Underlay 2006 júl. 10. - 23:54:19
(14/794)
Ja.. még annyit szeretnék hozzátenni, hogy tulajdonképpen a Prequel trilógia csak jobbá tette a régi részeket is!!! És egy komplettebb, kerekebb... és jobb történetet formált a meglévõbõl.... nem értem sokaknak ez miért nem jó...
Underlay 2006 júl. 10. - 23:52:07
(13/794)
Számomra egy hihetetlenül nagy film-jelenség a Star Wars SAGA, azaz MIND A 6 RÉSZ!!! Most sokan tuti azt mondják, hogy baromra sz*r ízlésem van, hogy nem csak a régi trilógiát szeretem és az új részeket gyûlölöm.. hát sajnálom... lehet beteg vagyok vagy nem tudom.. de nekem tetszik mind... és kész! Egyik sem jobb a másiknál és viszont!

Mellesleg Lucas bácsinak már akkor annyi pénze volt, mikor elkezdte forgatni az Episode I-et, hogy még az unokája is kishercegként élhetne... ergo NEM a pénz miatt csinálta. Innen magyar honból könnyû lefikázni az amerikaiakat és rögtön ráfogni minden vállalkozásra, hogy bõrlehúzás és pénz-pénz-pénz! Mégha ez sokesetben igaz is... Lucas NEM a pénz miatt folytatta a Star Wars!!!!
beetyke 2006 júl. 09. - 11:00:17
(12/794)
Én is ugyanígy vagyok vele!!
Red Bull 2006 júl. 07. - 13:27:10
(11/794)
Ez a rész a legjobb, de már vagy 30x láttam!
Wicky 2006 júl. 07. - 12:16:14
(10/794)
hát igen most már ezekbõl akartak meggazdagodni!
Lucas igaz azt mondta h azért csinálta meg ezeket az újakat h teljessé váljon a történet,h megismerhessük Anakin történet és h miért lett gonosz!

és én se szeretem amikor azért szeretik a Star Wars-t mert Anakin milyen helyes Jaj!
Bru 2006 júl. 07. - 00:09:42 Előzmény Wicky
(9/794)
Hát nekem mind egy kutya....
Dzssssss.....pifff.....puffffff...ZZZZZüüüüm.......züüüüümmmmmm....durrrrrr....DDDDUUUURRRRR :DDDD
Csak ebben már: Jaj Anakin.......oh szeretlek......jaj ne tedd.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá.....brühhühüüüü....szörcs.....szörcs...Bruhhhá-há-há-há... :D
Valóban az legelsõ 3 rész az igazi azaz a Fordos (azt se tom má ki mire gondol a számozás során :D ) .
A mostaniakat már csak egy effekt börzének érzem amit az ILM-nek rendeznek hogy jobban menjen ezek után a bolt...
Wicky 2006 júl. 06. - 11:55:03 Előzmény fisherman
(8/794)
Hál' Istennek valaki még látja h ez a rész az elsõ kettõnél jobb volt...
Wicky 2006 júl. 05. - 19:32:59 Előzmény Bru
(7/794)
star wars fan vok,és én a régebbieket imádom,és ez nagyon jó rész volt(igaz elmarad a többitõl IV.,V.,VI.,de attól még jó),jobb az elsõ kettõnél!!
beetyke 2006 jún. 01. - 14:16:19 Előzmény fisherman
(6/794)
De azt azér figyelembe kell venni, hogy amikor az 4-5-6 részt csinállták 1977ben akkor még közel se volt iyen technika minnt most és ezér iyen eltérõ mind a 6rész!!de sztem ezzel ti is tisztába vagytok!!és sztem mindegyik rész tökéletes a maga idejében :)
beetyke 2006 máj. 23. - 15:14:25
(5/794)
hát azt megértem h nem mindenki szereti a filmet, de én igen nagyonis!!!!ááááááááááááá
IIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁDDDDDDDDOOOOOOOOOMMMMMMMMMMM
fisherman 2006 máj. 23. - 13:15:07
(4/794)
Az embernek, a jó izlésû embernek, elvették a kedvét a trilógia folytatásától(elõzményétõl) a Baljós árnyakkal az biztos. számomra óriási csalódás volt, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. A III. rész, azért lényegesen jobban sikerült. Össze se lehet hasonlítani a három alapfilmmel, de valahogy szórakoztató volt. Nem unatkoztam a film alatt egyszer sem. Lehet, hogy egy újabb bõr, de a három közül a legjobb.
Newcastle United 2006 máj. 23. - 09:03:40
(3/794)
Hát nem lehet az elsõ trilógiához hasonlítani az biztos, de ahogy újraindult az egész a Baljós árnyakkal, ahhoz képest kifejezetten jó.
Bru 2006 máj. 22. - 23:33:20
(2/794)
Azon azért el lehet agylni h miért nem írt eddig senki semmit ide... :) Már nem mai film. (És a kegylem döfés) én nem csípem.
Minden elismerésem Lucas-é de csak az ILM és a THX miatt.
Azt azé egyik SW fun se tagadhatja h ez már csak bõrhúzás volt. Nem?
Node nem fikázom le a filmet (pedig de le tudnám). Amúgy a zenéje tényleg csúcs!! John Williams kira!! :D
Nomeg Portman kisasszony! ;-) :DDDDDDDD
beetyke 2006 máj. 21. - 10:55:20
(1/794)
ááááááááááááá
IMÁDOM EZT A FILMAET!!!!!!
IIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMÁÁÁÁÁÁÁÁÁDDDDDDOOOOOOMMMMMMMMMMMM
Aki velem egyetért írjon!!aki nem szereti azt írja le mér nem szereti.....de remélem oyan nincs aki nem szereti :)