oncogito 2014 jan. 09. - 22:42:43
(119/139)
Nekem tetszett a sorozat.
Elhiszem, hogy van, akinek nem. Azonban szemétségnek tartom így, ilyen drasztikusan befejezni. Lehetett volna rövidebbre zárni, de rendes befejezéssel.
A nézõ semmibe vevése az ilyen folytatás nélküli sorozat.
DjMcMaster 2013 nov. 18. - 18:57:53 Előzmény B.István
(118/139)
Az SG1 befejezésével és ennek a sorozatnak a kezdésével indult nálam a sch-fi sorozatok hanyatlása. Nem tudom, hogy mikor veszik már észre, hogy a sch-fi rajongókat nem a szereplõk lelki bajai, nemi élete és egyéni észosztása érdekli, hanem az akció és tudomány egészséges keveréke! Nem az egymás agyturkálása a háttérben villodzó fényekkel.
DjMcMaster 2013 nov. 18. - 18:52:49
(117/139)
Én már csak becsületbõl is megnézem, de szerintem is borzalmas lett ez a sorozat. Ez is egy olyan elbaltázott sorozat mint a Falling Skies csak ennek volt egy egész jó elõélete. Az Atlantiszt kellett volna folytatni nem ezt összerakni a semminek. Ez az egész alapsztori lehetett volna egy duplarészes evadkezdés vagy zárás, de sorozatot indítani neki...Kár érte! Már a Csillagkapuért! Béke poraira!

Eleve miért kell állandóan változtatgatni azt a kaput? Az eredeti kivitel tökéletesen illeszkedett az alapsztoriba, de ezek a kékledes-hullahopp karikák már röhelyesek. Még jó, hogy nincs 4. féle sorozat, mert ott az indító helyiség forogna már körbe-körbe és a kapu állna egyhelyben, hogy megint csak ne olyan legyen mint az eredeti. Arra is rá lehetett volna tenni plusz egy címet, bár kötve hiszem, hogy kimerítették volna az összes variációt a 8-as lehetõségbõl.
Cross 2013 nov. 16. - 21:32:50 Előzmény Fõnix_császárnõ
(116/139)
Valóban nem egy SG-1..

Engem ez valahogy nem köt le.
Hajreddin Barbarossza 2013 nov. 16. - 21:28:52 Előzmény Anonym
(115/139)
Épp ez a lényeg. Scottal ér véget a rész, aki a végén, mielõtt bedobná a csillagkapuba, elmondja a KINO-ba, hogy amint megkapják az üzenetet, még nappal induljanak el megkeresni a lényeket, mivel akkor alszanak, így ártalmatlanok. A vérükbõl kinyerhetõ az ellenszer a vízben lévõ betegségre. Így mikor megérkezik a Destiny a bolygóhoz, megtalálják a két KINO-t Rush csontváza mellett, a másodikból pedig már tudják, hogy azonnal kell cselekedniük.
A két tévés rész közötti webizódban Eli és Scott el is meséli, hogy Scott egy csapattal sikeresen gyûjtött be nappal néhány példányt, és TJ már dolgozik is az ellenszeren, de sietnie kell, mert Cloe és még valaki már beteg. Szerintem alapvetõen minden kérdésre választ adtak itt.
fo.ma 2013 nov. 15. - 17:09:18
(114/139)
Most akkor mi van? Ezt is félbehagyták, mint a Revolution-t és az Éghasadást? Most, mikor végre kezdett tisztulni a kép, hogy ki kivel van, stb., most abbahagyják? Hát a jó anyjukat már!!!
10/10
B.István 2013 nov. 12. - 18:03:49 10/10
(113/139)
Mindenesetre, vigasztaljuk magunkat azzal,
hogy az elsõ Stargate jövõre 20éves lesz, és terveznek egy trilógiát.
10/10
B.István 2013 nov. 12. - 18:00:02 10/10
(112/139)
Nem lesz,
de különben nálam is az verte ki a cérnát..
volt róla szó, tudod, "ezt a nyugtatót egy lény mérgébõl nyertük" arra már nem térnek vissza, és ez volt ami kicsit idegesítõ, hisz egy sorozatnál elvárható hogy kitérjenek jobban hogy hogy oldották meg, de ezt a nézõk fantáziájára bízták..

Igen, a vége felé már beindulnak az események, de ezzel a sok szappanoperával, a szex meg miegymással szépen elüldözték a közönséget..
csik85 2013 nov. 12. - 16:17:11
(111/139)
Szerintem jó a sorozat.
Bár sokatoknak igaza van kicsit szappanoperás, de kellenek a háttérinfók hogy megérthessük a késõbb történteket.
A sorozat vége fele már eléggé pörgõs, kár hogy utolérte a kasza.
Még pár évadot megnéztem volna belõle :)
Anonym 2013 nov. 12. - 10:07:17
(110/139)
Sziasztok!
Én nemrég kezdtem el nézni a sorozatot, de az az igazság nem igazán értem a részek közötti összefüggést. Pl. itt van az 1. éved 8. epizódja amikor egy csomóan a bolygón meghalnak azoktól a kis lényektõl, egyedül Scott marad életben és vele is ér véget a rész. Majd jön a 9. epizód, amikor mindenki él és virul és úgy viselkednek mintha semmi sem történt volna. Ez most akkor hogy is van? Vagy a 8. résznek lesz majd vmilyen folytatása késõbb?
9/10
Fõnix_császárnõ 2013 nov. 11. - 19:24:39 9/10
(109/139)
Ez nem STARGATE!!!
Sajnos, nem olyan a sorozat.. hanem túlságosan is..
Olyan 5pontot esetleg megérdemelne, átlagos sorozat túlságosan is. Pontosan azért nézem, mert nem láttam még, premier.
Már tudom miért lett kaszálva, nem is kellett volna megcsinálni ha nem értenek hozzá..
Az Atlantisz is egy csillaghajó volt stb és mégis ott mindig volt valami, itt túlságosan is az emberekre koncentrálnak, így tényleg mondhatjuk ez egy szappanopera.. de
annyit mondok
egynek elmegy..
10/10
B.István 2013 nov. 08. - 07:49:46 10/10
(108/139)
Ahogy mondod, habár a szappanopera vonal gyõz eddig, mert csak basznak meg verekednek úgy mennek el részek RÉMÁLOM AZ EGÉSZ SOROZAT!!!
Csak látván az átlagát hülye fejjel mondom stargate oszt nyomom a nagy szavazatot erre 1csillagnál többet nem kellett volna adjak.. :/
10/10
B.István 2013 nov. 07. - 08:50:44 10/10
(107/139)
Én is így vagyok vele.

Az Rtlnek kellett volna adnia ezt a sorozatot, tök odaillik.
fo.ma 2013 nov. 06. - 19:59:54
(106/139)
Nekem ez nagyon zavaros. :(
zolee21 2013 nov. 02. - 10:20:52
(105/139)
Üdv.

Esetleg nem tudja valaki hogyha befejezik az elsõ évadot leadják e egybõl a második évadot is?
michael73 2013 nov. 01. - 22:04:40
(104/139)
Nekem nagyon bejött ez a sorozat. Más, mint a másik két Stargate sorozat, de jó.
Viszont felirattal élvezetesebb volt, mint ezzel a förtelmes szinkronnal.
Végh Péter hangja egyáltalán nem illik Robert Carlyle-hoz. Valami fiatalosabb hang kellett volna neki.
Ezt egyébként már A rejtély-nél is eléggé elszúrták, mivel szerintem Dr. Bishop-hoz sem illett a hangja. Rudas István hangja sokkal jobb volt, nem is tudom miért kellett lecserélni!?
O'Neil-hez se illik Kautzky Armand hangja. Inkább kérték volna fel Szervét Tibort arra a 6 epizódra, amiben Richard Dean Anderson szerepel.
3/10
jani-wan 2013 okt. 31. - 16:40:15 3/10
(103/139)
"Láttál te már VHS magnót? :DDD"
Ha én tudok felvenni, akkor én nem láttam? Briliáns elme! :DDD

"Megsúgom: azokon max. SCART csatlakozó van, esetleg valami RCA-s szörnyûség."
Megsúgom hogy azt kell használni :DDD

"UPC egyes dobozaiból meg kizárólag HDMI jön ki."
Akkor talán nem az egyes dobozokat kell beszerezni hanem a ketteseket amin van csatlakozó, és nem nyavajogni állandóan :DDD
9/10
Fõnix_császárnõ 2013 okt. 31. - 15:37:56 9/10
(102/139)
Nos,szépen kifejezve, cseszsék meg!
Mit látok?! Jövõhéttõl már dupla részekkel adják..
16óra az meg tényleg hadi lábon álló idõpont sokaknak..
Az is gáz, hogy emiatt hamarabb vége lesz a sorozatnak, de nem baj, csak akkor is gáz hogy így begyorsítják..
7/10
Csaba61 2013 okt. 30. - 18:17:35 7/10
(101/139)
Eredetileg az elsõ két részt egyben adták le, úgy azért jobb volt, volt valami kerete, aztán jöttek némi drámai részek, aztán totál visszaesés és csak az elsõ évad vége felé lett normális, de addigra nem nézte a kutya se...

Sokan kifogásolták, hogy nem olyan volt, hogy egy rész egy új bolygó felderítése, valami probléma, oszt az megoldva és jöhet a folytatás. Pedig szerintem ez már az SG1-nél és Atlantisnál is már unalmas volt a végén, jó hogy nem ezt folytatták, azonban az elején a dráma nem igazán volt dráma, a kövekrõl pedig már elmondtam, hogy az inkább szappanoperára hajazott... De a koncepció és a fõbb történetszálak azért izgalmasak és elég rejtélyesek voltak, csak sajnos úgy az 5%-át tették ki az egésznek az elején, a többi pedig kissé röhejesre sikeredett, de aki kivárt, az a végére kapott egy egész jól sikerült sorozatot...
10/10
offtopic
vitnegre 2013 okt. 30. - 17:41:02 10/10
(100/139)
Az koax kábelen mióta digitális a jel Okoska?