április 19. 09:33:57
április 19. 09:33:57
(17/17)
"Aki tényleg SW fan, az nem a negatívumokat látja, hanem élvezi a minél több részt."
Ez egy baromság.
Attól hogy valaki SW fan még nem kell hogy ne legyen képes az értelmes gondolkodásra. De tudod mit, te nézegesd a Holiday Specialt és élvezd.
Be is linkelem neked hogy ne kelljen a kereséssel fáradnod:
https://www.youtube.com/watch?v=6hH8rxarVG8

"Mondjuk Jar Jar és a kisgyerek Anakin a legalja, meg a fiatal Anakin is jobb lett volna ..."
Akkor a TE saját feltételed szerint TE NEM VAGY Star Wars fan.

"Nem fikázza a hibákat és elemzi a logikátlanságokat"
Miért nem? Mert neked nem tetszik hogy igazuk van?
És tudod milyen elcseszett gondolkodásúak használják azt a kifejezést hogy fikázza, arra a szóra hogy kritizálja? Azok akik képtelenek elviselni hogy valakik jogosan kritizálnak valamit, amit ők nem bírnak elviselni, mert kritizálni lehet jogosan is, viszont a fikázás az nem jogos, és nem értelmes, ezért ezt használják. Na ezek a szánalmas emberek.

"De az ébredő erő és az utolsó jedi is hozta a fanok által elvárt dolgokat"
Lófaszt. És ez dokumentálva is van.
Ha hazudsz magadnak majd ezt leírod attól gondolod igaz lesz? Vagy ettől jobb valahogy neked?

"Szerintem a sok fiatal fikázza a SW-t, akik azt se tudják, milyen a fekete fehér tévé és a hétfői adásszünet. "
Ja lehetséges.
Egyébként miért is kellene tudniuk ezeket? És ettől hogyan lesznek ezek a fiatalok kevésbé értelmesek, és kevésbé kvalifikáltak az elfogulatlan és értelmes vélemény nyilvánításhoz?

Amit ide leírtál az eszement nonszesz az elejétől a végéig, még akkor is ha tudod mi a fekete-fehér tv.
április 18. 21:30:00
április 18. 21:30:00
(16/17)
Aki tényleg SW fan, az nem a negatívumokat látja, hanem élvezi a minél több részt. Nem fikázza a hibákat és elemzi a logikátlanságokat. Örül, mint óvodás a fagyinak, benyalja tövig! Mondjuk Jar Jar és a kisgyerek Anakin a legalja, meg a fiatal Anakin is jobb lett volna, ha valami musical-ben tépelődött volna a léte/élete értelmén. Nálam ez volt némi szakadás vagy törés, a fanságot illetően. De az ébredő erő és az utolsó jedi is hozta a fanok által elvárt dolgokat. A zsivány egyes is inkább ötös volt, és a Solo is kellemesen hozta az elvártakat. Szerintem a sok fiatal fikázza a SW-t, akik azt se tudják, milyen a fekete fehér tévé és a hétfői adásszünet.
április 16. 08:46:42
április 16. 08:46:42
(15/17)
" Bízom benne, hogy ... végre helyre teszik a dolgokat"

Na ez volt szlogen a 7 esetén is, de ahelyett hogy helyretette volna, kirobbantotta a nagy Star Wars szakadást.
És ez volt a várakozás a 8 előtt is hogy majd RJ jól megmagyarázza a JJ által csak úgy belehajigált dolgokat, de ez sem valósult meg, helyette jött a tömeges elfordulás a dizniwarsztól, ami miatt a Solo, ami egyébként nem rossz film, csúnyán megbukott.

Egyébként fogalmam sincs hogyan lehetne helyre tenni azt, hogy a történet ideig végig egy másolat, ami sok helyen logikai hibás értelmetlen katyvasz, miközben sok elem teljes ellentmondásban van a OT/PT által létrehozott univerzum szabályaival, és hogy az új karaktereket nem szerette meg szinte senki.
Nem véletlen hogy már Lando-t és Palpit is visszarángatják,

sőt lehet hogy Solo is benne lesz.

És akkor reménykedjen mindenki JarJar-ban, akiről tudjuk hogy nem fejez be semmit? Aki a Lost-ot is csak elkezdte, a Fringe-et csak elkezdte, a Star Trekkel sem tudott mit kezdeni, csak rebootolni a régi történeteket?

Persze akinek tetszett a 7-8 annak ez sem lesz rossz.
április 15. 18:31:01
április 15. 18:31:01
(14/17)
Te biztosan nem nézel Star Wars-t mivel nyilván nem is érdekel, valamiért mégis itt vagy (újra) és írsz a topic-jába.
április 15. 18:08:03
április 15. 18:08:03
(13/17)
"RETARDÁLT GYÖKÉR" -mondja ezt olyan személy, aki önszántából Star Wars-t néz és arról elmélkedik. Ez nagyon tetszik! feldobtad a napom.
április 15. 14:45:44
április 15. 14:45:44
(12/17)
Ezek a filmek még az előzmény filmeknél is gyengébbek. (Látványilag oda basz. de manapság az már pik pak megvan CGI-vel.) A 4, 5 ,6 ot szeretem az 1,2,3, elmegy kategóriába sorolom. Bár Hayden Christensen -t oda löktem volna a buckalakóknak.

Ezek a filmek meg olyanok. hogy megnézed, és másnap már alig emlékszel belölle valamire.
Ajánlóból meg akár elmenne egy Nike cipő vagy Rexona dezodor reklámnak.
Nike : ha te is akkorát akarsz ugrani mint egy Jedy.
Forró sivatag ? Forró helyzet ? Rexona ,hogy megúszd szárazon ! :DD

(Eszembe jutottak a régi Star Wars reklámok mikor kijött az első előzmény film :DD "Érezd ne töpreng " )

Amugy gondolkoztam azon miért nem alatta csúszott át, de aztán rájöttem. Ezek a gépek, biztos fejtenek ki valami hatást a talaj felé taszító energia esetleg :D Jól nézne ki ha alatta próbálna meg elmenni a földbe passzírozná. Igen van olyan jelenet is a filmekben, mikor elrepül valaki felett ilyen. de gondolom minnél magasabban van annál kevésbé erőteljes az alatta levő területre kifejtett hatása.

április 15. 11:01:29
április 15. 11:01:29
(11/17)
Meglátjuk, én azért adok neki egy esélyt . Bízom benne, hogy kap egy megfelelő lezárást, amiben végre helyre teszik a dolgokat. Az ébredő Erő nekem pl. kifejezetten tetszett, sőt az utolsó Jedik vége is emlékezetes marad számomra!
április 15. 08:17:02
április 15. 08:17:02
(10/17)
A hozzászólás moderálva lett.
április 15. 08:14:18
április 15. 08:14:18
(9/17)
JarJar Abrams megmondta a napokban egy interjúban hogy nincs koncepció az elejétől fogva.
És abból meg ahogy a csaj átugorja a TIE vadászt mindenféle Jedi tréning nélkül, és hogy a dizni visszahozza a kb. 20 éve teljesen és totálisan halott Palpit, abból ezt lehet leszűrni.
Történet helyett fanservice shitshow.
április 14. 23:36:13
április 14. 23:36:13
(8/17)
A hozzászólás moderálva lett.
április 13. 11:41:04
április 13. 11:41:04
(7/17)
Ezt egy 2 perces teaser trailerből szűrted le?
április 13. 10:26:43
április 13. 10:26:43
(6/17)
Kijött a dizni 9 trélere.
Annyi derül ki belőle hogy folyatódik dizni koncepció nélküli szánalmas, univerzum idegen vergődése.
április 13. 10:24:10
április 13. 10:24:10
(5/17)
Angol tudósok bebizonyították, hogy egy ekkora faszságot amit leírtál, csak egy értelmi fogyatékos tud kitalálni.
2018 dec. 05. - 18:30:11
2018 dec. 05. - 18:30:11
(4/17)
Filmes berkekből kiszivárgott, hogy Star Wars filmeket milyen rétegnek szánták. Piackutatást végeztek mielőtt az első filmet leforgatták. Megállapították, hogy a Föld lakóinak jelentős része értelmi fogyatékos. Bár tisztában voltak vele, hogy ez a réteg nem rendelkezik túl nagy gazdasági potenciállal, viszont a létszámuk igen nagy, ezért megérné az ő szellemi szintjüknek megfelelő filmeket készíteni. És jól spekuláltak, a filmek hatalmas bevételt hoztak. Pl. kiderült, hogy egy mongol idióta inkább két napig böjtől, hogy meg tudja venni a Star Wars valamelyik epizódjára.
szavazat: 10/10 2018 dec. 05. - 17:11:10
2018 dec. 05. - 17:11:10
(3/17)
Szerintem jó film! :D A legjobb Star Wars Az utolsó Jedik óta! :P
szavazat: 1/10 2018 szept. 14. - 10:27:34
2018 szept. 14. - 10:27:34
(2/17)
Bojkottálni. Azt kell.
2018 ápr. 23. - 20:11:38
2018 ápr. 23. - 20:11:38
(1/17)
Mire pontoznak le egy filmet, ha még meg sem jelent?