10/10
eugénia22 2007 aug. 16. - 14:33:27 10/10
(91/2351)
Nem régi hozzászólásomnál azt írtam hogy Kovács Patrícia és Fenyõ Iván a fõszereplõk aztán meg ,hogy 13 fõszereplõ van. Kíjavítanám magam Fenyõ és Kovács a két fõszereplõ és a tíz randi partnenõ abban az öt-hat percben fõszereplõ.Mivan veletek senki sem ír? ha írna valaki tõle kérdezem melyik a kedvenc részed? Melyik poént tartod a leg vicccesebnek? És melyik az a rész ami nem anyira tetszett? Mi a legötletesebb az egész filmben? Ha írna valaki megtenné azt a szíveséget ,hogy válaszol illetve beszélget(fórumon keresztõl) velem. Hát azért elõre is köszi.
10/10
eugénia22 2007 aug. 10. - 16:52:25 10/10
(90/2351)
Meg biztos,hogy a végén a felírat alatt a Márk Ments meg szerelem címû szám szól. Minden szám rajta van a 2 lemezes dvd-n. Nekem is a Most múik pontosan a kedvencem tényleg jó szám.
finci 2007 aug. 10. - 14:46:35 Előzmény eugénia22
(89/2351)
és az biztos, hogy amikor a kislányával ül a Csányi a hídon és a kislány bíztatja, hogy vallja be mit érez, az alatt QUIMBY szól méghozzá a "most múlik pontosan" címû számuk....

gyönyörû szááám! imádom!
10/10
eugénia22 2007 aug. 09. - 18:35:47 10/10
(88/2351)
Az új filmet szintén Sas Tamás rendezi a fõszereplõ Fenyõ Iván és Kovács Patrícia. A 9 és fél randi egy író (fenyõ) 10 nap alatt 10 nõvel való randizásáról szól amibõl könyvet kell írnia egyépként már leforgatták. 350 millióból készûlt a film állítólag.Meg sok helyszín lesz 13 fõszereplõ a Patricia meg az Iván (Dávid) exét alakítja. A bemutató február 14-én lesz valentin napon. Szerintem érdemes megnézni már csak kíváncsiságból is.
Noncsa 2007 aug. 08. - 21:20:09
(87/2351)
Nah megnéztem én is :) a film 3/4ed része sztem nem nagy cucc, a várható sablonok, de a csavar után, az uccsó kb negyed óra nagyon jó volt! fõleg a bosszú része tetszett!
az angol zenék sztem is gázok, meg a vágások, a reklámok nem is avartak annyira...
szal sztem jó kis film ez, pozitív csalódás :)
állítólag jövõ valentin napra is terveznek egy romantikus filmet, csak arról még sokmindent nem tok
10/10
eugénia22 2007 júl. 21. - 00:44:40 10/10
(86/2351)
Az összes számra kiváncsi vagy?Az biztos, hogy amit Ullmann énekel a zongoránál az a Magna kum laude vdéki sanzon címû dal. Szerintem nem az egyszer megnézhetõ kategóriába tartozik.
anna17 2007 júl. 20. - 20:03:21
(85/2351)
maradjunk annyiban, hogy ez a film elmegy. sztem nem tartozik a legjobbak közé ( mármint a magyar filmeket tekintve). 1x megnézhetõ, de többet nem ér meg.....
Aurórácska 2007 júl. 20. - 18:06:18
(84/2351)
Ez a film nagyon jó!! Nem tudjátok milyen zenék mennek a filmben??? Azt toom hogy az egyiket Mark énekli a ments meg szerelmet! meg egy másik számot!!
a többit nemtom!!
10/10
eugénia22 2007 jún. 15. - 22:02:37 10/10
(83/2351)
És még annyit, hogy a csavar tényleg zseniális ! És szerintem onnan tudták Csányiék , hogy kihez kell leülni ,hogy volt egy képük Szacsvayról amit még neki is megmutattak. Aki még nem látta az tényleg nézze meg! Nem fog csalódni aki megnézi! Készül már a második rész jobbn mondva egy másik film amiben Csányin és Ullmannon kívûl mindenki szerepelni fog benne Fenyõ lesz a fõszereplõje! 9 és fél randi! Én tuti megnézem majd!
Félkarú 2007 jún. 12. - 09:59:27
(82/2351)
Tegnap megnéztem dvd-n a filmet. Sztem zseniális! A fordulat király, mintha nem is magyar film lenne, annyira jó. 1 hibát azért felfedeztem, bár lehet h csak én nem értettem: Szacsvay-t hogy nyomozták ki Csányiék? Az egyik jelenetben Hernádi kiválasztja Fenyõ elõtt, a következõ snittben pedig Szacsvay a kávézó teraszán ül, s odalép hozzá Csányi egyik embere. Honnan tudták, hogy kihez kell odamenni? Meghekkelték a konkurencia számítógépét? Sztem ez nem logikus. Jó, persze a filmekben vannak olyan jelenetek, melyek úgy épülnek egymásra, h a köztes jelenetet nem mutatják, de azért sejteni lehet, h mi történt. Itt viszont ilyen nincs. Ez 1 logikai baki. Hacsak Fenyõ titokban nem köpött Csányiéknak. Bár a végén õ is rájön, h valaki szórakozik a közvetítéssel, tehát õ nem tudhatta amit Cs-ék.
10/10
eugénia22 2007 jún. 01. - 03:30:30 10/10
(81/2351)
Sziasztok! Én is láttam a filmet és nekem nagyon nagyon tetszett! Olyan nyira ,hogy 2-szer nézem meg moziba megvettem dvd-n és könyvön. (na jó lehet ,hogy ez már túlzás de nem tehetek róla). Viccesnek találom ,hogy mindenki szidja a sok reklámot amikor ezek azért voltak , hogy reklámozza népszerûsítse eladja magát. Bevallom Csányi játéka nem volt valami jó de kibirható. Fenyõt szeretem és nagyon jó volt a bunkója.A Patricia volt a legjobb hihetetlen tehetség nem volt baj vele nem nevette el a szövegeket abban a hidegben is órákat úszott stb. Jó a kislány nem ért a színészethez de mégis csak 9 éves és ez a második szerepe. Azért mindenki valja be (ha nem nagy kérés) ,hogy A Hernádi-Szacsvay páros nagyon jól kitalált volt! A Csak szex és más semmi óta nem volt ilyen jó film úgy ,hogy ez is nálam egy fontos szempont és mindenki tudja ,hogy a magyar filmek igen ritkán jók. Azok akik nek nem tetszett a film elég depisek lehettek ezek a poénok nem jók??????? Most nem bántás ként! Szerintem azért volt ilyen nyálas romantikus mivel valentin napra készült. Egyépként olyan aranyosak voltak az Ivánék ,hogy õk is összejöttek a végén ! Én csak is ajánlani tudom azoknak akik egy jó vígjátékot szeretnének meg nézni némi najó nem némi romantikával! Én nem sajnálom a mozi jegy árát! ( pont mikor láttam szükségen volt egy kis nevetésre). Jó érzéssel jöttem ki a moziból és jó volt vissza gondolni a poénokra meg újra röhögni rajta. Hú mekkora nevetés volt a moziban néhány nagy poénon!!!! Hát jó akinek nem tetszik nem tetszik a kinek meg tetszik annak legaláb nem kell sajnálja most már a jegy árát! A sok szám jó volt legalább azt is negvehetem CD-n najó ez vicc akart lenni. Na most már mindent le írtam amit akartam. Ha meg nem akkor majd még megírom. Ja és nem azért szeretem Csányit és Fenyõt mert szépfiúk. Csáó! U.i.: aki még nem látta feltétlenûl néze meg.:) Üdv!
krisztinscott 2007 máj. 12. - 22:11:39
(80/2351)
Sziasztok!
Nekem tetszett a film...s legjobban Fenyõ Iván szerepe,bár õt magát is nagyon szeretem:)
DRusza 2007 máj. 09. - 19:33:06 Előzmény rapanui
(79/2351)
A legjobb benne a kislány és ez szerintem mindent elmond... Fenyõ Iván nagyon idétlen, Csányi meg cseppet enervált.... Hogy a legjobb magyar film lenne? Ezzel nem sértenék meg azért senkit. Még az átlagtól is nagyon messze van. Sok példa van az utóbbi idõben, úgyhogy nem igaz, hogy idehaza nem lehet tömény reklám nélkül filmet csinálni, de ez már az arcátlan kategória... A filmtörvényben ezt is szigorúan kellene szabályozni, bár a TV2-nek mindegy lenne, amikor naponta megszegik a médiatörvényt olcsó bújtatott reklámokkal. Nem a mozipénztárból folyik be a bevétel az biztos, így aztán nem csoda, ha el akarják sütni a remake jogokat is. A filmben is elhangzik, hogy aki hülye az megérdemli...
4/10
rapanui 2007 ápr. 08. - 22:10:12 4/10
(78/2351)
Helló:-)

Még annyit, hogy attól, hogy látott valaki ennél a filmnél már rosszabbakat is, ez a film még NEM lesz jobb, legfeljebb kevésbbé rosszabb, mint amazok:-)

peace

rapanui
4/10
rapanui 2007 ápr. 08. - 22:04:55 4/10
(77/2351)
Helló:-)

Érdekes, ha az embereknek tetszik egy film, akkor az rögtön a "legjobb" film lesz....
Az S.O.S szerelem bûnrossz film:-)
Ennek ellenére jókat lehet rajta röhögni, és társaságban szerintem is kellemes kikapcsolódás.

Valaki azt írta: "csányi jobb volt a szokottnál" LoL
Milyen lehet akkor a "szokott" szerepeiben?

A "fan-oknak" üzenem, hogy AZ a kislány ne az én pénzemért tanuljon bele a színjátszásba.
Nem tudom ki fia-borja, de rettenetes volt, bár a forgatókönyvíró sem könnyítette meg szegénykém dolgát:)

peace

rapanui
cstimcsi 2007 ápr. 05. - 18:30:30 Előzmény rot
(76/2351)
Lemarad az elõzõ hozzászólásról a forrás
Az utolsó idézet 2006. aug.-i,
<a target="_blank" href="http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/csanyi0811" title="http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/csanyi0811">index.hu</a>
cstimcsi 2007 ápr. 05. - 18:22:03 Előzmény rot
(75/2351)
Bocsi nem fogalmaztam pontosan:
Az amerikaik egyelõre érdeklõdnek a remake-jogokért (ez februári hír), azóta nem hallottam frisset.

<a target="_blank" href="http://www.sg.hu/cikkek/50648/hollywood_megfilmesitene_az_s_o_s_szerelmet" title="http://www.sg.hu/cikkek/50648/hollywood_megfilmesitene_az_s_o_s_szerelmet">www.sg.hu</a>
(2007. febr.)

&gt;&gt;Az biztos, hogy Szurmai a S.O.S. Szerelem!-tõl nemzetközi sikert remél: "Már most óriási nemzetközi érdeklõdés van a forgatókönyv iránt, sõt ausztrálok, olaszok és franciák szeretnék megszerezni a film remake-jogait." A remélt siker titkát is elárulta: "nemzetközi történet, ami nincs helyhez kötve. Mert hiába jók a magyar filmvígjátékok, rajtunk kívül senki sem érti õket."
rot 2007 márc. 26. - 12:23:30 Előzmény cstimcsi
(74/2351)
Hogy, hogy? Mit fognak vele csinálni az amerikaiak???
borcsi 2007 márc. 26. - 08:21:05
(73/2351)
Szerintem nagyon jó film! Biztos hogy ez a legjobb magyar film:)
totandmail 2007 márc. 24. - 22:16:39
(72/2351)
Sziasztok!
Az az igazság hogy még nem láttam a filmet és érdekelne hogy "elsõ randira" alkalmas e,,,,,,,,,,
elõre is kösz a válaszokat