8/10
Lilienna 2019 júl. 29. - 07:29:09 8/10
(32/92)
Alapvetően nem egy rossz sorozat. Nekem sajnos bugyutává tették ezzel a szörnnyel. :( Annyi fantáziadús ötlet lehetett volna Will elrablására.. mármint a hellyel lefele az nagyon király, csak hogy ami ott van.. ez a szörny elcsépelt :( Továbbá hiányoltam Will beszámolóját, hogy, hogyan ment át a másik dimenzóba, mi történt stb..
Mir87 2019 júl. 22. - 19:17:21
(31/92)
A vörös hajú csajszi szinkronja valami tragikus a második évadban, olyan mint a 80-as években az unott monoton hangalámondásos szinkronok. Egyébként szerintem rendben volt a második évad is. A harmadiknak nemsokára nekiállok.
1/10
kinguci18k 2019 júl. 22. - 08:20:12 1/10
(30/92)
-Az első évad még jó volt (persze lehet hogy sokat tett hozzá az újdonság ereje is).Azt : 8/10-re adom.
-A második évad már csak arról szólt,hogy eladjanak még egy évadot.Viszont egy filmre való történés sem volt az egész évadban.És az egyik karakter a kettő közül aki miatt néztem (11),alig kapott szerepet ebben az évadban.Ha kapott is,az egy nagy 0 volt.(A másik kedvenc karakter Dustin.)Ez az évad már csak: 5/10
-A harmadikat még nem láttam.
10/10
User Friendly 2019 júl. 19. - 03:50:30 10/10
(29/92)
A második évadot még simán elvitte az első lendülete, ami friss volt, tele feszültséggel, megfejtendő titkokkal, brutál jó atmoszférája volt az egésznek.
A harmadik... hát... ez csak olyan mintha. Mintha egy jóval gyengébb kivitelű ST koppintás lenne. A sztori teljesen súlytalan kezdve azzal, hogy egy titkos orosz bázis amerika kellős közepén. Ki tudja innentől komolyan venni? Aztán Erica, akinek az első két évadban voltak poénos trollkodásai, itt most abszolút szívlapát pozitív. Lehet, hogy az alkotók viccnek szánták az egész évadot, ami tele volt sokszor nagyon erőltetett humorral. A humorral, a poénokkal amúgy nem lenne baj, feszültségoldónak is jó, de ha túltolják és nincs feszültség -és sajnos ebben az évadban nyoma sem volt- akkor wtf kategóriába megy át az egész. A vége felé, amikor Dustinék eléneklik a NeverEnding story-t már tökéletesen abszurd volt.
Hopper végig fullban tolta a kretént, nekem baromi idegesítő volt, pedig marha jó karakter volt előzőleg, Will megint a periférián mozgott, Mike-nak és Lucasnak gyakorlatilag egy lényeges momentumára sem emlékszem a csajos ügyeken kívül, és vélhetően a Nancy-Jonathan szál is csak azért került bele, mert nem lehetett őket kihagyni, de szerepet /sztorit nem írtak nekik, semmit nem tettek hozzá a történethez. Az egész szerkesztőségi szálnak semmi értelme nem volt patkányostul, műtrágyástul, mert ezekről baromira nem derült ki semmi. A Steve-Dustin-Robin vonal működött még valahogy.
Az az érzésem, hogy Dufferék a rémesen bugyuta és lapos sztorit próbálták megtámasztani valami coming of age-szerű történettel, ami akár még jó is lehetett volna, de az sem lett kidolgozva.
Végig úgy éreztem, hogy időhúzásra játszanak és amit meg lehetett volna másfél-két órában csinálni, azt elnyújtják 8 részre. Mondjuk túl sok izgalmat másfél óra sem hozott volna, annyira gyenge volt az alaptörténet.
Az a bosszantó, hogy voltak benne olyan ki nem bontott kis epizódok, amik izgalmassá tehették volna az évadot, de csak elhúzták a mézesmadzagot és azzal a lendülettel el is lett felejtve az egész. Gondolok itt pl arra, amikor Billy saját magával találkozik az upside downban. Arra a vonalra - és egyáltalán az upside downra - rá lehetett volna menni.
Az upside down még mindig egy megfejtetlen, titokzatos világ, sokat dobott volna az évadon, ha nagyobb szerepet kap.

Annyi szart leírtam, hogy furcsán fog hangzani, de ennek ellenére is szórakoztatott ez az évad ha éppen el tudtam vonatkoztatni attól, hogy a Stranger Things-t nézem. Valami másnak nem volt annyira rossz :)

1. évad: 10/10
2. évad: 9/10
3. évad: 5/10 némi jóindulattal
Roberto DiCapribogyó 2019 júl. 17. - 11:25:40
(28/92)
Még csak az első részt láttam a 3. évadból, de már most produkált egy filmtörténeti mérföldkövet... a strandos jelenetet elnézve a "minden kamaszfiú álma evör" kategóriában úgy néz ki Stifler mamájának bitang erős kihívója akadt Mrs. Wheeler személyében :-).
10/10
tesz-vesz 2019 júl. 16. - 20:02:34 10/10 Előzmény Dé Neighbor
(27/92)
mert ki hal meg a főszereplők közül?
5/10
Dé Neighbor 2019 júl. 15. - 22:50:30 5/10 Előzmény tesz-vesz
(26/92)
Senki nem hal meg????? Nézd már végig...

Amúgy ez a legrosszabb évad tényleg. Szinte semmi történés, majd az utolsó két rész hirtelen mindent megold. Ráadásul így... :-(
10/10
tesz-vesz 2019 júl. 13. - 12:36:58 10/10
(25/92)
behozni az oroszokat olyan nevetséges és hiteltelen
és komolytalan az egész: senki nem hal meg, nincs értékvesztés mint a korábbi részekben. igénytelen.

idegesítő és frusztráló pl amikor Winona nem tudja Hoppernek dobni a a pisztolyt, hanem közelebb dobja az oroszhoz. ezt humornak szánták? mi ez, burkeszk? mert az előző részek véresen komolyak voltak, de most túl röhejesre próbálták venni ezt az évadot. a béna humor nem áll jól neki, főleg nem a véresen komoly helyzetekben, amikor Hopper elengedi az oroszt és még a slusszkulcsot is hozzávágja, az annyira idegesítő volt, hiába lett végül igaza, nem tudja feledtetni ezt a bénaságot, hopper karaktere nem jó ebben az évadban, az első évadban az ő hiteles karaktere vitte hátán szerintem az egész évadot a családi tragédiájával, most meg egy félkegyelműt csináltak belőle. meg az egész évadból az idióta orosz tudóssal, aki remekül szórakozik a tapsihapsin, hát b+ johnny. ez az intellektuális színvonal? ez egy komoly orosz tudós? egyáltalán mi ez a hihetetlenül gagyi ruszki szál a történetben?

engem a kis néger csaj is nagyon irritál, idegesítő, van még néger idős nő, aki ezen a néger pimasz kiscsaj stíluson nevetni tud? nem elcsépelt egy kicsit?

nekem az oroszt fordító fagyis csaj se szimpi, túljátssza, a wc-s rész borzalmas, át is tekertem a lelkizést. ahogy a többiek se szimpatikusak már, felnőttek, a minőség is esett, faék egyszerűségű a történet, az éneklés se tetszett a legdurvább pillanatban, mondom, ezek vígjátékot csináltak ebből a dráma-horrorból, az 1 évad komolyan vehető feszült tragédia, amibe beleélhetjük magunkat, a 3. évad már béna horroparódia.


10/10
szucsgyula 2019 júl. 10. - 14:06:03 10/10 Előzmény emmerssaon
(24/92)
Nehogy valaki spoilert kiáltson!
:D
emmerssaon 2019 júl. 09. - 16:17:59
(23/92)
Miért kell ilyen bő lére ereszteni a tartalmat?!
6/10
NADAL14 2019 jún. 22. - 19:43:58 6/10
(22/92)
azért ha ez lenne a legjobb netflix sorozat az már régen baj lenne. én nem tudtam igazán komolyan venni, persze ezek a "populáris" sorozatok nem az én műfajaim főleg az ilyen témák. a gyerekek játéka tetszettek ezért is szenvedtem :) végig.
10/10
User Friendly 2019 jan. 20. - 02:39:36 10/10
(21/92)
Július 4-én jön a 3. évad!
Naras 2018 nov. 07. - 08:55:12
(20/92)
Jó kis sorozat, hangulatos azatmoszférája, főleg ezekkel a zenei aláfestésekkel. Lassan nekiesek a második évadnak, mondjuk nálam nem annyira üt, mint sokaknál, de azért simán ajánlom bárkinek, aki szereti a hasonló műfajt. Amúgy, első évad egy jó példa lehet arra, hogy miért ne keresztezz húsevő növényeket mondjuk jázminnal (meg egyebekkel)... amúgy a meztelen csigákat is utálom, gusztustalan dögök.
10/10
babo0410 2018 ápr. 05. - 14:31:41 10/10
(19/92)
Én imádom a sorozatot, és nagyon várom a 3. évadot. Inkább nem aludtam, de megnéztem 2 este alatt mind a két évadot mikor kijött. Szerintem ehhez fogható sorozat mostanában nem volt.
Egyébként érdekes, hogy sikeres lett a sorozat, mind a két évad nézettségi rekordokat dönt, nagyon jó pontokat kap mindenhol, erre a készítőket azonnal meg is vádolják a sajnos mára már szokásossá vált lopás, meg nőket molesztáltak klisével. Eleinte engem is felháborított, hogy mit műveltek egyes sztárok, de mára már nem tudom eldönteni sokszor, hogy valóban erőszak történt, vagy a hölgy reagálja túl, hogy a rendező kicsit feszültebb, és kiabál vele. Itt is ez az eset áll fenn.
Nagyon remélem, hogy nem komolyabb a dolog.
metalstorm 2017 nov. 10. - 08:01:57
(18/92)
4 hétköznap délután alatt néztük meg az elsö két évadot! Nagyon jó kis sorozat, ma már ritka az ilyen! Ajánlom mindenkinek!
10/10
Aszpirin 2016 szept. 04. - 22:11:00 10/10
(17/92)
Ez egy egész jó minisorozat lett, különleges atmoszférával, nagyon jól hozza a kor fílingjét. Nekem is ilyen biciklim volt gyerekkoromban :)
Nehéz lenne belekötni, végig lekötött, várom a 2. évadot, ha lesz ilyen.
10/10
zetorka 2016 szept. 01. - 01:41:46 10/10 Előzmény tesz-vesz
(16/92)
pedig volt, a Coraline-ban, szerintem ott is tök ijesztõ volt a másik világ, annak ellenére, hogy animációs film. mondjuk az egy rettentõ jó kis film
Torolt Felhasználo 2016 aug. 31. - 22:20:24 Előzmény Torollt Felhasználo
(15/92)
Ahogy MUSZÁLY berakni a Válogatás 2 Kazit!
10/10
Marcipáncica_ 2016 aug. 31. - 21:39:26 10/10 Előzmény Torolt Felhasználo
(14/92)
10/10
Marcipáncica_ 2016 aug. 31. - 21:38:56 10/10 Előzmény tesz-vesz
(13/92)