1/10
offtopic
cellasto 2016 ápr. 16. - 00:00:45 1/10
(2656/2836)
mindegy,téma off ..
5/10
offtopic
idõjós1010 2016 ápr. 15. - 23:18:11 5/10
(2655/2836)
Kettõtök elõzményérõl lemaradtam, és mivel õ nem reagált a képre, sõt velem volt "vitája" épp, gondoltam ehhez kívántál volna hozzácsapódni. Tévedtem. Na bumm! ... de azért mégiscsak érdekes, hogy pont te, aki õ vele kötekszel vagy felháborodva én rajtam, aki csak félreértettem valamit, és beléd sem kötöttem tulképpen. no mindegy. sebaj. bocs. és részemrõl akkor ennyi.
2/10
jani-wan 2016 ápr. 15. - 22:57:42 2/10
(2654/2836)
Filmhíreket nézegetve ebbe futottam bele az imént.

Megkérdezték a SW 7 egy "koncepció mûvészét" (ezt nem tudom jobban hirtelen) hogy miért kellett a kereszteslovag kard Kylonak?

Why Kylo Ren's Lightsaber Needed That Crossguard
http://www.cinemablend.com/new/Why-Kylo-Ren-Lightsaber-Needed-Crossguard-122727.html

És íme az iszonyat hülye válasz:
"Part of it is trying to create iconic visual images that help support the story of the character. Early on, J.J. had always described Kylo as this next-generation villain who’s going to be as bad as Vader, and as powerful. And he said, he’s kind of like a knight, a dark knight. So it works well, that the blade has a crossguard. You bring in those little elements that start to reflect the character. I love it when designs can do that, inform who the character is. And at the same time, I remember when I first saw the crossguard on the lightsaber, it put a smile on my face. It was so unexpected but felt right. I know it took risks of, how would you explain it? Would it be practical? You can explain that afterwards."

Részletezve:
"Részben azért hogy egy ikonikus képet teremtve segítsük a karakter történetét. "
Ezt a baromságot. Mi a lótúróról beszél? Már hogy a jó életbe segítené ez bármiben is a karakter történetét két kiálló izé?
De egy biztos. Ikonikus lett. Ikonikusan borzalmas.

"A korai szakaszban J.J. mindig elmondta hogy Kylo egy következõ generációs gonosz..."
Hát ha ez a köv. gen. gonosz akkor nagy a baj.
"...aki olyan gonosz és erõs mint Vader..."
:DDDDD
Hát helyette lett egy balf.sz, aki a közelében sincs ennek az elképzelésnek.
"... és Kylo olyan mint egy lovag, egy sötét lovag, ezért ez a kard jól mûködik."
Magyarul, bla-bla-bla, bla-bla-bla, az ég kék, a fû zöld, L O V A G, ezért jó ez a kard.
Eszem megáll.

"Ezen apró részletek hozzáadása tükrözik a karaktert... "
Na ez stimmel. Minden borzalmas, a részletek is és a karakter is.
1/10
Torolt Felhasználo 2016 ápr. 15. - 17:18:58 1/10
(2653/2836)
Tökéletes jellem vagyok. Nem pártoskodok.
2/10
jani-wan 2016 ápr. 15. - 13:57:52 2/10
(2652/2836)
Na végre valami konkrétum. Kár hogy ez csak megerõsít mindent amit mondtunk róla.

"Kylo Ren nekem is nagyon bejött..."
"1.Sokkal több, mint egy mini Darth Vader"
De sokkal kevesebb mint egy normális méretû Darth Vader, vagy egy Darth akárki akármelyik filmbõl.

"Gonosz"
És ez mibõl derült ki? Mert ami biztosan kiderült, az egyedül az hogy egy identitászavaros, érzelmileg egy 5 éves gyerek szintjén álló b.lfasz, kiszámíthatatlan dührohamokkal, akinek fogalma sincs mit csinál, és senki sem fél tõle.

"de nincs egy bonyolult terve és nem õ irányít, ez teszi érdekessé"
És miért lenne már jó egy fõszereplõ akinek fogalma sincs arról hogy éppen mit csinál? Már miért lenne az érdekes, hogy nem õ irányít? Ez inkább a szánalmas.
Na ne szórakozzunk már.
Ennyi erõvel azt is mondhatnám, hogy a rohadt alma azért jó, mert olyan puha és más az íze. Csakhogy ettõl nem lesz igaz.

"Benne van pakliban, hogy visszafordítható a jó oldalra, sokkal jobban, mint valaha Vader volt"
Mivel tudjuk hogy Vadernél csak a császár volt erõsebb, és ha Vader visszafordítható volt akkor mindenki az. Ehhez nem kell egy ilyen hülyegyereket alkotni.

"Neki van a legnagyobb esélye a változásra"
Detto. Ehhez nem kell egy ilyen hülyegyereket alkotni.

"Olyan kiszámíthatatlan..."
Mint egy 5 éves gyerek. Ez fõgonoszban szánalmas.

"Vannak érzelmei, emberi."
Ha nem lennének akkor droid lenne, így ez sem olyasmi amit pozitívumként lehetne/kellene értékelni.

"Egy igazi badass!"
Akitõl senki sem fél! Az hogy a jó életbe lenne már Badass?
S E H O G Y !!!!!!!!!!!!

"Van egy gyönyörû (szerintem a legszebb) fénykardja, amit nem fél használni"
A fél világ utálja azt a borzalmas kardot.
Nem fél használni? És ez valamiért jó pont kellene hogy legyen?

"Vitathatatlanul k.va jól néz ki a megjelenése és az öltözéke."
Maximálisan vitatható, de ezzel nincs igazán semmi bajom.
Kifogásom is csak a maszkjával van, ami olyan mintha egy fém operabáli álarcot hegesztettek volna egy náci sisakra, és csavaroztak volna az elejére valami biciklista levegõszûrõt.
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 13:46:26
(2651/2836)
:D Lehet.
Ha túl szép lenne, akkor meg nyálas szépfiúznátok. Van sapka, nincs sapka.
Maradjunk annyiban, hogy nem egy klasszikus szépség (nem is kell, hogy egy villain az legyen), markáns arca van, magas és megfelelõ testalkat.
1/10
xdm 2016 ápr. 15. - 12:55:59 1/10
(2650/2836)
"A szépség szubjektív." Ezt nem a ronda emberek találták ki ? :)
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 12:33:00
(2649/2836)
"Ne legyen már egy Sith emberi" Kylo nem Sith hanem Ren. Vannak a Ren lovagok és õ azoknak a mestere. Emlékszel, Snoke mondja: "Even you, master of the Knights of Ren, have never faced such a test."
Úgy néz ki, egy Ren lehet emberi is.

Nõi szemmel nézve, nagyon is ott van amúgy. Én maszkban bírom a legjobban, de rendben van akkor is ha leveszi. A szépség szubjektív.
Törolt Felhasznaló 2016 ápr. 15. - 12:27:40
(2648/2836)
Szerintem aki tényleg gonosz és van bonyolult terve az pont nem Kylo (nem is értem miért kellene, hogy õ legyen) hanem Snoke!
Õ a nagybetûs Fõgonosz!
1/10
xdm 2016 ápr. 15. - 12:20:45 1/10
(2647/2836)
"Na, látod..ebben egyetértünk. Kylo Ren nekem is nagyon bejött. Tudnék 3 oldalt is írni, hogy miért, de 5 pontba besûrítettem:

1.Sokkal több, mint egy mini Darth Vader. Gonosz, de nincs egy bonyolult terve és nem õ irányít, ez teszi érdekessé plusz az, hogy csábítja a fény. Benne van pakliban, hogy visszafordítható a jó oldalra, sokkal jobban, mint valaha Vader volt. Ez engem kifejezetten érdekel, hogy megtörténik majd? Nem történik?

2.Neki van a legnagyobb esélye a változásra. Bár a döntését, hogy megöli az apját, lehet úgy is értelmezni, hogy ez a lezárása annak, hogy teljesen a sötét oldalon áll, mégis ez az érdekes, új gonosz azt mutatja, hogy nehéz bármit is elhinni neki. Olyan kiszámíthatatlan, hogy nincs semmi kõbe vésve.

3.Vannak érzelmei, emberi. Ez az egyik legjobban kritizált és vitatott tulajdonsága. Egy „nyûgös gyerek” aki veszélyes is. Ez egy igazán érdekes, izgalmas és friss dolog, hogy van egy érzelmileg bonyolult gazember. 

4.Egy igazi badass! Van egy gyönyörû (szerintem a legszebb) fénykardja, amit nem fél használni.

5.Vitathatatlanul k.va jól néz ki a megjelenése és az öltözéke."



Ne legyen már egy Sith emberi... Mi az, hogy gonosz de nincs bonyolult terve?? Miért több mint Vader? Eleve az, hogy megmutatják maszk nélkül egy gigantikus baklövés a rendezéstõl. Vadert 2 és háromnegyed részen keresztül nem láttuk maszk nélkül. Sõt, az utsó 5 percben mutatták, és az pont így volt jó. Ez meg egy lófejû, nyálas férfiatlan, karizmátlan bumburnyák.

Nem fél használni ?? Ezeket komolyan írod ? Ez egy balfácán, a néger majdnem ugyanolyan szinten van mint õ, pedig életében elõször fog kardot. A csaj meg kapásból jobb nála, pedig elõször használja... Ez mi ?

Egyáltalán nem néz ki jól. Inkább röhejes. Az a baj, hogy ezek az érvek amiket felhozol, olyanok mintha életedben most láttál volna elõször SW-t. Akkor érteném, hogy le vagy halva a lézerkardtól, meg a fekete köpenytõl.
1/10
xdm 2016 ápr. 15. - 12:12:06 1/10
(2646/2836)
"Ha már szerintetek nyúlás (persze, hogy az!) akkor ezt tipikusan a hatalmas, lojális, régi rajogó bázis megtartásáért csinálták. Kizárt, hogy ezzel a SW filmeket soha nem vagy alig látott fiatal közönséget akarták volna behálózni."

Kizárt, hogy ezért csinálták. Nem volt ötlet. Nulla fantázia, és kreativitás. Csak ezek hiányoztak egy jó filmhez. Nem lõttek magasra, ezért inkább lekoppintották majdnem fullba, a new hopeot. Ez történt. Azért ettõl ne legyünk már hasra esve...könyörgöm.
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 10:10:26
(2645/2836)
Egy dologban megegyezünk, én sem vagyok kíváncsi a te f.kázó szövegeidre.
A mocskos szövegeid meg leperegnek rólam.
A továbbiakban ignoráljuk egymást.
1/10
offtopic
cellasto 2016 ápr. 15. - 10:00:43 1/10
(2644/2836)
már mondtam,hogy nem vagyok kiváncsi az ostoba nyálas szar dumádra
remélem megérted végre,te köcsög..

köszi
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 10:00:13
(2643/2836)
Imádnivalóan hülye! :D
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 09:58:01
(2642/2836)
A SW7-ben nem Aladdin volt, nem ér az összehasonlítás. Kifejezetten szimpi, hogy olyan jó fej, hogy simán bevállal ilyen komikus cuccokat, akár önmagát is kiparodizálja durván (Undercover boss). :)
1/10
cellasto 2016 ápr. 15. - 09:46:23 1/10
(2641/2836)
jól mondta haverom multkor:

"Harry potter az elso reszbe talan meg ijesztobb volt
mashoz nem tudom viszonyitani talan meg micimackohoz"

http://www.nlcafe.hu/szabadido/20160119/adam-driver-aladdin-ebredo-ero-snl/
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 09:12:57
(2639/2836)
Ilyen komment a cikk alatt: "En azon csodalkozom, hogy nem egy fekete no jatsza majd. " :DDDDDD *sírok*

Most legyek én is ronda, elõítéletes? Hát, ez a srác ölég messze van az én képzeletemben megjelenõ fiatal Han Solo-tól, de lehet, hogy majd kipofozzák. Valszeg nem egy imitátort akartak (Anthony Ingruber), aki másolja Harrison Fordot.
eIemes 2016 ápr. 15. - 09:03:48
(2638/2836)
Spunk Ransom 2016 ápr. 15. - 08:58:19
(2637/2836)
.