10/10
Ágki 2010 jún. 26. - 11:49:40 10/10 Előzmény Liverpoolfan
(4918/5098)
10/10
Liverpoolfan 2010 jún. 25. - 11:25:31 10/10 Előzmény Jedi Lovag
(4917/5098)
Szevasztok. Nem tudtok adni egy linket ahol megtudnám nézni az utóbbi részt a Cn-n levõ Clone wars-hoz? Megköszönném.
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 18. - 10:48:47 8/10 Előzmény hgabor12
(4916/5098)
Nagyon király lesz a játék,úgy mint az elsõ része is.Ha vki esetleg nem értené,hogy hogy lehet,hogy a TFU 2-ben Starkiller megint élni fog elmagyarázom a történetét.
A TFU 1-ben Vader talál rá az ifjúra egy Kasshyyyki ostros sorám,Vader rettenetes Erõ kisugárzást érez a gyerekben.Magával viszi,kitanítja.Titkos tervük,hogy majd õk ketten elintézik a Császárt.Starkiller elintézi a megmaradt jedik nagyrészét,kiválló lovag lesz belõle.Mikor az Uralkodó tudomást szerez Starkillerrõl megparancsolja Vadernak hogy ölje meg.Vader mestere parancsát követve életveszélyesen megsebesíti tanítványát de titokban segít is neki utánna.Starkiller csatlakozik a lázadókhoz lesz egy szövetségese is,Rham Kota az öreg jedi mester,a Világos Oldal híve lesz és elhatározza,hogy végez Vaderrel.Szemtõl szembe kerül végül a Sithekkel,nagy csata megy végbe és a végén az Uralkodó olyan hatalmast erõ-villám hatást zúdít rá,hogy Starkiller életét veszti.Újból ketten vannak a Sithek,Vader és a Császár.
Ez történt a TFU 1-ben ha a jó befejezést választjuk.

SPOILER következik a TFU 2-re:
Vader megintcsak nem hagyta annyiban tanítványa sorsát mivel hatalmas Erõ van Starkillerbe.El is viszi Starkiller holtestét a Kamino bolygóra azzal a céllal,hogy leklónozza tanítványát.Így mondhatni Starkiller újjászületik.A klónozott tanítvány viszont nem emlékszik a multjára,az egész játék során az igazságot keresi majd a multjáról és a Világos Oldalon folytatja útját.
Október 27-én jelenik majd meg ha jól tudom.
10/10
hgabor12 2010 jún. 17. - 20:20:30 10/10
(4915/5098)
9/10
Stevie19 2010 jún. 13. - 00:41:10 9/10
(4914/5098)
Na, végeztem a második évaddal. Nem mondom, nagyszerû sorozat. Bár így angolul sokkal hangulatosabb. Jók az epizódok, egy-két részt leszámítva. ÉS végre vannak alkalmak, mikor nem csak Ashoka, Anakin, és Obi-Wan a fõszereplõk. Várom a 3. évadot. :-)
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 12. - 15:56:19 8/10 Előzmény ceia
(4913/5098)
Hát igen,rengetegszer van,hogy írjak a TCW-t de valami más lesz helyette,a CN-en nem túl hû a vetítés a mûsorhoz.

Szerintem Yoda akkor is legyõzte volna Sidioust,nem mondom,hogy simám,sõt nehezen de legyõzte volna.Ellenállt Sidious erõ-villámjainak is, és mindketten ellökõdtek.Yoda túlzottan kicsi így a lökés õt jobban eldobta ugyanakkor Sidious is ellökõdött csak õ nem esett le.
Tehát számomra Yoda gyõzedelmeskedett az Uralkodó felett.
10/10
offtopic
ceia 2010 jún. 12. - 14:09:53 10/10
(4912/5098)
Csak most vettem észre.. helyesen így néz ki a tábornok neve: Grievous
-bocsi
10/10
ceia 2010 jún. 12. - 14:07:14 10/10
(4911/5098)
Nos, nem vagyok szakértõ, mint itt sokan.. de azért leírom pár gondolatom.

Szerintem Yoda csak Sidious-t nem tudná lenyomni, mindenki mást igen. Pl. Dooku-t is menekülésre bírta, azon a vitorláson.
Viszont nem értem, hogy a CW egyik részében, amikor versenyzett Ventress-szel a szárnyas lények szövetségéért, simán megölhette volna Ventresst, de nem tette - miért? Hiszen porig alázta, annyival jobb volt nála. És hát Ventress veszélyes ellenségük volt..

Vader nem volt olyan nagymenõ, mondjuk tudott tárgyakat hajigálni, meg fojtogatni, és elegánsan forgatta a szablyát - ennyi. A korábbi nagy Jedi mesterek simán le tudnák gyõzni, fõleg a tanács tagjai. Késõbb Obi-van csak azért nem, mert már öreg volt, és a "kardozás" már nem neki volt való.

Greaves sem olyan nagy szám, bármelyik Jedi mester jobb nála. Hiába tud négy szablyát használni, és nagy a fizikai ereje, NEM TUDJA használni az ERÕt! Hiszen gép..
Jól látszott, a CW-ban Fisto is fölényben volt ellene, amíg nem lett a droid túlerõ. Csak azért kellett ellógnia. 1 az 1 ellen a tábornoknak nem lett volna esélye.

Azt én sem értem, amikor Vader meghalt, mitõl. Szerintem õt nem érték a villámok, csak meg kell nézni.. Hogy a császár dühétõl, az nekem nem hihetõ. Pont rá nem hiszem, hogy nagyon hatott volna.

A CW-ban a kedvencem Ahsoka! Tudása már-már mesterhez illõ, de forró fejû, döntésein van még mit csiszolnia :] (gondoljunk a liftaknára) Jó poén, hogy rendszerint fordítva fogja a fegyverét. És ahogy fut.. az haláli! Anakin is szimpatikusabb mint a nagy filmekben, és a CW harci és csatajelenetei is jobbak. Tetszik a több humor, a sok mester és különféle idegen karakterek feltûnése.
Fisto is kedvencem, és haragszom is Lucasra, hogy kinyírta az utoló részben. Ráadásul méltatlan módon - õ ennél nagyobb mester volt szerintem. Amikor elõre tartott kézzel ellökött valakit majd elvigyorodott, az menõ volt!

Most hirtelen ezek jutottak eszembe. Éppen a CW-t néztem volna, itt a porthu-n 11:00-re ki volt írva, aztán vmi "szombaték " jöttek :/
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 11. - 14:13:44 8/10
(4910/5098)
Összesen 5 évados lesz a TCW?
Hát az eltart még egy darabig.:)
Skywalker75 2010 jún. 09. - 10:21:46
(4909/5098)
Jedi!
Köszönöm, h MSN-en segítettél, már régen a Sötét Oldalon lennék, ha nem álltál volna ki mellettem! Feladtam volna, pedig soha nem hittem volna h ezen akárcsak elgondolkozhatok is!

Douku miatt pedig ne aggódj! Õt elintéztem! Semmit bajt nem okozhat már!!!
9/10
Stevie19 2010 jún. 09. - 00:08:53 9/10
(4908/5098)
Hm, akkora májer nem volt mint Dooku és Sidious, hisz õk sith-lordok voltak, magasan képzettek. Viszont Anakin jedi létére is ismerte a fojtogatást. Ezt egyébként a geonosis-i undormány kihallgatásánál láthattuk is. Kenobi-nak pedig esélye sem lett volna Sidous ellen. Azért Griveous-höz ne hasonlítsuk már. :-) Anakin-t is csak azért tudta legyõzni, mert olyan pozícióban volt. Meg azért, mert valahogy le kellett zárni a Mustafar-i kérdést...
Skywalker75 2010 jún. 08. - 16:51:21
(4907/5098)
Az esetleges hibákért elnézést!
Skywalker75 2010 jún. 08. - 16:50:31
(4906/5098)
Egy Jedi küzdelme

Egy maroknyi Jedi csapat (Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Aayla Secura, és Ki-Adi Mundi) elindult, h megmentsék elrabolt társukat, Luminara-t. A nyomok a Geonosisra vezettek, de a mentõakció kudarcba fulladt, és mindenkit elfogtak, kivéve Kenobit. Azonban nem sokkal késõbb Douku Gróf csapdába csalta õt is, (bár errõl a fogoly Jedik még nem tudnak) és most arra készül, h megkínozza Obi-Want egy hangárban:...
-Douku, mit akarsz tõlem?
-Megkínozlak!- és egy hirtelen mozdulattal a hangár falához csapta-
A Jedi feltápászkodott, megrázta a fejét, ám ekkorra már ott állt a sith, felette. Ahogy felnézett Kenobi, Douku egy sith-villámlással sokkolta le. Aztán hirtelen felrántotta õt a földrõl két droid, lefogták, és a sith elõször Obi-Wan alkarját sebesítette meg a lézerkardjával. A Jedi reflexbõl vérzõ karjához kapott, szó nélkül, csak a fogát szívta egy kicsit, arcán viszont látszott, h valóban fáj neki. Ezt az alkalmat kihasználva Douku, a jedi másik karját is megsebesítette. Obi-Wan erre már felnyögött, és ahogy kezére pillantott, látta, h abból is szivárog a vér.Összeszorította a fogát, míg a sith csak mosolygott, láthatólag élvezte a látványt.
-Douku, a Sötét nem gyõzheti le a Világosat!- mondta a Jedi.
-Gondolod?- és a sith egy mozdulattal a jedi lábát is megsebesítette.
Erre Õ összeesett, szemében és arcán fájdalom látszott. Megemelte a fejét, h lábára pillantson, de ekkor becsukta azt, és lemondóan visszahajtotta fejét a padlóra. A sith még mindig ott állt és élvezte a látványt, tudta, h iszonyatosan fáj neki a sérülés. A jedi arcán ráncok jelentek meg:
-Miért tetted?-Kérdezte Kenobi.
-Mert rég láttam jedit szenvedni!-mosolygott Douku
Ekkor a földön fekvõ Obi-Want ismét egy erõteljes sith-villámlással a falhoz vágta, aki most jóval nagyobb ütést kapott mint az elõbb így már alig próbált mozdulni, jobbnak látta ha beletörõdik sorsába. Most még jobban fájtak sérülései, zihálva vette a levegõt, és néha meg-megfeszült a fájdalomtól.
A jedi szenvedett, de ennek ellenére a sith így szólt:
-Most lemegyünk az Arénába! A többi jedi már ott van!
-Mit?...de...miért?-zihált Obi-Wan.
A két droid közrefogta a jedit, és levitték az Arénába. A foglyok megdöbbentek amikor észrevették, h a szabadnak hitt társukat hozzák...sérülten és fogolyként... Amíg Obi-Want a pálya közepére vitték, Õ is körültekintett, látta társait, és látta szemükben az aggodalmat. A droidok szinte vonszolták a porban a jedit, hiszen nem volt képes egyedül lábra állni!
A nap megsütötte Kenobit, de õt ez most nem érdekelte. Aztán ahogy az Aréna közepén megálltak a droidok vele, felpillantott, fájdalmasan és kínlódóan csillogó szemében megcsillant a lemenõ nap sugara. Ott volt szemében a reményvesztettség és a feladás, amit a többi jedi is látott benne. Aztán 1 pillanat múlva a két droid elengedte és Kenobi összeesett, ott az aréna közepén. Körülötte némi por szállt fel.
-Mester!-kiáltott Anakin.
-Csönd!-mondta a sith meglepõen nyugodt hangon- És most: Rajta hát!- kiáltotta.
Erre egy szörny vágtatott az Arénába, és miután fellökte a két droidot akiknek nem sikerült elmenekülniük elõle, a porban fekvõ jedi felé vette az irányt.
-Gyûlölöm a Geonosist!- suttogta Kenobi, csak úgy magának! A szörny a jedi hátát végigkarmolta, majd a kezét is, és mikor Obi-Wan megpróbált agykontrollal hatni a fenevadra, azt csak jobban feldühítette, és fejével a jedit az Aréna oldalának dobta, aki erõtlenül hullott a porba. Ismét por szállt fel körülötte. Arcán végig újabb sérülés futott (végigfutott rajta 3 karcolás, és homlokán is néhány), de ahogy a porba esett, ruhája, arca, és sérülései is igencsak porosak lettek. A fenevad újra támadni akart, de a jedi minden maradék erejét beleadva olyan erõvel vágta falhoz h az nem mozdult már. Obi-Wan poros és sérült arcát felemelve, megnézte, h végzett-e a fenevaddal. Ekkor a jedi szenvedve, zihálva szólt Doukuhoz:
-Mit akarsz...Douku?
-Megölhetnélek, de nekem sokkal nagyobb élvezet azt látni, h szenvedsz! Jó látni, h egy olyan erõs és kitartó jedi mint Te, így szenved a kínzástól- és egészen nagy hangsúllyal mondta a "szenved" és a "kínzás" szót.
De a sithnek igaza volt! Szenvedett! A jedi szenvedett, és kínozta a fájdalom. Fájtak a sérülései, és fájt neki, h minden barátjának, minden Jedinek, beleértve Anakint, legjobb barátját is, látnia kell, ahogyan szenved, ahogyan egy sith megkínozza. Megpróbált felállni, h legalább néhány lépéssel közelebb jusson a többi jedihez, de ekkor Douku egy sith-villámlást küldött a jedi felé, aki nem bírta tovább, és elájult. Ismét a porba hullott, de mostmár nem mozdult utána. Ott feküdt Obi-Wan Kenobi, a lemenõ nap fényében, a porban. Aztán Douku az Erõvel felemelte, és önmaga, és Anakin lábai elé dobta a már ájult Jedit. Obi-Wan erõtlenül rogyott a földre, a sok kíntól, szenvedéstõl, és sérüléstõl amit elszenvedett.
-Mester!- kiáltotta Anakin, amikor Douku, csizmájával meglökte Kenobit, mintegy megbizonyosodva róla, h a jedi valóban eszméletlen.
Így volt! Nem mozdult, és ahogy a Jedik látták poros arcát, a sérülésekkel, ahogy megvilágította a lemenõ nap fénye, és ahogy arra gondoltak, h mennyi kínzáson és szenvedésen ment keresztül, õk is fájdalmat éreztek iránta.
Skywalker75 2010 jún. 08. - 16:49:52
(4905/5098)
A videóban benne van, h "saját történetben mi vagyunk a császárok". Szóval én most megragadnám az alkalmat, h egy saját történetet feldobjak. Elõre szólok, h nem valami vidám történet, és alapvetõen az elmúlt életemrõl szól, jó sok átfedéssel. Jedi mondta, h rakjam fel, hát megtettem! A "karakterem" választása sem véletlen. Jedi mondta, h kire hasonlítok, hát Õ lett a karakterem! Szóval a történet:
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 07. - 19:48:07 8/10
(4904/5098)
Jah,ezt ismerem.Tök jó.Márvagy egy fél éve ismerem de csak most hallottam meg,hogy azt mondja "szeretem a Bith-zenét".
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 03. - 21:06:23 8/10 Előzmény Jedi Lovag
(4903/5098)
Jó volt a mai rész.Grievous és Obi-wan olyan jó kis csatákat tudnak vívni mindig.:)
De Adi Gallia szerepe nameg Eath Koth jedi mester szerepe is jó volt.
Én a fejvadászos epizódokat,vagyis a 2.évad utolsó részeit szeretném látni szinkronnal.
Szinkrononsan mégis más.
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 02. - 21:13:02 8/10
(4902/5098)
Igen de jó pozítívan álni a dolgokhoz és jó azt mondani amire vágysz.
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 02. - 21:01:01 8/10
(4901/5098)
Jah,emlékszek az Erõ-Düh re a Knights of the Old Republic játékokból.
V,fogunk találkozni majd az október 16-i klubnapon.
Skywalker is ott lesz (ez az! ez az! Hála az Erõnek).
8/10
Jedi Lovag 2010 jún. 02. - 13:34:13 8/10
(4900/5098)
Mikor Anakin azt mondja a Sithek bosszújában,hogy "Erõsebb vagyok a kancellárnál is,legyõzhetem õt ha akarom" akkor szerintem vagy hazudik vagy tényleg ezt hiszi.Mert Sidious félkézzel lenyomná Anakint,najó nem félkézzel de azért legyõzné.Sidioussal nem lehet elbánni,ez csak Yodának sikerült de neki is csak részben.

A Jedi visszatérben mi okozta Vader vesztét végül? Mert az,hogy Luke levágta a kezét azt még túlkell,hogy élje de aztán mikor felkapja az Uralkodót akkor kap egy kis erõ-villámot és az végez vele? Lehet,hogy azért mert gép egy kicsi erõ-villámozástól és tönkremennek a géprészei.Mondjuk szerintem igen,ezért is nem tudott villámokat szórni mert egyrészt az Erõt a midikloriánok adják és az Vader korában nem volt mert gép kezei voltak másrészt magát is elpusztította volna ha megpróbál villámot szórni.
Skywalker75 2010 jún. 02. - 12:55:43
(4899/5098)
Hát, ebbe inkább nem akarok belegondolni... ;)