makailaci25 2012 szept. 02. - 12:36:19
(29/29)
Köszönöm neked, kapóra jött a véleményed. Én is épp ezen tûnõdtem, és már ki is iktattam a szennycsatornákat. A franc fogja miattuk idegelni magát. Maradnak a tudományos és a sportcsatornák, bár ebbõl is a Sport2-t kihagynám az az idióta billegõ Szaturnuszával.
offtopic
aggodalmas 2012 szept. 02. - 10:03:31 Előzmény makailaci25
(28/29)
Magam is ezért szoktam le a tévé nevû médiumról.
Nekem egy ortt (most éppen nemzeti) sóhivatal
ne égesse a képernyõmbe azt az (irreleváns!)
információt, hogy kinek ajánlják, vagy épp'
nem ajánlják egy mûsorszám megtekintését.

Írassák meg a mûsorújságokban (online,
papíralapon, illetve EPG formájában!)
vagy, ha ennyire vágynak igazolni
hiábavaló létezésüket, akkor már
tüntessék fel a megtekintendõ
mûsor elején, aztán fedje azt
a feledés jótékony homálya,
mert már a csatornalogók
is a "szükséges rossz"
felsõ határát súrolják.

...nem beszélve arról,
amikor indokolatlan
visszaszámlálások,
animált promóciók,
és egyéb idegölõ
agymenések ülnek
a képernyõ majd'
minden sarkában.

Monnyanakle.
makailaci25 2012 szept. 01. - 18:39:21
(27/29)
Seagalnak általában kiváló filmjei vannak. Amíg nem láttam, nem tudok róla véleményt mondani. Most megnéztem volna, csak azzal a húgyagyú X-fasztor logóval nem megy .Nem tehetek róla, én precíz egyed vagyok és szeretem, ha a képernyõn csak az az információ van, amit nézni akarok. Tegnapelõtt a Nico c. Seagal film ment, megláttam az X fasztor logót, már azonnal ki is kapcsoltam. Közösüljenek anyjukkal a retekklubosok!
offtopic
aggodalmas 2012 szept. 01. - 13:25:32
(26/29)
Ezt a szánalom-reality-t sajnos nem az tette nézhetetlenné,
hogy szinkronizálták, vagy, hogy egy idegesítõ logóval
súlyosbították, hanem pusztán az, hogy elkészült...

Az ezerarcú moziban már megbukott, így inkább
bepróbálkozott a tévével – de sajnos itt is
(hasonlóképpen ;-) hiteltelen a tömlõtestû
"igazságosztó..." Inkább polgárõr õ,
mint valódi utcai járõr vagy tiszt.

COPS-szagú "spontán" párbeszédek,
egy (image-javító) gyerekkórház
látogatás, majd zenekari próba.
Azt játssza, hogy tudja, hogy
mit is csinál, de errõl még
magát se nagyon sikerült
meggyõznie. Engem pláne.

Mint a klasszikusban:
"Ez most komoly,
vagy vicc? Csak
mert viccnek
kicsit azért
durva... ;-D
makailaci25 2012 szept. 01. - 13:01:44
(25/29)
Ezt is nézhetetlenné tette a húgyagyú retekklubos az x-fasztor logójával. A kurvanyádat (nem kimoderálni! Irodalmi kifejezés: Petõfi´)RTL-es sperma!
1/10
Denissza 2012 ápr. 03. - 18:53:06 1/10 Előzmény Narin
(24/29)
Na végre egy kedves hozzászólás!Igen,fiatal vagyok két 18 éves kijönne a koromból.Seagal visszatérhetne a moziba egy jó filmmel.Érdekelne!
offtopic
Proszt 2012 ápr. 02. - 19:47:41
(23/29)
Imádom a Szegál Pistát.
Narin 2012 ápr. 02. - 19:39:42 Előzmény Denissza
(22/29)
Ah, te még nagyon fiatal lehetsz. Ezek a letartóztatott emberek vérprimitívek, hetente 5x hívják rájuk a rendõrséget, nekik ez már nem nagy szám.
Beszólni a rendõröknek (esetleg a szemébe bammegezni) vagy autogramot kérni nekik OOOLYAN mindegy. A balhézás ezeknek napi rutin.
1/10
Denissza 2012 márc. 29. - 22:32:25 1/10 Előzmény Narin
(21/29)
Miért is vagyok ostoba?Mert véleményt mertem nyilvánítani?Akkor Te is az vagy!Képzeld olvastam,és nem kötekedtem,amit leírtam,a saját véleményem.Ezt az oldalt http://hu.wikipedia.org/wiki/Steven_Seagal olvastam már másolni tudok ha akarok de bocs hogy nem tettem!Íme a részlet az állítólag nem megjátszott szerepbõl "biztos úr nem csináltam semmit,akkor miért bilincsel meg?Nézzétek,ott nem a színész az a Seagal?Esküdni mernék hogy Õ az! Kérem adjon autogramot!" Ez csak 1 a sok lebilincselõ élménybõl.Hát ha engem bilincsbe vernének,lehet ott az atya úr isten is,biztos nem az autogram miatt aggódnék.Ezek után már nem veszem a fáradtságot hogy írogassak,mert hullára nem érdekel.Akinek tetszik úgy is nézi,akinek meg nem,az más csatornára vált mint Én is.
Narin 2012 márc. 28. - 14:50:35 Előzmény Denissza
(20/29)
NEM "megjátszott" show. Olvasd el az elõzõ kommentet, mielõtt reagálsz rá. Ostoba.
1/10
Denissza 2012 márc. 23. - 23:23:12 1/10
(19/29)
Arra Én is rájöttem hogy nem film,és attól még senki sem agyalágyult mert nem tetszik.Elismert színész,jó ember,de
ez a show nem neki való.Egy kissé megjátszott,ezért unalmas.Mint szokták mondani " a suszter maradjon a kaptafánál",
.Legközelebb majd Lady Gagát látjuk 10 részes show mûsorban fõzni a mûkörmével ,ahogy felszeli a húst és magárra aggasztja....
1/10
Denissza 2012 márc. 22. - 00:38:07 1/10 Előzmény DarkGirl
(18/29)
Sziasztok!Én nagyon szeretem-szerettem Seagal filmjeit,de ez a sorozat valahogy nagyon uncsi.
Az elsõ résznél elaludtam,a második résznek is adtam esélyt hátha..de nem.
Kár,pedig nagyon felcsillant a szemem mikor láttam hogy Seagal szerepel benne.Ettõl függetlenül
egy szeretni való pasi,jó színész és ember.
10/10
DarkGirl 2012 márc. 21. - 12:30:46 10/10 Előzmény Nico71
(17/29)
Szia!
Nem tudsz véletlenül egy oldalt,ahol online,szinkronosan meg lehet nézni a sorozat részeit?
Sajnos,nekünk nincs meg a Cool csatorna,így nem tudom nézni. :(
Köszönöm válaszod elõre is. :)
ennyi baromságot... 2012 márc. 21. - 00:38:03
(16/29)
:D
Nem vagyok meglepve. ;)
csbk1 2012 márc. 21. - 00:32:22
(15/29)
Ez a kutyám Jerry Lee forgatókönyv azért már hihetetlenül hangzott.Utánanéztem én csak Steven Siegel -t találtam íróként
ennyi baromságot... 2012 márc. 20. - 23:36:47 Előzmény Nico71
(14/29)
Írónak lehet, hogy jó, de amit 'színészként' elõad... én még nem láttam tõle igazán jó filmet.
8/10
Nico71 2012 márc. 19. - 09:57:27 8/10
(13/29)
Neten már láttam néhány részt a sorozatból. Vártam nagyon, hogy végre magyar szinkronnal menjen valamelyik tévében. /A neten csak 1-2 szinkronos rész van (volt) fent. Nem is értettem miért voltak szinkronizálva, ha nem adja egyik tévé sem./
Azoknak is ajánlom, akik nem kedvelik Segalt! Ebbõl megismerhetik, milyen valójában. Nagyon sokoldalú, és egyáltalán nem faarcú, mogorva pasi. Akik viszont szeretik filmjeit is, azok ki ne hagyják! :-)
Shrekket idézve: "Nem ismernek, mégis megítélnek!" A legtöbben azt sem tudják róla, hogy író is. Egyik legismertebb regénye és forgatókönyve a Kutyám, Jerry Lee (1-2-3), vagy a Bûnös viszony.
Azt magam is elismerem, a 2000 utáni filmjei ... csapnivalóak többnyire.
A kövérségrõl: Állítólag pajzsmirigy betegsége van, de nem tuti, mert õ nem nyilatkozik a témában. Az viszont tény, hogy múlt év végén és idén is mondott már le fellépéseket. A sajtó tehát találgat. (pofátlan sajtós módszer, kritizálják elhízása miatt, amíg ki nem nyilatkozza mi baja) De ne feledjük, egy hónap múlva lesz 60 éves. Mennyi korabeli mondhatja el magáról, hogy makk egészséges?
nagyi11 2010 nov. 28. - 22:27:54
(12/29)
Lusta edzeni, hogy ilyen hájas, vagy mi is van itt tulajdonképpen? Nem tetszik ez a sorozat!!!
10/10
offtopic
Kendy 2010 nov. 28. - 17:18:53 10/10
(11/29)
Nekem is!
:)

Imádom és minden filmjét megnézem!
:)
Ma sem hagyom ki este!
:)
eberti 2010 nov. 28. - 14:16:23 Előzmény Kendy
(10/29)
NAGY KEDVENCÜNK!!