csancsy 2006 jún. 12. - 19:03:56
(3/1443)
jaj, arra emlékszem, amikor sötét képernyõs volt a televízió, és mondtam akkor, hogy na, megint bünti.És volt, amikor Sue Thomas helyett rakták be, emlékszem, egy egész két héten keresztül.Olyan dühítõ volt:).Remélem most nem lesz ilyen.Rájöttem most, hogy a Sue thomas elsõ érszét láttam, csak nem a teljes elejétõl, onantól, hogy Jack odaül sue asztalához, és akkor tudja meg, hogy süket.jaj, de jó, hogy újra van, mostmár felveszem.Nekem az a rész tetszett, amikor házasokat kellett alakítaniuk:)))
csancsy 2006 jún. 10. - 10:12:52
(2/1443)
Hát, igen, sajnos jobban nézik a showt, bár én nem szoktam nézni.Sue Thomas, elsõ, meg a második részét én sem láttam még.Remélem végig leadják, bár ebben kételkedek, mert most van a bajnokság, és csomó rész elmarad, és így nyár végére nem tudják az összes részt leadni.Azért még reménykedek.:)).Láttam az utolsó részt, csak angolul. Abból következtetve, elég jó vége lesz.
csancsy 2006 jún. 06. - 19:54:18
(1/1443)
Szerintem is, tényleg, nagyon jó sorozat.Alig vártam, hogy elteljen még egy év, hogy leadhassák ezt, ugyanis sejtettem, hogy mónika, vagy balázs show helyett fog menni nyáron.Remélem végig fogják ladni, mert tavaly csak 45 részt adtak le, és 57 részes.