Téma: Spanviadal

7/10
nefefe 2021 aug. 05. - 13:09:05 7/10
(2/2)
Szerintem ez nem volt olyan szörnyű. Az amerikai pasis vígjátékok hasonló tematikában operálnak. Persze voltak benne gyengébb részek, de alapjában véve szórakoztató volt. És az mindenképpen dicséretes, ha a mai fásult, önző világunkban vannak még olyan emberek akik összetartanak és fontosak nekik a barátok. Szerintem jók voltak a karakterek, különböző mentalitású és foglalkozású meglett férfiak - a lúzertől a gazdagig mindenfélék - akik szinte gyermeki örömmel visznek véghez mindenféle feladatot és kihívást, teljes erőbedobással harcolnak egymással - még az sem számít nekik, hogy eközben komoly sérüléseket szereznek -, látszólag a pénzért, de igazából nem az a lényeg, hanem az élethosszig tartó barátság. És ez az, ami elgondolkodtatóvá és egyben szórakoztatóvá teszi ezt a filmet. Legalábbis nekem. De mindenki döntse el maga.
1/10
fordjee 2021 aug. 01. - 17:53:31 1/10
(1/2)
Senkinek sem ajánlom, akinek van egy minimális ízlése. Borzasztó film, bűnrossz szinkronnal, elviselhetetlen , unszimpatikus szereplőkkel, gagyi történettel, okádék poénokkal. Akinek vicces az arc zacsival paskolása, ondó ajándékozása és megivása és hasonló poénok, annak talán tetszeni fog. A film utáni bakis összeállítás a legjobb része a filmnek, de még az is gyenge.