Zoltheska 2008 dec. 20. - 15:04:53 Előzmény Funika
(7/87)
Hát nem tudom,neked miért nem tetszett,nekem nagyon bejött.Hogy miért?Pontosan azért,mert ez pont nem egy olyan film,hogy a gyerek eddz és szénné veri az összes rossz arcot,neki meg a haja szála sem görbül meg.Itt azért elég reálisan ábrázolja a film,hogy azért kell bizonyos rátermettség,és milyen sokat kell eddzeni és tanulni,és még kis szerencse is kell ahhoz,hogy a fõhõs ellenfelét éppen hogy csak egy hajszálnyival verje meg.Ezért szeretem a Bruce Willis filmeket is,mert törekszik a valóság ábrázolására,hogy pl. mikor szájbavágják,akkor igenis az vérzik,és összekeni a trikóját,ingjét,stb.,és éppenhogy gyõz õ is.Szóval ez a film nem egy sablonfilm,kiemelkedik a hasonlókategóriás filmekbõl,de magasan.
Funika 2008 nov. 08. - 04:44:33 Előzmény Raffael7
(6/87)
Kösz...mert más a véleményem máris azt hiszed ismersz? Meleg sem vagyok, a titanikot is utálom. Inkább csak kiöregedtem a karatekölyök filmekbõl.
Azért örülök, hogy neked annyira tetszett a film, hogy így kiborultál a hozzászólásomtól. :)
10/10
Raffael7 2008 okt. 18. - 02:06:22 10/10
(5/87)
milyen csatornákat nézel te szerencsétlen? :D Gyenge kisfiú vagy meleg lehetsz ha ez a film nem tetszett. Maradj is a Titanicnál.
Funika 2008 júl. 22. - 00:56:14
(4/87)
10/10? Minek szavaz az, aki még nem is látta?
Ami rossz volt:
1, a téma - mert bármelyik csatora kapcsolsz, tucatszámra ömlik ránk az ilyesmi.
2, a bunyók - szegényes, kicsit amatõr.
3, a színészek - uhh...
Ami viszonylag élvezhetõvé teszi:
1, Amber Heard
2, A készítõk igyekeztek ötvözni a modern technikai megoldásokat a lerágott csontocskán
3, A zene elég jó - Mellowdrone, Limp Bizkit, Drowning Pool, Rise Against, stb.
Összességében ez alig 10/5
engine19 2008 júl. 18. - 19:09:23 Előzmény josh
(3/87)
ja es www.opensubtitles.org a te embered ;) ott a felirat
engine19 2008 júl. 18. - 19:08:46 Előzmény josh
(2/87)
netrõl már le lehet szedni,elvileg kulfoldon mar kijott dvd-n, szal szerintem moziban nem igen lesz. amugy jo film, érdemes megnézni :)
josh 2008 máj. 21. - 21:38:22
(1/87)
vki nem tudja mikorra ér ide? vagy egyáltalán ideér-e vmikor? :s
nagyon kellene ez a film...vagy vki nem tud hozzá magyar feliratot?