Téma: Steven Seagal

Hilaryfan17 2009 ápr. 12. - 22:58:04 Előzmény CTU
(18/118)
tökéletesen igazad van!!!

Nekem is pl az Úszó erõd, Száguldó erõd és a Félholt a kedvencem!!
Ze74 2009 ápr. 04. - 17:27:36
(17/118)
Azért írok róla,mert nincs az adatbázisban még benne az új filmje,de errõl majd késõbb.Én is kb: úgy látom,mint az elõttem álló.Nekem az Úszó erõd-ig nagyon tetszettek a filmjei,aztán szép lassan ment lefelé a színvonal,míg a Másodpercekkel a haláltól-ig szépen elérte a nagy nullát.És innen már nem is emelkedett a minõsége.(Mondjuk ilyenkor szoktak a lecsúszott akcióhõsök valahogy egy ígéretes alkotással visszatörni a csúcsra,de én nála már feladtam a reményt)Na de az új film:(Against the dark-A sötétség ellen)Ha lehet még a mélypontnál is mélyebbre süllyedni akkor most sikerült! Ezt ki ne hagyjátok,horror-akció lenne,de én szét röhögtem magam.Már nem a poénokon az nem volt benne,hanem amilyen amatõr módon van megcsinálva.Persze színészi játékban Seagal viszi a prímet,de a dramaturg,a párbeszéd,az csúcs.Komolyan mostanában ilyen sz.r,ócska filmet az elmúlt öt évben nem láttam.Kedvenc párbeszéd részletem: -Mentsen ki innen bennünket!-szólt az egyik bajba jutott szereplõ -Megtesszük ami megtehetõ.-szólt Seagal szokásos lebilincselõ arcjátékával. Kötelezõ megnézni,mert szerintem B kategóriás filmek között,10-15 év és cult film lesz.
CTU 2009 ápr. 03. - 08:01:58
(16/118)
Az én véleményem is az, hogy a régi filmjei igazi jó akció filmek voltak, a mostaniak meg tiszta szégyen!! Szó szerint!! Akkor inkább ne forgasson többet, de ilyeneket neeee!! Kategorizálva a következõképpen ítélem meg a filmjeit:
NAGYON JÓ:
Ölve vagy halva, Nico, Halálra jelölve, Törvényre törve, Úszó erõd, Lángoló jég, Tûzparancs, Száguldó erõd, Sebhelyek!
ELMEGY:
Tisztítótûz, Tûz a mélyben (nem tartom a legjobbak közt, de valahogy tényleg tetszik!!:)
Sz*R:
A hazafi, Másodpercekre a haláltól, Félholt, A professzor, Az idegen, A fenevad gyomrában, A megmentõ, Halálod napja, Támadóerõ, Égszakadás, Szemben a nappal, Sötét hajnal, Terror a tenger alatt, Az igazság mecénása, Az árnyékember, Szemben a sötétséggel, Piszkos lappal.... stb.stb.
10/10
indienemesh 2009 márc. 28. - 18:33:54 10/10
(15/118)
nekem pont az új filmjei tetszenek. meg azt bírom h sokszor rezzenéstelen arccal ver agyon akárkit :D egy tizest érdemel.
erroris 2009 márc. 06. - 09:33:18
(14/118)
Teljesen egyetértek:régebbi filmek,Szakácsi...Seagal!Ez a nyerõ felállás!Sokan "B kategóriás" színésznek nevezik!(Egyáltalán mi az,hogy B?Ki szerint vagy kinek az ítélete alapján?)Lényegében semmivel sem rosszabbak a filmjei mint bármely más ami abban az idõben készült!Egy kaptafa:megölnek valakimet,visszatérek és bosszút állok!Ez egy film típus,amit lehet szeretni vagy nem szeretni!Én pl. nagyon szeretem az effajta akciófilmeket a 80-as évekbõl!A 90-es évek közepéig volt talán "divat"ez a vonal!Amikor pedig nem az jut eszembe,hogy "ez volt a tegnapi filmben is"!Ez azért van mert kedvelem ezt a stílust!Akinek pedig eszébe jut ez a gondolat,az nem híve a vonalnak...mást kell nézni;)
10/10
bt ice dogg j 2009 márc. 02. - 14:48:44 10/10
(13/118)
5.5 re értékelve ti barmok csak azé áll igy mer vki benyomott eggyest.10 oszt kész
osy 2009 márc. 01. - 05:48:03
(12/118)
Van egy forgato konyv otletem.Seagal a zsaru letartosztatja Chuck norrist akibol a borton kiralya lesz miutan mindenkit agyon ver de elhataroza hogy kiszabadul es boszubol megoli Seagal csaladjat.Chuck norris egy varatlan pilanatbe agyon veri a borton teljes orseget es kiszabadul.Seagal minderol tudomast szerez de sajna elkel menyen afganisztanba hogy kiircson minden talibot de az amerikai hadsereg megigeri hogy vigyaz Seagal csaladjara amig tavol van.De Chuck Norris sikeresen agyon veri a katonakat majd Seagal csaladjat is.Sgal hazater miutan ki irtota a teljes talib rezsimet afganisztanba es mej fajdalmaban szamon keri az amerikai hatsereget amiert nem vedtek meg a csaladjat,de nem kap kielegito valaszt es ezert ki irtja a teljes amerikai hadsereget es mindenut oszetort csontok es levagot karok hevernek .Tobb evnyi kutatas utan es tobb ezer csont tores es levagot karok utan rabukan Chuck Norrisra .A ket harcos egymas szemebe nez mindketo felkeszulve a halalra es akkor varatlanul megjelenik DARK WADER es azt mondja "en vagyok az apatok" erre Segal felhaborodot es levagja Darkwader kezet Norris meg ugy fejbe rugja hogy darkwadert hogy kirepul az univerzumbol .A ket harcos ujra egymas szemebe nez es megkezdodik a harc es azota is harcolnak ha megnem haltak.

THE END
10/10
bt ice dogg j 2009 jan. 30. - 21:34:01 10/10
(11/118)
én sztem nagyon jó szinésznek is
EgyNézõ 2009 jan. 28. - 20:58:25
(10/118)
Nekem is az egyik fõ kedvencem.
Csatlakoznék ahhoz, hogy az 1996-ig készült filmjei a legjobbak.
Akkor eltûnt a színrõl egy idõre, és amikor visszatért, már nem voltak annyira jók a filmjei.
Legalább is nekem.
Sajnálom nagyon.
Ettõl függetlenül mindegyik filmjét megnézem, ismétlésként is, pedig a vágás és az átszinkronizálás nem tett jót nekik.
netcsávó 2008 nov. 25. - 21:34:24
(9/118)
Bírom nem tartom nagy színésznek de nagyon jó filmeket csinál. A nagy kedvenceim: Úszó erõd, Száguldó Erõd, Tisztítótûz, Sebhelyek
9/10
akkika 2008 okt. 05. - 10:24:12 9/10 Előzmény CTU
(8/118)
Igazad van, a mostani filmjei nézhetetlenek. Mintha a rendezõ, a koreográfus meg az operatõr is gyengeelméû volna, olyan szarul teszik a dolgukat.
CTU 2008 szept. 10. - 16:39:51
(7/118)
Seagal csúcspontok (Halálra jelölve, Törvényre törve, Ölve vagy halva, Nico, Úszó erõd, Tûzparancs, Sebhelyek)
Seagal középszintek (Száguldó erõd, Lángoló Jég, Tûz a mélyben, Tisztítótûz)
Seagal mélypontok (A Hazafi, Félholt, Másodpercekre a haláltól, Az idegen, Sötét hajnal, A professzor, A megmentõ, Szemben a nappal, A fenevad gyomrában, Terror a tenger alatt, Halálod napja, Támadóerõ, Az igazság mecénása, Piszkos lappal, Volt egyszer egy igazság, Az árnyékember, Égszakadás)
magyarul: a Sebhelyek óta amit csinált az mind POCSÉK, igénytelen külsõvel, elhízva, pocsék forgatókönyv, pocsék zene, pocsék rendezés, sehol egy igényes mellékszereplõ, és a verekedõs jelenetek annyira sz*rul, unalmasan lettek összevágva, hogy borzasztó nézni!!!!!
Ha Seagalról van szó, akkor én csakis a karrierje elején szereplõ filmeket említem, mert azok viszont 100%-ig szórakoztatóak, jó verekedõs jelenetekkel, és nem utolsó sorban Szakácsi Sándor magyarhangjával!!!!
maukaar 2008 szept. 08. - 13:14:59
(6/118)
Hát nem tudom, ki hogy van vele, de ez az a színész aki belesett az "ismétlés a tudás anyja" hibájába. Most néztem pl: a volt egyszer egy igazság c. filmjét, hát ritka nagy borzalom. Az egy dolog, hogy mindig ugyanolyan faarcú figurát alakít, de hogy a volt titkosügynökön kívül semmilyen szerepet nem képes felvenni, rettentõ szánalmas. Eleinte kedveltem, de nagyon sokan ábrándultak ki belõle az elmúlt évtizedben, mivel minden filmje teljesen egyforma. Kinek kell ez?
10/10
BSzili 2008 aug. 28. - 11:04:33 10/10
(5/118)
Én alapból nem nagyon bírom az olyan figurákat, mint például Zsán Klód Vándámme, de Steven Seagal-t valahogy megkedveltem. Lehet hogy az õ filmjei is nagyrészt B kategóriásak, de benne van valami ami a többiekben nincs. Ja és: http://www.stevenseagal.com ^^
Csumpadli 2008 júl. 29. - 10:28:26 Előzmény Kendy
(4/118)
IGAZATOK VAN, Õ A LEGJOBB!
10/10
Kendy 2008 márc. 19. - 21:52:00 10/10
(3/118)
Nekem a legnagyobb kedvencem!
Imádom a filmjeit!
Az ujabb filmjei is tetszenek nagyon!
Õ legnagyobb király nálam!
:)
STEVEN SEGAL FOREVER!
DE MA MIÉRT RAKTAK 2 FILMJÉT IS 1 IDÕBEN MÛSORRA NA EZT FEL NEM FOGOM!
Más csatornán egyszerre mennek ma a filmjei.
Ilyenre nem is emlékszem,hogy lett volna valamikor is.
9/10
akkika 2007 szept. 24. - 20:10:04 9/10
(1/118)
Sokan megvetnek érte ismerõseim közül, de nekem
a B kategóriás akcióhõsök közül Seagal a kedvencem.
Nagyon emberi a fickó, a gyengék védelmezõje, és
van kisugárzása. A harcmûvészet azon ága, amit õ
mûvel, szintén szimpatikus.