8/10
Adams88 2009 aug. 22. - 02:39:27 8/10
(38/58)
Tetszett ez a film. Olyan sok rosszat hallottam róla, hogy kicsit féltem, de pozitívan csalódtam. Tetszett a látványvilág, tetszett az egész hangulat, bár természetesen nem érte el a Sin City egyediségét. Megnézném még párszor, de nem holnap. Miller nagyon jó akart lenni, 2 jelenetben viszont szinte egy az egyben Tarantino-t nyúlta, amiért valahogy mégsem tudok haragudni. Nekem 10-bõl 8-as.
Mr. D 2009 aug. 03. - 02:13:59
(37/58)
Én még mindig úgy vélem, hogy inkább újra összehozhatták volna Frank Millert Robert Rodriguezzel, és a filmbe ölt pénzbõl inkább összehozhattak volna újabb 3 Sin City képregényadaptációt...
StellaSparrow 2009 júl. 27. - 23:14:36 Előzmény peca1000
(36/58)
Ha a gonosz gyõz azt nevezeik drámának úgymond:P
És, ha a gonosz gyõz, feltételezem nem egy poker partin, hanem mondjuk szíven döfi a jót, az meg ugye nem tud a második részben visszavágót kérni.
Bár érdekes ötlet, azért nem ilyen egyszerû a dolog szerintem.
Blacksheep36 2009 júl. 12. - 22:05:19
(35/58)
Ajjaj ajjjaj ... Nagyon tetszett a bemutató ,de Lionsgate - es ... És az soha nem jelent jót ... Max Payne is nagyon csúnya lett ... Fúúú , most jól csapdába ejtettem magam , mert alapvetõen az ilyen filmek lebírnak kötni meg tetszenek meg minden , de elõre látom , hogy úgy is lesz valami ami miatt sz*rnak fogom mondani ... Na mind1 már nem bírom nem megnézni ... Ha végeztem vele, véleményt is írok ...
10/10
peca1000 2009 máj. 23. - 23:35:03 10/10
(34/58)
Érdekes film, nekem tetszett. A történet elhanyagolható, de a képi világ, és a karakterek szerintem zseniálisak.
Nincs olyan elmebeteg, mint a Sin City, és sokkal élvezhetõbb is. Egyfajta szellemi ellazulást vált ki a film, olyan, mindha egy álmot látnánk.

Azt sajnálom, hogy a legtöbb filmben, mint ahogy itt is, nem engedik, hogy megtudhassuk, milyen lenne, ha a gonosz, amiért kûzdött, beteljesedne. Túl kéne már lépni ezen, és egyszer már a gonosz is gyõzhetne, ami akár okot is adhatna a folytatásra. Bár szerintem ettõl függetlenül, lesz második rész. Már várom..
sipka 2009 máj. 20. - 22:43:39
(33/58)
Ennyi lehúzó kritika után nem is tudom miért néztem meg. Talán mert kíváncsi voltam. Talán azt gondoltam, hogy indokolatlanul fanyalognak. De hibáztam!
Esetemet leginkább azon fürdõbe induló emberekhez tudnám hasonlítani, akik elõre tudják hogy a víz jelentõs része tele lesz majd emberi vizelettel, nyállal, orrváladékkal, vagy egyéb bõrrõl leázott furcsasággal, amire nincs is pontos kifejezés. Ám õk mégis belevetik magukat a habokba, és élvezik a nyár adta lehetõségeket.
Én se bírtam ellenállni az ingyenes filmnézésnek, így neki vágtam a "Spirit" címû idegesítõ világnak. Mert bizony ez egy SZAR! Keszekusza, élvezhetetlen és ennek dacára még hosszadalmas is. Nézése közben megáll az idõ, nincs jelentõs fizikai jelenlét a nézõi reakciókban illetve az éberség állapota egyre jobban zuhan alá a meghitt álomvilágba.
"Nem szeretek beégni!"-mondja Samuel L. Jackson "Octopus" szerepében... Pedig most beégett, de baromira!! S nem csak õ, hanem mindenki aki részt vett ebben a túlstilizált "gyöngyszemben"!
De most dobjuk félre a sértegetõ megjegyzéseket, és nézzük az alkotást érõ vádak pontokra szedett felsorolását, amik jogosan a legrosszabb momentumok:
SPOILER
-A klónbanda bárgyú megmozdulásai (például a Harakiri).
-Octopus elviselhetetlen ripacs jelleme és öltözködése.
-Spirit és Octopus fárasztó harca a lápnál (WC).
-Gagyi párbeszédek.
-A lábas klón.
-Amikor Spirit elmeséli egy macskának, Sand Sarif-hez fûzõdõ régi viszonyát.
-Spirit néha a kamerába beszél.
-Samuel L. Jackson szamurájként tesz rendet a hülye klónok között. (Mondjuk ezen tudtam röhögni :P
-A zene idegölése.
-Spirit az épület egyik kiálló vízköpõjébe akad zuhanás közben, majd letolt gatyával megoldja a helyzetet.
-Octopus náci öltözetben elõadott monologja.
-A macska szétolvasztása, és megmaradt szemei.
-A kardos francia csajszi hangulatváltozása :)
-A finálé katarzis mentessége, és bonyodalmas lejátszódása.
SPOILER VÉGE
Hát nem akarok eltántorítani senkit a megtekintésétõl, de nekem igencsak leszívta az energiámat. Az összeset. Szóval Frank Miller csak maradjon a képregényrajzolásnál, mert a filmezés egyáltalán nem neki való...
10/10
antika4 2009 ápr. 25. - 11:24:58 10/10 Előzmény gkrato
(32/58)
Nem nagy szám. Amúgy jó. Röhögtem rajta sokat. De ez a scarlet johanson használhatna fogszabályzót, mert elõre áll a foga, és kúrvára pösze, és nem nyissa ki a száját.
gkrato 2009 ápr. 20. - 20:59:34
(31/58)
Hihetetlen jó film, ha úgy nézed, hogy tudod, hogy paródia. Nem akciófilmnek készült, nem a Sin City folytatása, reprodukálása. Remek sznészek, hihetetlen jó poénok. Lehet nem szeretni, de nem lehet a Sin City-hez hasonlítani.
Funika 2009 ápr. 13. - 01:33:29
(30/58)
Annyira vártam...kár volt. Gabriel Machtnak örültem, hogy fõszerepben is látni, mert elég jó színésznek tartom. Meg a többi nagy névnek is persze, erre egy ááá a betûket is sajnálom az ilyen sz*r filmre...
Danecay 2009 ápr. 10. - 21:10:35
(29/58)
Én ma néztem meg itthon, és így utólag már nem is bánom, hogy nem moziban néztem. Olyan az egész, mintha Frank Miller a Sin City-n fellelkesedve, új hobbira talált volna, és azt hitte, hogy a sikerhez elég azt a látványvilágot hozni mint a Sin City-é. Én szeretem a SC-t és ezt a filmet is vártam, de nem váltotta be a hozzá fûzött reményeket. Egyszerûen untatott, unalmas párbeszédek, melyek között több olyan is volt melyekrõl azt hittem, hogy sohasem szakadnak félbe. Állítólag a film valahol komédia is, de lehet jobban illene rá a paródia, a rosszul sikerült fajtából. Ennyi komikum a Sin City-ben is van. Nem baj, jövõre remélem mostmár tényleg jön a Sin City 2 és az IMDB-n 2011-re ki van írva a 3. rész is. Remélem ezekben nem csalódunk!
8/10
indienemesh 2009 ápr. 10. - 16:11:42 8/10
(28/58)
Nem értem ez a film mért volt bukás... sztem egész jóvolt. Nekem tetszett. Sin City rajongó vagyok és ez mindig azt juttatta eszembe (máskor gyenge utánzata volt). Addig jó amíg nincs Sin City 2, és én az ilyen greenboxos filmeket alapból bírom,így 10/8-at adok rá.
2/10
akosd 2009 ápr. 09. - 18:56:53 2/10
(27/58)
BORZASZTÓ...
NÉZHETETLEN...
GYENGE UTÁNZATA A SIN CITY-nek
10/10
mclane 2009 ápr. 08. - 12:40:22 10/10
(26/58)
Tegnap néztem meg a filmet hát mit mondjak nagyon rossz:S jobbra számítottam akció nulla,kicsit mintha vontatott lenne alig történik benne valami:S szóval moziba nem érdemes megnézni én szerencsére itthon néztem ezt nagyon elszúrták tényleg:S
puccám 2009 ápr. 06. - 00:19:12
(25/58)
IILLLyyyen rossz filmet!!!!!
5 forintot nem adnék érte!! Habi még Eva Mendes meg Scarlett...azt a film meg olyan hogy: ásd el!!
1/10
pyxy 2009 ápr. 04. - 23:25:17 1/10
(24/58)
SZÖRNYÛÛÛ!!!Én egyáltalán nem akartam ezt a filmet megnézni, a többség döntött és azt mondták ha a Sin City tetszett ez is fog.....hát nem így lett, hatalmas csalódás volt még így is hogy nem vártam tõle semmit....Ja és a "többségnek" sem tetszett akik rábeszéltek!!!
Valentinooo 2009 ápr. 02. - 22:34:34
(23/58)
Vegyes érzelmekkel vagyok tele. A látvány, a vizuális effektek jók voltak. A film olyan se füle, se farka kategória. Sok helyen eléggé ötlettelen, erõltetett. A színészi alakítások elég gyengusok. Samuel L Jackson alakításáról pedig a Snakes on a plane jut eszembe. Eléggé szar filmekhez adja a nevét mostanság. Úgy látszik kell a pénz.
1/10
Judybaba 2009 márc. 30. - 08:19:38 1/10
(22/58)
EZ A FILM EGYSZERÛEN SZÖRNYÛÛÛÛÛÛÛÛÛÛ!!!
Nem tudom ez kinek tetszett, de le a kalapom már az az ember elõtt is, aki ezt végig tudta ülni!
pocsék párbeszédek, unalmas, cselekmény nélküli jelenetek, és katasztrófális színészi alakítások!
Nagyjából így tudnám jellemezni ezt a filmet!
Ez egy vicc volt! Méghogy a Cin City-hez hasonlítani ezt??????
A nyomába sem érhet!!!!!!!!!!!!
Fõleg ilyen párbeszédekkel :" én vertelek agyon!", "nem , én vertelek nagyon meg!"
Stb, stb,........
Katasztrófa!!!!!
1/10
TheOriginalP 2009 márc. 24. - 19:07:21
(21/58)
Hát, fura élmény volt. Igazából rossz se volt, de ez tényleg nem a képregényrõl szól. Ettõl függetlenül nézhetõ.
Mr. D 2009 márc. 24. - 16:15:48
(20/58)
Hát emberek, nem tudom, ki mennyit olvasott ezelõtt Spirit képregényt, de ennek a filmnek a szereplõk nevein kívül alig van hozzá köze. Szerintem nagyon el lett rontva, a Spirit mindig is egy jó hangulatú könnyed sorozat volt, de a filmben egyszerûen nem lehet eldönteni, hogy sírnunk kell e vagy nevetnünk, mert egyszer halálkomoly, aztán meg tiszta ökörség. Miller nem való rendezõnek, gondolom a Sin City film rendezésénél is Rodriguez állította le, mielõtt valami egetrengetõ baromságot kreált volna a vászonra. A színészek sem voltak a toppon. Na már most azt azért tisztázzuk, hogy Eva Mandes és Scarlett Johannson, mindketten gyönyörûek és szexisek. Viszont ebben a filmben elég gyengék voltak. Sand Saref kicsit túlságosan sokat foglalkozott a saját gyönyörûségével, Silken Floss pedig a "selymes"-tõl elég távol állt. Inkább a jéghegy jut róla eszembe, de mintha Scarlett a film fele alatt csak nyitott szemmel aludt volna. Aki viszont tetszett, az Lorelei volt, aki a képregényben csak egyszer tûnt fel, de itt megkaparintotta a Halál angyala címet. Kár hogy belõle nem sokat láttunk, pedig megnéztem volna tüzetesebben Jaime King-et.
offtopic
Funika 2009 márc. 22. - 23:26:32
(19/58)
Jaj bocs, de nem bírtam nem hozzászólni amit írtál. Eva mendez nem jó nõ? Eh Scarlett meg színésznõnek sem az? Különös szemszögbõl tekintesz a filmekre... Azzal nem tudok mit kezdeni, hogy mendez nem tetszik, nem is baj, több esélyem marad :) De azért nézd meg mondjuk a Bobby Longot, ha abban is rossznak találod... régen én sem voltam odáig érte, de abban a filmben nagyot húzott a kiscsaj...