép, hogy az ilyen iszonyat kontúr hibákat szépen el lehessen tüntetni.Egyszer Hofi Géza azt mondta,hogy "nem akkor kell beszélni, amikor az ember tud két órát beszélni, hanem amikor a mondandójának a súlya két óra!" Indokolatlanul hosszú, ebbõl kifolyólag kissé unalmas,közepes színészi teljesítménnyel,sok és szájbarágós reklámmal. Mégegyszer nem nézném meg.
9/10
tundeey 2007 márc. 02. - 14:27:18 9/10
(64/2351)
magna cum laudétól a Vidéki sanzont
nono21 2007 márc. 01. - 17:51:59
(63/2351)
Szerintem nagyon jó a film!Nem tudja valaki h mi annak a számnak a címe amit Ullmann Mónika énekelt?
kakao12345 2007 febr. 28. - 21:57:38
(62/2351)
Nos, én nemrég láttam a filmet és nem voltam töle elragadtatva. Csányi Sándor, Fenyö Iván, Kovács Patrícia teljesítménye szerintem egy erös 4-es. Ullmann Mónika viszont 3-es alá. Én azt hittem, hogy azt a sexi Mónikát látom viszont a vásznon, akit a Hippolytban láttam. Ehelyett egy fogpiszkálóra fogyott sexinek egyáltalán nem mondható idönként vihogó, idönként iszonyú fáradtnak tünö színésznöt láttam a vásznon.
A film 101 perces. Ebböl nehéz volt vegigülni 66 percet, mert vontatott volt, szinte nem szólt semmiröl. Fenyö Ivan és Kovacs Patrícia valamit nyomott a nézhetöségén. Az érdekesebb, humorosabb része a vége volt. Akár azt is mondhatnám, hogy az utolsó jelenet, amiben Hernádi Judit is szerepelt volt olyan, ami lekötött. A rendezö kicsit pörgethetett volna rajta. Talan, ha nem 101, hanem "csak" 75 perces lett volna a film, akkor dinamikájával áthidalhatta volna a rendezöi gyengeségeket.
A reklám nem zavart benne, bár a "KÖSZÖNÖM" csoki már talán túl volt adagolva /nem is értettem, hogy miért a piros változatot nyomták, mikor én a kéket szeretem :-)/
Mindent összevetve élvezhetö volt a film, de jó is lehetett volna, ha nincsenek benne fölösleges töltelék/idöhúzós jelenetek.
becca1 2007 febr. 28. - 15:17:13
(61/2351)
Szóval csak szépen sorban.
1.Igen, nagyon sok volt benne a reklám, de ha belegondoltok ezek nélkül a reklámok nélkül valószínüleg nem tudták volna megcsinálni a filmet (legalábbis itt Magyarországon).
2.Bogi lehet hogy nem mester színész, de legalább élethûen alakította azt, amit neki kellett egy kislányt.
3.Lehet, hogy Csányi és Fenyõ mostanában felkapottak lettek, de én személyen szerint bírom mindkettõt (mondjuk Csányit jobban) és nem azért mert "szép fiúk".
4.A poénok néhol fájnak, de mi és az egész mozi végig röhögtük az egészet :D
5.Ha valaki megtudná mondani hogy a filmzenét honnan tudnám megszerezni azért nagyon hálás lennék!!
Amúgy pont most olvastam egy kritikát és azt kell hogy mondjam hogy nagyon csúnyán lehúzták :S pedig szerintem simán felveheti a versenyt a magyar filmek nagyrészével a mostaniak 90%-át meg simán üti.
Szóval menjetek és nézzétek meg ha akartok egy jó kis szombat délutánt:D
ahal 2007 febr. 27. - 11:42:50
(60/2351)
Kritika kritikája. Kónya Orsolya kritikáját mindenkinek ajánlom a filmtekercs.hu-n. Ezután érdeklõdéssel tekintettem a film elé. Kellemes volt, szórakoztató, ami szöges ellentéte volt a kritikusnak címzett hölgy leírásának. A kislány aranyos volt, Csányi szokásosan jó, de a többiek is jól eljátszották amit kellett. Ezek után elgondolkodtam a kritikusról. Szerintem ha valaki enyire sötéten lát mindent, mindenben a rosszat keresi, egyen egy kis csokoládét írás helyett. És egy saját gyerek se ártana neki.
Bodza 2007 febr. 25. - 19:43:21
(59/2351)
Baromi sokat röhögtünk, ajánlom mindenkinek aki egy laza vigjátékot szeretne megnézni. Van benne 15 perc túlcsorduló romantika nyálas zenével,néhány szájbarágós reklám, de a maradék 85 perc 100 százalék szórakozás. Fenyõ Iván fantasztikusat alakít, a többiek is jók.
eszter1 2007 febr. 25. - 11:44:08
(58/2351)
köszönjük meg tundeey-nak a segítséget, nekem fogalmam se lett volna. én még ott tartok, hogyha akarok egy zenét, megveszem a cd boltban, vegy megkérem egy pc guru ismerõsõm, hogy szerezze meg nekem.
hú, szegény felnõtteket csúnya kritikával illetted. ha így vesszük én sem vagyok az, mert szemkörnyékápolót ugyan használok, de azért a hajam még nem õszül. :))
ja, a filmet még mindig nem láttam, mostmár tényleg meg kéne néznem, hogy a filmrõl is tudjak valamit írni.
9/10
tundeey 2007 febr. 24. - 19:32:14 9/10
(57/2351)
Nekem megvan az S.O.S szerelem c. filmbõl a MENTS MEG SZERELEM c. szám.....amúgy sztem a legjobb ilyen ingyenes letöltõprogi az a limwire és ott úgy lehet letölteni, h a title-be beírod a címet....mert ha beírod, h mark akkor túl sok dolgot fogsz megkapni:))vag yha kell akkor eltom küldeni msn-en vagy mailben is bárkinek.... tundeey@citromail.hu vagy tundeey@msn.com
9/10
tundeey 2007 febr. 24. - 19:26:20 9/10
(56/2351)
én ma néztem meg a filmet és nekem nagyon tetszett...sokat lehetet rajta röhögni és a filmzenék is nagyon tetszettek....nekem valahogy fenyõ iván sokkal jobban bejönn, mint csányi...sztem megéri megnézni, bár a reklámok némileg engem is zavartak a film elején...
ligam 2007 febr. 24. - 16:39:50
(55/2351)
Azért ültem be megnézni, mert magyar film és szeretek tisztában lenne a dolgokkal!
barkas123 2007 febr. 24. - 14:49:42
(54/2351)
Sziasztok!
Mi tegnap néztük meg a barátnõimmel, és nekünk nagyon tetszett!! :) Jól esett egy kis nevetés. És Fenyõ Iván állati nagyot alakított!! Szerintem érdemes megnézni! :)
hesszi 2007 febr. 24. - 09:53:34
(53/2351)
Sziasztok nem tudjátok véletlenül hogy melyik számot énekli Ullnann Mónika a zongoránál?? (amikor Csányi kísérte a filmben) Köszönöm pusz
Szilvike2 2007 febr. 23. - 19:02:30
(52/2351)
Oké és kössz az "igazi tini" jelzõt nem tartom magam felnõttnek mert a felnõttek hamar õszülnek ráncosodnak...:D
Nem tudsz segíteni, hogy honnan tudnámleszedni a MENTS NEG SZERELEM c. számot?
Elõre is kössz...!