10/10
eugénia22 2007 nov. 27. - 18:01:30 10/10
(151/2351)
Bocsi, abból gondoltam ,hogy bírod Fenyõt mármint színészként, mivel mgemlítetted.Én meg Csányit, nem tartom annyira szépfiúnak.Mind kettõnek sok filmjét láttam ,(Fenyõnek az összes filmjét).Nekem Fenyõ és Kovács a két kevencem a filmbõl.A fõszereplõk közül ,Ullmann Mónikát nem szeretem annyira ,színészként.A "jön a s.gges " beszólás itt ,mindenkinek a kedvence ,kezdem megszokni ,én is szeretem.Üdv nektek.
nautilus64 2007 nov. 27. - 17:51:53
(150/2351)
na igen! poénok terén el voltunk halmozva! :D a rejtett reklámokat is bírtam! :D jól megoldották!
nautilus64 2007 nov. 27. - 11:33:26
(149/2351)
Fenyõ hülye gyerek karaktere tetszett, maga a pasi annnyira nem jön be. inkább Csányi Sándor "gyere be"! :D:D:D
10/10
eugénia22 2007 nov. 26. - 20:16:10 10/10
(148/2351)
Nincs mit, máskoris!Ha már itt tartunk az improvizálsoknál akkor megemlíttem,hogy Fenyõ is improvizált (de õ rengeteget) , pl.: a zakós majomot(Csányira).És erre Csányi improvizálta ,hogy dzsekis majom (Fenyõre)(ezek kiderûlnek az audiokommentárból).Ezek a szavak, vagy inkább poénok , viszont ismerõsek lehetnek neked a filmbõl.Szerintem is óriási volt Fenyõ ebben a buta ,milliomos és sportkocsis csávó szerepében a tattoo a nyakán az, egész szerepébõl a legjobb ötlet.(Az eddigi filmjei közül itt volt a legjobb ,szerintem.)Gondolom Fenyõ a kedvenced a filmbõl és esetleg még valaki?Üdv.
nautilus64 2007 nov. 26. - 17:57:36 Előzmény eugénia22
(147/2351)
köszi az infót! :D Fenyõ Iván is jól alakította a hülye gyerek szerepét! :D:D:D tényleg nagyon jó poénok voltak benne! :)
10/10
eugénia22 2007 nov. 26. - 17:10:19 10/10
(146/2351)
Azt a "a valóság sokkal szörnyübb ,Bogit én csináltam legóbol" poént Csányi improvizálta.Gondoltam megírom neked ha ennyire tetszett.
10/10
eugénia22 2007 nov. 26. - 17:00:20 10/10
(145/2351)
Hát én had mondjam megint,hogy én megmondtam.Hát igen ez a konkurens céges dolog, nem semmi.És tényleg ahogy megoldották ,hogy nem csak az derûl ki,hogy ki a konkurencia , hanem ilyen zseniális beszélgetõs jelenetbe foglava. A Hernái-Szacsvay párossal megoldott beszélgetéssel (szeintem másokkal nem is sikeredett volna ilyen jól).Klassz ,hogy ti is mgnéztétek, de ha rám hallgattok akkor biztos megnézitek ,mondjuk lehet, hogy az én unszolásomra.Nem véletlen ,hogy én ennyit írok ide, mostmár ti is megértitek remélem.És tényleg ennél jobban már megse tudták volna csinálni ezt a jelenetet, én is szeretem.És a vágónak se lehetett könnyû a munkája ebben a filmben.És hát a forgatókönyvírónak hogy jutott eszébe ilyen könyvet kitalálni.
nautilus64 2007 nov. 26. - 15:33:57
(144/2351)
az tényleg nagyon jó volt, hogy a Hernádi Juditékat használták szócsõként! :D
nautilus64 2007 nov. 26. - 15:32:44
(143/2351)
halika! én is megnéztem a hétvégén! tényleg nagyon jó volt! és mivel nem tudtam a filmrõl sokat, ezért meglepetésként ért, hogy Móni és Iván a konkurens cég vezetõi! :D
az a mondat nagyon tetszett Pétertõl, amikor azt mondta Veronikának, hogy "a valóság szörnyûbb, Bogit õ építette Legóból!" :D:D:D
10/10
eugénia22 2007 nov. 23. - 22:22:26 10/10
(142/2351)
Elösszöris köszi ,hogy hozzászóltál.Gyere még sokkszor.Másodszor muszály mondanom, hogy én megmontam.És én megis mondtam, csak a kutyát se érdekelte meg nemis figyelt rám.Most már remélem érted mért ez az egyik ha nem az egyetlen kedvenc filmem.Én dal téren a Mostmúlik pontosant mondanám a kedvencemnek.Fenyõ apszolúlt csúcs, én ezt is megmondtam.A konkurens céges dolog meg elhiszem ,hogy elnyerte a tetszésedet.Az a kastély tényleg nem semmi, úgytudom 5 csillagos.Csányi és Ullmann se rosszak.A kislány monduk szerintem nem túlzottan színésznõi tehetséggel van megáldva, de tény,hogy aranyos volt.A sztori megint mondanom kell én megmondtam.Ez a csúcs romantikus vígjáték kateroriában.Szerintem a poénok még viccesebbek is mint amit egy vígjátékba tenni szoktak.És hát a Hernádi-Szacsvay jelenet nekem mondod.
10/10
eugénia22 2007 nov. 23. - 14:19:58 10/10
(141/2351)
Kedves vagy,nagyon! Már kezdtem kifogyni az ötletekbõl, mit írjak.:)Hétvévégén akkor megnézed szuper ,de ugye utánna megírod élményeidet?Az éneklõs jelenetbõl én azt talom viccesnek,hogy aikor azt éneklik "harapok egyet a lángosba"mutatják Bettit aki éppen harap a csokijából.Üdv.
nautilus64 2007 nov. 23. - 13:36:50
(140/2351)
na én hozzá szólok! igaz még mindig nem néztem meg, de a zongorás duett nagyon tetszik, láttam már a neten!
hétvégén szerintem megnézem végre!
10/10
eugénia22 2007 nov. 23. - 05:09:13 10/10
(139/2351)
Meggondoltam magam,mégis írok.Valami értelmeset szeretnék,remélem sikerûl.Írok egy jó kritikát,a filmrõl,hogy mitõl annyira jó méghozzá, jelenetrõl jelenetre.Minden hozzászólásommal, hármas jelenetenként.
1. jelenet:Ez a jelenet egy nõrõl és egy férfiról szól, akik egy kocsiban ülnek soffõrrel.Pezsgõznek.Az a piros sál amit anyira fúj a szél, a nõ nyakában szerintem nagyon ötletes.Egyépként a legmodernebb technikával ,damillal imitálták mintha a szél mozgatná.A vetitett háttérrel magával nincs gond, de az talán már túlzás ,hogy a városokat, országokat egymásmellé teték.A mézédes zene viszont, emelte a színvonalát a filmnek.
2. jelenet:A kocsi megérkezik uticéljához,kiszállnak és megtudjuk ,hogy az S.O.S. iroda egyik akciójába csõppentünk.Itt vannak kimondottan jó poéniok,"majd az eskûvõ utánn ,fiúk forró egyéjszakás kaland".Kéry Kitti és Kauczky Armand arc játékukkal remekelnek.A vágások jól sikerûltek.
3. jelenet:az ébredésnél az opratõri munkát kell ki emelni. Bár valoszínûleg ami viszi a pálmát, legalábbis mások szerint Csányi mesztelen felsõ teste.Nõk százainak biztos örömöt okozotak vele a készítõk .A komponált zene apszolult elvan taláva.És azok az újságok, mindössze félreértések elkerûlése végget ,nem szponzorációk.Nem hiszem ,hogy bárkit is édekelne ,de azért én tovább folytatom.Üdv mindenkinek.
10/10
eugénia22 2007 nov. 22. - 17:07:30 10/10
(138/2351)
Pont ilyen hideg téli estékre való film, jó kikapcsolódást nyújt de valahogy talán baráti társaságban vagy valamilyen társaságban (a poénok miatt)még jobb kikapcsolódás.Egy kis popcorn ,haverok valamilyen szénsavas üditõ és már indulhat is a film.Egyébkét egy-két bakit azért én is találtam a filmben dehát melyikben nincsen.Csak olyanok mint ,hogy Betti egyik füléból hiányzik az egyik fûlbevaló de lehet hogy direkt volt ,mert két olyan jelenet is van.Ha esetleg pont most nézné valaki a filmet és véletlenûl hasonlo közegben mint ahogy én írtam akkor azoknak jó szórakozást.De mndenkinek ha esetleg ma nézte/nézi/nézni fogja a filmet.Nem kéne devel mondatot kezdenem de ez egy rossz szokásom.
10/10
eugénia22 2007 nov. 22. - 14:16:38 10/10
(137/2351)
A szereplõk többsége akik még szerepelnek a filmben látthato volt az S.O.S.-ben pl.: Herczeg Adrienn (jógaoktató)(randizó lány lesz) ,Hevér Gábor (Öcsi) (Dávid legjobb barátja lesz)Gáspár Kata (technikus lány a konkurens cégnél)(velei randizni fog),Pásztor Erzsi(nagyi)(Hevér anyukáját fogja játszani),Kéry Kitti(a film elején õ volt az elcsábbittandó nõ)(õ vele is randizni fog).Lesz salsa randi ,paintbol randi,lesznek érdekes nõk benne pl.: tantrikus vega lány olyan aki minden áron gyereket akar stb.De lesznek olyan szereplõk akik nem szerpeltek az S.O.S-ben pl.:Szávai Viktória (vele lesz a salsa randi),Söptei Andrea(a kiadó vezetõje),Rezes Judit(egyik nõ alivel randizni fog),Egres Katinka(õ is) .Sok helyszín lesz maga a történet Budapesten játszodik.A Valentin napi premiert 2008-ra értettem.Persze nem nehéz rájönni csak godoltam pontosítok.Mielött elkezdtek volna forgatni 3 napos "edzsõ táborban" voltak valahol a Szalajka -völgyben.Már leforgatták és már az utó munkálatok folynak.Érdemes lesz megnézni ahogy már említettem márcsak kiváncsiságból is.
10/10
eugénia22 2007 nov. 22. - 13:26:05 10/10
(136/2351)
És akkor az infók: Ez is romantikus vígjáték lesz természetesen a bemutató ennél is Valentin napon lesz.Fenyõ és Kovács a két fszereplõ, a rendezõ pedig szintén Sas Tamás.A producer Neményi Ádám.Sztori:Debreceni Dávid (Fenyõ) egykönyves siker író aki a népszerûségtõl kissé elszállt.Összetöri a luxus autóját a kiadója beperli egy nagyobb összegre ezért sûrgõsen pénzre van szüksége,választás elé állítják vagy ír egy könyvet 10 nap alatt amivel megszerzi a szükséges pénzt vagy nincs pénz.A könyv amit megkell irnia a budapesti szingli nõkrõl szól.Ezért 10 nõvel randizik,hogy informáciokat gyûjtsön a könyvhez.Kovács Patrícia az ex barátnõjét alakítja aki segít neki a könyv összehozásában. Ullmann Mónika és Csányi Sándor nem szerepel benne.Egyépként ez a Dávid nagy nõ csábász olyan aki sosem hallgatta meg a nõket így hát most nehéz hejzetbe kerül...
10/10
eugénia22 2007 nov. 22. - 13:04:40 10/10
(135/2351)
Ja igen ezen az oldalon nézhettek képeket a 9 és fél randiról:http://www.danubius.hu/gleria/130086
nautilus64 2007 nov. 22. - 12:56:48
(134/2351)
Nekem meg van DVD-n, de sajna még nem jutottam el odáig, hogy megnézzem! :( De nagyon ígéretesnek tûnik! :D
10/10
eugénia22 2007 nov. 22. - 12:42:20 10/10
(133/2351)
Kiváncsi vagyok válaszolsz-e és mit.Bár részemrõl a vita lezártnak tekinthetõ.Inkább térjünk vissza a film témájához mert még a végén ez lesz a baj. Aki még nem látta a filmet az nézze meg, aki meg látta már az meg mégegyszer tekintse meg.Tudtátok ,hogy Amerikából érdeklõdtek a film újra forgatási jogáról?Úgy tudom valami Amerikai újságban egy nagyon jó kritika jelent meg a filmrõl és ez alapján keresék meg az illetékeseket. El is küldtek egy angol felíratos dvd-t.Azthiszem Brad Pitt cége.És Auszráliából is de úgy tudom õk meg is vették ,és komolyan gondolták a forgatást sõt el is kezdték valamint be is fejezték (enne jobban utánna járok).Állitolag színdarab is készült belõle amit nem rég mutattak be. Az utolsó tudomásom szerint a moziban 260 ezer nézõnél tart a film.Remélem most már elmondhatom magamról ,hogy értelmes hozzászlást írtam.És ha lehet írjatok.:)Majd még a 9 és fél randiról is beszámolok.Üdv.
wolody 2007 nov. 21. - 20:20:47
(132/2351)
Kedves eugénia22, téged egy másik fórumon már biztos elküldtek volna, nem is kicsit, nem is túl szépen. Az elsõ pár hozzászólásod után már semmi értelmeset nem mondtál, sõt chatszobává alakítod a fórumot.

A film tetszett pedig nagyon rosszul álltam hozzá. A kislány nagyon béna, a többi színész viszont abszolút jó. Tetszettek a poénok is, a "jön a s*gges" mindent visz! Tényleg kiszámítható, túl nagy fordulatnak nem nevezném a végét.