boom47 2014 febr. 19. - 11:15:25
(10/10)
Az eredeti stáb (Kirkék) magyarhangja a régi.

Szép cameok vannak a filmben (pl. Gainen).
A régi stáb is most már gyakorlatilag teljes (legalábbis tudjuk mi történt velük, mert Sulu helyett most a lánya szerepel), KIVÉTEL Uhura.

Az Enterprise-B (végre!) nagyon faja mûszerpultokkal (és akkor nyilván mûszerekkel) rendelkezi, de a belsõ kialakítása (termek, folyosók) valami katasztrófa.

Az NG stábkának valóban más a szinkronja, Ryker esetében gyökeresen más (a vinnyogó hangja helyett valami baritont kapott), de az itteni finnyáskodáshoz képest egyáltalán nem olyan zavaró (a hangsúlyozás a legtöbb esetben egyezik, talán azért) - kivéve Picardot. Picardhoz a soprozatbeli köcsög-hang illik kizárólag - már elnézést.

Megjegyzés: a pallónál tényleg kellett egy kaszkadõr az eséshez? Tényleg!?

Szerencsétlen "Ensign Jae" :) Most már egyenesen ott ül a kormánynál, de továbbra sincs neve XD Se rangja XXD Pedig az NG végén már volt pl. egy néma-párbeszéde is!

Data olyan mint Jack Nicholson Jokere. Félelemetes.

w00t, triblik!

A fim tovább építi mind a TOS, mind a NG világát. És különbenis jó film, jobb mint az átlag, különösen a mai ínséges idõkben, ahol az "év legjobb filmje" egy olyanSEMMI lehet mint a "Gravitáció".
offtopic
ceia 2012 júl. 29. - 08:30:48
(9/10)
Miért kell ezt ilyenkor adni? Hogy csak kevesen tudják megnézni? És persze ismétlése sincs.
Nem ezé csináltuk vazze!
critixx 2012 máj. 31. - 23:52:11 Előzmény BigAL
(8/10)
A TV3 annak idején más szinkronnal adta a TNG elsõ két évadát (1998-99-ben), a hangok ugyanazok voltak, mint a Viasatos verzió esetében, kivéve Data és Picard hangját. Érdekes, de nekem Data akkori magyar hangja (Ince József) sokkal jobban bejött, mint Németh Gábor. Ellenben Varga T.-vel egyetértek. Õ az egyetlen és utolérhetetlen "magyar Picard". :)
BigAL 2012 ápr. 16. - 20:07:38
(7/10)
Az összes TNG mozifilmet újra kéne szinkronizálni, eredeti nyelven kívül csak Varga T. Józseffel vagyok képes Picard-ot hallgatni. Data hangja pedig CSAK Németh Gábor lehet.
oncogito 2011 ápr. 02. - 16:28:59 Előzmény kybuck
(6/10)
Egyetértek, újra kellett volna szinkronizálni!
rockqueen 2011 jan. 02. - 15:01:59
(5/10)
Ezt a részt miért nem adja le az AXN?
kybuck 2010 nov. 30. - 00:08:30 Előzmény MrsChabie
(4/10)
Ennek oka, hogy a filmet itthon a sorozat sugárzása nélkül, pontosabban elõtte mutatták be 1994-ben, Star Trek sorozat egyáltalán pedig csak 1997-ben volt magyar adón elõször! Ez van ha elmaradunk mint a borravaló, ebben a ritka kivételes esetben örülnék én is egy újraszinkronizálásnak!
10/10
Szaki Dani 2010 júl. 10. - 18:03:28 10/10
(3/10)
Nekem ez a kedvenc Trek filmem. A két kapitány FANTASZTIKUS !!! Sir Patrick Stewart mondta errõl a filmrõl, hogy "a nézõk a filmtörténet egyik darabját látják, ha ezt a filmet nézik" - a két kapitány miatt. Mellesleg Malcolm McDowell a legjobb gonosz, mivel fantasztikus színész.
pumika96 2010 márc. 01. - 17:27:29 Előzmény MrsChabie
(2/10)
Engem nem zavar igazán a szinkron viszont az Enterprise-ot sajnáltam.
9/10
MrsChabie 2009 jan. 30. - 00:24:57 9/10
(1/10)
Nagyon jó a sztori, de a szinkron... Könyörgöm...
Egy szereplõ sem az "eredeti" sorozat hangján szólal meg... :(