1/10
LeonCupraR 2013 dec. 23. - 08:59:51 1/10
(38/58)
Szörnyen unalmas értelmetlen az egész filmnek semmi értelme dögunalom ...
7/10
beo71 2013 dec. 12. - 23:00:34 7/10
(37/58)
Szó sincs vígjátékról, valami barom nevezte el, hogy kifizessék rá a jegyet a megvezetett tinik, az nem érdekes, hogy teljesen más filmet kapnak. Hagyjuk már, hogy az emberek maguk döntsék el, mit néznek meg és mit nem.
Ja, hogy kevesebben ültek volna be egy tini dráma, lázadó csajszik utazására az élet nevû valamibe filmre ? Lehet, de legalább nem éreznénk sokadszorra is a mozi elüzletiesedett, már nem is filmkészítésrõl szóló világát ilyen kiábrándítónak.
...és ha csak 1 tini gondolkodna el, már megérné az õszinteség, így viszont sokan fognak eleve elfordulni ettõl a jobb sorsra érdemes, tanulságos joint-tól. 7/10. Jó kis darab.
lucy1211 2013 dec. 02. - 19:53:48
(36/58)
De azt kell hogy mondjam, Franko nagyon jól alakította a gengsztert!
lucy1211 2013 dec. 02. - 19:43:14
(35/58)
Láttam a filmet, voltak kicsit hülye pillanatok. De amugy jó volt. A zenék meg a legjobbak. Selena Gomezt is felkérték a szerepre, és furcsa hogy, elválalta. És Vanessza Hudgens is.
10/10
psytrance 2013 nov. 13. - 10:27:07 10/10
(34/58)
Óriási trip! Marha jót flasheltünk rajta. A hozzászólásokból kiderül, hogy a magyar lakosság még mindig az általános iskolában tanult narratív felépítést (bevezetés, tárgyalás, tetõpont, megoldás), illetve a szintén ugyanott begyakoroltatott "morális" értékeket (jellemfejlõdés, tanulság) kéri számon egy mûvön. Az nem baj, ha mi még mindig ilyen nyomvonalon csináljuk a filmjeinket vagy egyáltalán bármit, és ezáltal általában olyan bombasztikus igazságokra döbbenünk rá, hogy 1+1=2, de ne szóljon már ki ez a híres magyar "kultúrfölény", amikor valaki egy olyan progresszív és szórakoztató filmet tesz le az asztalra, mint a Spring Breakers. Tényleg tele van csöcsökkel meg fegyverekkel, húha.
mrtonhal 2013 okt. 31. - 21:31:58 Előzmény Red31
(33/58)
m-û-v-é-s-z-f-i-l-m?? Mégis miféle?:D
SPOILER
ez nem egy mûvészfilm!
SPOILER VÉGE
Macarones 2013 okt. 20. - 00:21:37
(32/58)
A "film" megnézése után csupán egy összetett kérdés foglalkoztat: Mi ez a gagyi, agyromboló, értéktelen, semmitmondó, trágár, zagyvás gyökérség???? Mert hogy nem film az tuti.
10/10
Red31 2013 okt. 08. - 15:18:48 10/10
(31/58)
Ez egy mûvészfilm ezt úgy kell nézni akinek tetszik az ilyen annak ajánlóm még a Sleeping Beauty ( http://port.hu/sleeping_beauty/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=128391&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2 ) címû filmet is.
2/10
Viktor6665 2013 okt. 03. - 01:58:15 2/10
(30/58)
Semmitmondó, tele van felesleges mocskos beszéddel, rosszul bevágott partiribanc jelenetekkel, nevetséges kereszténykedéssel. A színészi teljesítmény nulla, a sztori olyan gyenge, hogy egy óvodás jobbat ki tudott volna találni.
5/10
matany001 2013 szept. 17. - 22:19:06 5/10
(29/58)
Tyhû hát én most végeztem a film megnézésével, és öhm eléggé enyhén szólva érdekes egy film. Már leszögezném, hogy ez egy tipikus 1x er nézhetõs film talán, de ez a mai emberek több mint felének nem fog bejönni így jó ha valaki, kb az elsõ 20percet kibírja. Magára a sztorira szerintem kár pazarolni a szót. Semmi lényeges mondandója nincs szerintem, jó most belevitték a hitet na annak se volt nagyon a történethez illõ lényege. Egyedül Franco játéka tetszett, hitelesen alakította a pitiáner gengsztert így csak is õ miatta érdemel meg egy 4 pontot a film. Jah igen és +1 mert jó ribancok is akadtak a filmbe :D
10/10
creamcode 2013 júl. 29. - 00:35:03 10/10 Előzmény Queeg
(28/58)
Nekem nagyon tetszett. Hihetetlenül eltalálták. Aki tudja mit is akar megjeleníteni valójában a film, az értékeli is. Sivár, kiüresedett, önmagukat keresõ,de nem találó, sztárokat, "ideálokat" majmoló ez a 21. századi társadalom. Fõleg, ami a mai fiatalokat illeti. Nagyon jól érzékelteti azt is, hogy van aki nem tud azonosulni ezzel a viselkedéssel teljes mértékben (Selena), vagy épp késõbb kap észbe és nem megy el a végletekig. Én sem léptem még ugyan matuzsálemi korba, de látom, hogy mi folyik körülöttem. Néha ez nagyon elborzaszt. Emlékszem mindig mondogatták, hogy "bezzeg a mi idõnkben nem volt ez meg az". Már értem mit jelent. Nem azt mondom, hogy ne szórakozzanak, ne érezzék jól magukat, én is sokat bulizom (inkább buliztam), de tudom a határt. A film nem csupán a történet miatt volt érdekes, hanem amiatt is, ahogyan összerakták. A vágás, az elõre mutatott jelenetek, az abszolút nem sablonos módon bemutatott történések (pl. amikor a sofõr szemszögébõl láthatjuk a rablást)... Aki Project X-et, Amerikai pitét vagy ki tudja mit keresne a filmben az felejtse el!!! Aki szereti, ha van mögöttes tartalom és valami más, egyedi, nos az pedig feltétlen nézze meg. Én kellemesen csalódtam.
Queeg 2013 júl. 25. - 00:47:30
(27/58)
Én halálra untam magam a film nézése közben. Oké a csajok jól néznek ki, de ez az egyetlen "pozitív" dolog errõl a "mûvészfilmrõl".
1/10
Adi91 2013 júl. 24. - 22:22:22 1/10 Előzmény Xenomorph92
(26/58)
A hiteles pontszám márpedig erre a filmre egy kerek 1.0 lenne.

Mögöttes tartalom? Ennek a filmnek se eleje se vége nincs: Belecsapunk egy partyval, kiveszünk belõle 4 kiscsajt és jobbra balra ugrabugrálunk aztán... Nagy nehezen a film közepére kiderül a nevük. Akinek a neve a hátán viszi a filmet (Selena Gomez) a "történet" közepén könnyek közepette távozik. És ha érdekel, ha nem, soha a büdös életbe nem tudod meg, hogy mi lett vele azután, hogy hazautazott... Így nagyon értelme sincs annak, hogy elment. A második csajjal ugyanez van... Ott marad két csajszi a négybõl, akik fullretardok módjára viselkednek.

Aztán a záró jelenet zseniális: A csajokat istápoló fõgangstát leszedik élbõl, de a két kiscsajt bikiniben nem. Végigmennek a házon (bikiniben!) és lemészárolják az egész maffiát... És a film végén elhúznak a fõ gengszter Lambójával... Ebben egyszerûen nincs logika.

És bárki bármilyen mögöttes tartalomról beszél, az szerintem egyszerûen csak sokat szívott, mielõtt megnézte a filmet. Józanul ebbe a katasztrófába nem lát bele az ember semmit...

A vágások borzasztóak (nem tudom, hogy hogyan lehet ebben a filmben igényességet felfedezni) és a jelenetek, valamint a dialógusok többszöri felhasználása pedig egyszerûen tragikus... Egy-egy mondatsorozat a filmben feltûnik 3-4-szer is. Nem tudom, hogy a kislányok csak ennyit tudtak-e megtanulni, vagy mi volt a probléma, de engem idegesített amikor ugyanazt a szöveget harmadszorra hallottam...

Részemrõl max. 1/10.

Jah igen, láttam az életrevalókat is és az a film igen, na az valami. Az 10/10. De ez... Ez egy szenny hulladék foshatárszar. De egyszer érdemes megnézni: A tanulságért, hogy ezt sose többé! Vagy önmagad kínzásáért.
1/10
PotykaPal 2013 júl. 13. - 00:58:09 1/10
(25/58)
Na ez az a film, amit normális lelkivilággal rendelkezõ embereknek NEM AJÁNLOK! Saját magamnak sem szabadott volna végignézni, egyszerûen kegyetlen. NE NÉZZÉTEK MEG, ezt tudom ajánlani, mert csöcs, drog, gyilkosság... ez van benne, meg 4 hülye tyúk. Köszönöm 1/10!
nursi 2013 júl. 07. - 10:14:24 Előzmény kirisz
(24/58)
egyet értek
kirisz 2013 júl. 02. - 19:59:11
(23/58)
Hagyjuk már ezt az álintellektuális hülyeségeket. Ebben semmi mélység nincs, ez úgy sz.. ahogy van.
nursi 2013 júl. 02. - 10:30:07
(22/58)
azért fos mert a rohadék marketingesek, studiófejesek vagy akárkik úgy adták el (trailer képek stb.) mint egy szórakoztató filmet és úgy is áll hozzá az ember....nem egy Ken Park feeling-es filmhez amit imádok de ez fosabb annál 1000x...
3/10
Claytom 2013 jún. 29. - 23:10:01 3/10
(21/58)
A napokban rávettem magam, hogy megnézzem eme mûremeket, habár innen onnan már hallottam róla negatívumokat. Alapjába véve pozitívan állították be az egészet, nem véletlenül marketingoltak és reklámoztak annyit, szükség is volt rá, mivel a film maga nem egy nagy durranás, sõt néhol nézhetetlenül unalmas. Szerintem az alapkoncepciójuk az volt, hogy tegyük bele a mai fiatalság által imádott disney és egyéb szerepekben feltûnt fõszereplõ lányokat egy erkölcsileg meglehetõsen megbukott Amerikába, ahol az a bizonyos két hetes Spring Break annyira nagy durranás, hogy ott aztán mindig elvadulnak a bulik. Tehát adjunk a fõszereplõ nõkre bikinit és csináljunk pár közelit különbözõ testrészeikrõl és reklámozzuk azzal a filmet. Ezzel már meg is fogták mind azokat ,akik régen az õ sorozataikon és filmjeiket nõttek fel, mind pedig azon serdülõket akik minden olyan filmet megnéznek amibe félmeztelen lányok vannak. Na most ezeket a lányokat dobjuk bele egy olyan romlott társadalmi rétegbe amilyenbe csak lehet, adjunk hozzá néhány gengsztert, sírást, néhány lövöldözést ( lövéshangokat, szövegismétléseket ahogy már elõttem is olvashattuk) és megvan a kasszasiker. Tanulságként bemutatták hogy mennyire gazdag és fényûzõ életet élnek a bûnözõk, és hogy nekik milyen jól megy minden, azt csinálnak amit akarnak, minimális veszélyben vannak csupán(a rendfenntartó szervek ismételten megbuktak). Persze mondhatjuk hogy a lányok fele rájött, hogy ez az élet rossz és hogy a jó kislányok életét kell élni a boldogsághoz, erre azonban nem lehet ráhúzni hogy tanulság. Összegezve mûvészfilm vagy sem, baromi unalmas, a mondanivaló gagyi, a cselekmény vontatott, a színészek pedig szégyellhetik magukat hogy ilyen filmhez adták az arcukat. 10/4 maximum...
8/10
filmbuzi89 2013 jún. 27. - 20:10:32 8/10
(20/58)
kicsit abszurd film, mondjuk mûvészfilm. engem egy valami zavart a filmben hogy folyamatosan ismételték magukat, egy valamit elmondtak 10 szer. és ez kicsit idegesített. lekötni lekötött, de kicsit többet vártam volna. a vége nem volt jó szerintem. james franco-t jó volt egy ilyen karakterbe látni, plusz a csajok is levetkõzték a megszokott karakterüket. 10/8.
10/10
csakaduma 2013 ápr. 15. - 10:27:01 10/10 Előzmény culas25
(19/58)
"Inkább az elhízott és az európaiakhoz képest egy fokkal erkölcsösebben keretek közé szorított amerikai fiatalok vágyálmait mutatja be, messze messze a valóságtól."

Találó. És mi ezzel a problémád? Nálam is 9/10, jó film. Aki még nem látta: lehet hogy utálni fogod, de ki ne hagyd.