1/10
zoli0726 2017 júl. 13. - 22:05:06 1/10
(10/50)
Rémesen túl van értékelve, tini sztorinak is bugyuta.
filmsomnia.hu 2017 júl. 13. - 17:20:55
(9/50)
Kritikánk a filmrõl: ***moderálva***
6/10
Atis88 2017 júl. 12. - 00:12:29 6/10
(8/50)
Nem mondom, hogy rossz, de nem is túl jó. Olyan szódával elmegy kategória. A színészek egész jók, viszont a sztori nem nagy szám, nekem ugyanis sok minden már klisé számban megy. Láthattuk vagy így vagy úgy az eddig hasonló képregény filmekben... 6/10. Egyszer érdemes megnézni, de nem igen jut eszembe, hogy elõszedjem a közeljövõben.
proklima@freemail.hu 2017 júl. 10. - 13:28:06
(7/50)
Vártam ezt a filmet, de nagy csalódás volt számomra. Gagyi, idegesítõ. 5/10.
1/10
Joe Pesci 2017 júl. 09. - 10:44:42 1/10
(6/50)
Akit érdekel itt megnézheti mind a 74 hibát a filmben,

https://youtu.be/tK1Tu-bux24
7/10
capcarap 2017 júl. 07. - 01:29:01 7/10
(5/50)
Aki követte az eddigi Pókember filmeket az hozzászokott, hogy vannak teljesen új sorozatok.
Ez is az! :-)

Egy ideig lázadtam magamban a változás ellen, de aztán a forgatókönyv nagyon jó fordulatai elvarázsoltak! :-)

Nagyon más és nagyon eredeti. like

Sokat nevettünk nagyon. ;-)
8/10
domo.robi 2017 júl. 06. - 22:20:11 8/10
(4/50)
*** SPOILER ***

Hol vannak már azok a régi depis idõk, amikor Pók-er Péter mufurc hangulatában bûnrészes lesz saját nagybácsikája meggyilkolásában, és az egész film alatt Unce Ben's reklámot tol?
Hol vannak már azok a dolgos idõk, amikor egy Pókember még a Humor Herald újságnak szállította be saját fotóit, hogy legyen mibõl megélnie?
Hol vannak már azok az idõk, amikor Mély néni egy bölcs öregasszony volt, aki próbált segíteni Péternek tengernyi fájdalmát elviselni?

SEHOL SINCSENEK!
És milyen jó, hogy eltûntek!

A 21. századi Pókember trendi, jutubozik, viszont jó példa a fiataloknak, mert rendszeresen sportol, nem jár bulikba, helyette - amikor csak teheti - vulturális programokon vesz részt. Ben bácsi nincs, jeeee! Fotós vonal nincs, jeee! Mély néni pedig a kerület kedvence, mert annyira menõ! De a legjobb az, hogy a depis nyomingernek egyáltalán nem mondható pókgyereknek a Vasember a pótapja! Hát ebben aztán még a Batman és Robin vonal is százszor jobban benne van, mint bármilyen Batman és Robin filmben. Marvelesen lehetne a nevük például: Vasember és Fémforgács Fiú. Hurrá!

A történet is érdekes. Birdman az ûrtankok inváziója után végzi szokásos rommeltakarítási munkáját, amikor az ügynökfejek közlik vele: jól rímel a Tony Starkra, hogy oligarcha, ezért mától az ûrszemét takarítási közbeszerzést is a Vasember nyerte. Birdman nem bírja, ha madárnak nézik, ezért szakmunkásképzõt nyit, ahol gépi forgácsolást, elektrotechnikát és ûrhájteket tanít felnõttképzés keretében, lomizós haverjainak. Pókpéter egy másik szakiskola növendéke, ahol általános mûveltség és nejlonhegesztés szakon tanul, de a hajógyári vizsgán 98%-os eredménye ellenére megbuktatja Staten Island Feri, az iskola naponta ingázó tanára. Péter póker arccal veszi tudomásul, hogy kirúgták, és átiratkozik férfi szabó szakra, de ez még a hegesztésnél is gyengébben megy neki, Tony Stark minden ruhája szebben beszél, mint pókarc fércmûve. Tony ruhakölteményei mögött ráadásul még vízió is van...

Nem akarok minden poént lelõni, mert azt a trélerek már jórészt megtették, de tényleg jobb egy olyan Pókembert látni, akit a gonoszok elleni harcban nem a nagybácsi elvesztési miatti lelkifurdalás vagy a bosszúvágy hajt. Engem így jobban emlékeztet azokra a vidám Pókember képregényekre, amelyeket én is olvastam.

Hány pontot kaphatna egy nyolclábú állatról elnevezett film?
Kap egy pókos nyolcast!
4/10
caseyjones 2017 ápr. 28. - 21:33:24 4/10
(3/50)
Én nagyon nem vagyok kibékülve ezzel az új Pókemberrel. Szerintem felesleges még egy filmet csinálni, már így is van kettõ. Ha mindenképpen a karakterhez akartak nyúlni, miért nem készítettek inkább sorozatot, mint a Daredevil vagy a Luke Cage esetében? Szerintem nagyon jól mûködnek a Marvel és a Netflix közös sorozatai, és egy Spider-Man-sorozat is biztosan megállná a helyét. Fõleg, hogy elég sok és érdekes ellensége van Pókembernek, akiket jó lenne látni több epizódon keresztül. Mint például Kraven.

Legfrissebb elõzetes: https://www.youtube.com/watch?v=39udgGPyYMg
kybuck 2016 dec. 25. - 18:15:29
(2/50)
Michael Keaton igaziból is eljátszhatja a \"Madárembert\".
sornersby 2016 dec. 09. - 11:23:05
(1/50)
A Sony Pictures 2012-ben Andrew Garfield fõszereplésével reboot-olta a Pókember sorozatot, A csodálatos Pókember azonban mindössze két részt élt meg, így ismét az újrakezdés mellett döntött a stúdió, immár a Marvel Studios-al közösen. Az új franchise nemcsak új rendezõt, de új Pókembert is hozott, hiszen Tobey Maguire és Andrew Garfield után az Amerika Kapitány: Polgárháborúban már ilyen szerepben látott Tom Holland lesz az, aki magára húzza a pókgúnyát.

A történet szerint Parker új képességeit próbálgatja még, épp, hogy belelendül a bûnüldözésbe. A Polgárháborúban vívott harc után felvillanyozva tér haza, ahol May nénivel él. Tony Stark veszi szárnyai alá az ifjú hõst, aki megpróbál visszazökkenni a megszokott gimis életbe. Azonban felbukkan a színen a Keselyû, Parker szembeszáll vele, ám nem olyan könnyû legyõzni, és végül minden veszélybe kerül, ami a srác számára fontos.

Michael Keaton formálja meg a Keselyût, a fõhõs nagy ellenfelét. Zendaya nevû énekesnõ lesz Parker üdvöskéje, Marisa Tomei pedig May néni szerepére szerzõdött le. Jon Watts rendezi a mûvet, aki jelen volt a Polgárháború (Civil War) munkálatain, amikor Pókember jeleneteit vették fel.

Official Trailer for Spider-Man: Homecoming [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=xrzXIaTt99U

Bemutató dátuma: 2017. július 6.