Syl 2007 máj. 04. - 20:54:49
(4/64)
Az eleje a filmnek jól indult,utána egyre gagyibb lett...mármint rémisztgetés terén... kár rá a horror-jelzõ :P
Az alapötlet viszont nagyon jó,az meg külön tetszett,amikor egyszerre játszottak a játékban,meg a valóságban is. :)

Spoiler innentõl (aki még nem látta,ne olvassa):
A vége idegesítõ volt,egy csomó mindenre nem kaptunk választ,pl. hogy az "Okoska" h-h nem halt végül meg,vagy hogy hogy került a boltokba egyáltalán a játék,amikor még csak a tesztelés szinten volt...és ugye a tesztelõknek nem igazán nyerte el a tetszését... :) Szóval a végét rendesen összecsapták :(
1/10
Bru 2007 márc. 12. - 11:24:46 1/10
(3/64)
Hú... hát én it tuti elásom magam. :)
Ez a film szerintem a tini horrorok leggyengébb egyike. Én kedvelem a paráztatós filmeket, de ezen csak nevetni tudtam.
A kezdetleges vizuális effektusokat még a LOST is ûbereli évad nyitásai során vagy mondjak csak egy Dr House-t.
A kegyelem döfést a magyar vonatkozás adata meg. Hát az dícséretes, hogy a forgatókönyvírók így utánna másztak a (részben) magyar történelemnek. A sztori innentõl kezdve viszont rohadtul vicces. Tessék belegondolni: az amerikába kiköltözött programozó Báthory. Zsír!! XD
delorin 2007 márc. 12. - 08:08:36 Előzmény King Diamond
(2/64)
Szerintem is eléggé igényesen megcsinált film, ahhoz képest hogy nem egy akkora nagy hírverésû produkcio!Nekem tetszett.A végét ugyan jobban kidolgozhatták volna ,meg a Báthory Ezsébet storyt is.
Amúgy az ötlet jó,és tényleg egyszer (de talán többször is:-)))nézhetõ film!
De nekem nem a Végsõ Állomást juttatta eszembe,hanem inkább egy kicsit a Kör történetéhez hasonlít.....(átok, varázsige,a körben video, virtuális gyilkolászós...szerintem)
7/10
King Diamond 2007 febr. 27. - 22:35:14 7/10
(1/64)
Nem volt rossz film, elég jól sikerült a történet. Szívesen játszanék egy hasonló ps 2-es játékkal én is:)
Kicsit Végsõ Állomás szagú, de attól még egy korrekt film. Aki szereti az ilyeneket, annak mindenképp be fog jönni!