10/10
nikato 2010 jan. 10. - 18:37:39 10/10 Előzmény Gábor 32
(10/150)
Ja-ja! Persze, ott cs. angolul van. :( Egyébként nem értem meg, h. ezt miért nem lehet letölteni, 1 millió sor. van fent, még olyan is amit soha nem adtak magyar csatornán! A http://www.filmkatalogus.hu/forum-11526-n v.ki azt írta, hogy letölthetõ, de nem írja, hogy hol! :(
9/10
Gábor 32 2010 jan. 09. - 13:26:00 9/10
(9/150)
Mielõtt valaki félreérti azért azt tegyük hozzá,
hogy a Youtube-on az angol/amerikai verzió több epizódja van fent!
Számomra viszont a szinkron a lényeg!
Azt viszont már nem lehet sehonnan sem beszerezni!
10/10
nikato 2010 jan. 09. - 10:44:13 10/10
(8/150)
Egyébként youtube-on úgy vannak fent epizódok, hogy több részben van feltéve.. De lelehet tölteni!
10/10
nikato 2010 jan. 09. - 10:39:32 10/10
(7/150)
Hûha! Akkor tényleg nagy kincs van a birtokodban! Javaslom, hogy másoltasd át dvd lemezre és akkor remélhetõleg nem fog tönkre menni soha!!! Én a Viasatról vettem fel, de magnóval, szóval ahhoz meg kép nincs, de így is nagyon jó! Most az AXN Crime-on nézem... Ott Starsky-Háda János, Hutch-Czvetkó Sándor/Zámobori Soma, Huggy-Csõre Gábor.. Itt fiatalították a hangokat.. de én azt mondom az eredetinél nem lesz jobb soha!!
9/10
offtopic
Gábor 32 2010 jan. 09. - 01:24:57 9/10 Előzmény sakit felut
(6/150)
Két db "ütött-kopott" régi VHS kazettán van
2-2 epizód ebbõl a sorozatból a birtokomban!
Ami azért is nagy szó mert információim szerint az
MTV már vagy 20 éve,hogy letörölte a szinkront!
A hölgy akivel beszéltem azt mondta,hogy lejártak a szerzõi jogok és ezért le kellett,hogy töröljék a szinkront!
Így az,ma már pótolhatatlan!
9/10
offtopic
Gábor 32 2010 jan. 09. - 01:05:11 9/10 Előzmény nikato
(5/150)
Az "eredeti",MTV által készített szinkronban is Székhelyi József volt
Starsky magyar hangja!

David Soul-Farády István,
Paul-Michael Glaser-Székhelyi József,
Antonio Fargas-Tímár Béla,
Bernie Hamilton-Szabó Ottó!
Nagyon sajnálom ugyanakkor,hogy az általam nagyra tartott Farády István karrierje,a fényes kezdet után igencsak megbicsaklott!
Ami azt jelenti,hogy se filmben,se szinkron formájában nem élvezhettük többé az Õ nagy szakmai(színészi)tudását!
És sajnos már nem is fogjuk.
BÉKE PORAIRA!
sakit felut 2010 jan. 07. - 13:29:03 Előzmény Gábor 32
(4/150)
Örvendtem !! ! Néha csodálkozom, hogy mit nem csináltam meg eddig !!!! :)

Ebben a forumban elfelejtettem járni, mert a San Francisco urtcáin jelent meg a frissek között és eddig oda írtam be, pont ezt a sorozatot szerettem a legjobban a régi bünügyiek közül és nagyon örülnék pár résznek. Ismerek pár fórumot, amin többszáz sorozatból is van régifajta... rákereste de ezt nem találtam sehol ..

ha valaki tud segiteni abban hogy legalább pár részt lássak ebbõl, feltölti valahova, annak fõleg régi szinkronnal nagyon megköszönném...

bár jó régen volt, még gyerek voltam, és annyira nem vagyok oda a rendõrsorozatokért, de ennek tetszettek a helyzetei, humora, sztorijai ..

cserébe egy mostani de errõl a világról szóló sorozatot tudok ajánlani, a Life on Mars- ot, ami szerintem fantasztikusra sikeredett mindenféle szempontból és megvan... attól jött meg a kedvem ezekhez a 70es amerikai városi élethez mindenféle durva arccal ...

lehet amugy youtube- on teljes epizódokat elkapni ? .. bár nehezebb ügy megérteni, de ez is érdekes ! :-` .. .
10/10
nikato 2010 jan. 07. - 12:53:24 10/10
(3/150)
Sõt, ha v.hogy át tudnád nekem másolni azt nagyon megköszönném! Én még youtube-on is szoktam nézegetni..
10/10
nikato 2010 jan. 07. - 11:33:48 10/10 Előzmény Gábor 32
(2/150)
Úristen! Akkor már 3 szinkron készült hozzá?! Nekem a Forgács Gábor, Székhelyi József-es tetszett a legjobban! Mondjuk én az MTV-n nem láttam, csak a Viasat 3-on és most az AXN Crime-on, amin megint csak friss szinkron van. És az MTV-s szinkronban ki volt Starsky magyarhangja?
9/10
offtopic
Gábor 32 2009 jún. 22. - 23:30:10 9/10
(1/150)
Nekem ebbõl a sorozatból a következõ részek vannak meg:
(Természetesen a Magyar Televízió által gyártott elsõ szinkronnal)
-Starsky és Hutch bûnös,
-A nehézsúlyú,
-Hutch a gyilkos?!,
-Vacsora egy olasz étteremben!

Ezt a sorozatot azért szerettem meg,
mert egyszerûen lenyûgözött a David Soult szinkronizáló
Farády István nagyon kellemes hangja és szép beszédstílusa!
Isten nyugosztalja!

Ha van valaki,akinek van egy-két epizódja ebbõl a sorozatból az kérem írjon,
cserébe a fent említett négy részbõl tudok neki adni!