Torolt Felhasználo 2016 aug. 08. - 22:06:49
(32/112)
Batman ruhája itt egyértelmûen a Jack Nicholsonos film Batmanruhájára ütött.
9/10
zsotya010 2016 aug. 08. - 20:40:00 9/10
(31/112)
SPOILERES

Megnéztük, érdekelt, hogy tényleg ennyire elk*rták-e, mind ahogy azt sokan állítják. Elvárások nem sok, viszont mégis érdekelt a film, milyen lesz az új Joker, Batman megjelenése (mondjuk azt sejtettem, hogy õ csak visszaemlékezésekben jön le a vászonra), de azt jól megcsinálták. Csak adhatnának rá már valamilyen normálisabb Batruhát, mert ez szerintem elég gáz, értem én, hogy már öregszik és nem nézhet ki fiatalosabban, vagányabban, de ez így nekem nem jön be.
Jokert nem éreztem kevésnek, tetszett a mellékszála, hogy végig arra ment, hogy az akció alatt kimentse Harley-t, illetve õ is visszaemlékezésekben jelenik meg. Nem mondom, hogy jobb Joker mind a többi, de engem feldobtak a jelenetei, úgyhogy várom Harley-val együtt vissza a Batman filmbe (valószínûleg)
Harley megjelenése érdekelt, elég fontos szereplõ szerintem a negatív oldalon és Joker mellé jól passzol, kár, hogy már készült ennyi Batman film és csak most láthattuk elõször. Margot Robbie jól hozta le, egyértelmûen vitte a filmet a hátán Will Smith-el, aki szintén jól játszott és voltak neki jó poénjai.
A jelmezek betaláltak mindenkinél, bár Krock és a többiek elég keveset adtak hozzá. A fõellenségek gagyi (nem kivitelezésben)súlytalan semmik, nem ez kellett volna Azt úgy ahogy van elcseszték.
Zenék jók, történet sablonos, bár tetszett, hogy most a rosszakkal csinálták ezt meg, forgatókönyv üti a tûrhetõt, és úgy mindent egybevetve ez jobb volt, mint az Igazság hajnala. Nálam 9/10, mert jól szórakoztam rajta és biztos, hogy újra is nézem majd.
mapk 2016 aug. 08. - 20:26:55
(30/112)
Olyan, mintha több filmbõl lett volna összeollózva:
*S*p*o*i*l*e*r*
-Pindúrpandúrok-A sok szederfej szétlövöldözése, ami 2perc után nagyon uncsi volt, és még vagy fél óráig csak ez.(legalább pár karalábé lett volna, vagy egy brokkoli)
-Szellemírtók- A megszállt csaj, kb mint szigorú vívör az elsõ részben. A végejelenet után is, már csak a Habcsókemberke megjelenése hiányzott. Nekem tényleg hiányzott..
-Reszkessetek betörõk-Joker, mint a felnõtt mekálókálkin, egy átlagos napján.

A sok síránkozás is valami rém idegesítõ volt, és röhejes. brüh-brüh fegyújtottam a családom, brühbrü az idegesítõ kislányom apa nélkül nõ fel... Ja, és mindenki, mindenki baját rögtön átérzi! Mi a fasz?
Ha Herlequin nincs benne, nézhetetlen. És az õ flashe legalább vicces volt.:)
******
A betétdalok, jók, de nagyon elcsépeltek. Olyan volt hallgatni, mintha az aluljáróban járnál, ahol mindenki csak a felkelõ nap házát nyomja egész évben. A korábban, a trailer alatt levõ Queen, legalább még nem volt 1000x. És jól passzolt, jó ötlet volt.
https://www.youtube.com/watch?v=0myB9YZIzeI

10/5
nyugiss 2016 aug. 08. - 09:35:08
(29/112)
nagyon tolják az ajánlóját a tv-adók
ennyire nem mennek rá a népek?
stanley_simple 2016 aug. 08. - 00:04:35
(28/112)
Nem hinném, hogy ez az alkotás ténylegesen megérdemelné azon sorsot, amit a neten visszhangzó kritikai moraj szánt neki. Persze nem arról van szó, hogy a haragban felfutatott érvek egynémelyike ne lenne reális, ámde a film egészét nézve szerintem nehezen körvonalazodhat a "SZAR" jelzõ.
Ez egy popcorn-mozi. Mégha a marketing részleg túlzásba is vitte az infantilizmus özönvízeként tetszelgõ elõzeteseit, plakátjait, attól még az "Öngyilkos osztag" egy igencsak laza, poénos, külsõségeiben látványos, a mostani képregény-adaptációk nagyívûségét maga mögött hagyó kertiparti :) Az egész annyira ártatlan, és mégis jólesõ...
Habár a fellelhetõ hibák nagysága azért nem csak légypiszokként terpeszkedik az ember elméjében, hanem inkább egy ganajtúró bogár golflabdájaként: Joker felvezetése csapnivaló. Semmi hatás, semmi csönddel megtámasztott karakter-katarzis, semmi téradás az õrület szétáradó megnyilvánulásának. Szerintem nem Jared Leto játékával van a legnagyobb probléma, hanem azzal ahogy azt tálalják: néhol kapkodós, színes neon-vízfelszínû áttûnésekkel. S itt nem arról van szó, hogy egy már korábban színrelépett karaktert cameoznának (mint például pár visszaemlékezésben Batmant), hanem egy olyan legendás figurával bánnak így, akit csak most láthatott elöszõr a nagyérdemû közönség az új, frissiben épülgetõ DC univerzumban. Nem az a gond, hogy mellékszereplõként van jelen, hanem hogy semmi emlékezeteset nem kezdtek vele, csak bedobták õt, mint egy Harley Quinn megszületéséhez köthetõ fazont. Így nem is csoda, hogy a Jokert prezentáló jelenetek közül az a legjobb, amikor a ragaszkodás érzelme veszi át a testét... :P

A másik megjegyzendõ kivetnivaló, a film szerkezetét roncsoló információs flashback-ek. Úgyan nem mindegyik hasztalan, de azért egy-kettõ simán kukába kerülhetett volna, mert annyira felesleges (1).

Sokan megemlítették még az ellenségkép lagymatag létét, mint negatív tényezõt, de szerintem ez nem újdonság egy csapat verbuváló kezdeményezés elsõ projectjénél. Azért a "Bosszúállók" Lokija se volt az a nagy antagonista, a maga kis ûrbéli csatlósaival... Az ilyen alibi gonoszoknak köszönhetõen kapnak teret a jók (most ez esetben a kevésbé rosszak :)

Egyébként, hogy a pozítiv dolgokra is rátérjek: a színészek legtöbbje tök jól lett kiválasztva a szerepre. Will Smith (Deadshot) vagány, Margot Robbie (Harley Quinn) észveszejtõen cukkancs, Viola Davis (Amanda Waller) irritálóan görény, Jay Hernandez (Diablo) egy lángoló melankólia. De a legjobb: Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc)!!! A hangja, az arcmimikája, a ritkaságszámba menõ megszólalása... ÜT!!! Valószerûtlen, hogy valaha rá építsenek egy filmet, de azért az ÁLLAT lenne :P

Szóval ez egy igazán kedvelhetõ matéria, minden kisebb-nagyobb hibájával együttvéve. Klassz zene, jó szöveg, remek figurák, pörgös hangulat, lezser élmény :) Fõként eredeti hanggal!

P: 7/10


SPOILER-BLOKK

1. Pl: Harley Quinn és az õr beetetõ kapcsolata, a Joker buli, vagy amikor Rick Flag elmeséli a kedvese (bombával tarkított) "megszökését" (amit már nagyjából láthattunk is korábban) stb.
5/10
mimzy 2016 aug. 07. - 18:20:42 5/10
(27/112)
Az eleje a bemutatkozással és hú de észrevehetõ hogy utánaforgattak érzéssel telt. Aztán szórakoztató akciózás volt, bár az ellenség nem mozgatott meg bennem semmit. A vége szeressük egymást gyerekek, ölelkezések.... happy end ideje volt, ami lehúzta a film jó részeit.
- Az ellenség vacak volt.
- A kemény fiúk és lányok igazi csapattá kovácsolódtak rendkívül rövid idõ alatt... Nem veszem be!
- Ami a Jokerrel történt nagyon olcsó volt. +Joker mikor megölte azt a fickót a bárban... nagyon béna és erõltetett jelenet volt.
- Harley Quinn nem volt elég örült?
- A film csupán nyomokban tartalmaz szuperhõsöket! Batman ahogy a gyerek elõtt fogta el Deadshot papát az utcán... az undorító volt!
Sok hibája ellenére egyszer jó volt. A törvény emberei nem voltak jók, sõt rosszabbak voltak a bûnözõknél!
A bûnözõk meg nem voltak olyan rosszak. Na NEEE MÁÁÁR! PG-13 Ennyit errõl! Majd megnézem még egyszer a Deadpoolt!
10/10
Alexejevic 2016 aug. 07. - 15:26:24 10/10
(26/112)
Nos...Én is beleszaladtam a fantasztikus "nagyoldalak" kritikáiba. Szóval bennem is volt félelem, fõleg, hogy iszonyúan vártam ezt a filmet... Hát megnéztem, és nálam 10/10. Spoileresen leírom, hogy miért is..

***SPOILER***
Maga a film kapásból az elõzõ DC film történése miatt indul. Superman meghal, nem tudják hova tenni a tetteit, ezért Waller (aki a DC univerzum egyik legmocskosabb szervezetének elnöke) össze akar állítani egy csapatot. Az elõzetesek alapján megmondom õszintén, hogy kicsit kétkedve fogadtam, hogy mit keres itt Katana, Diablo, Slipknot...Hiszen õk azért nem olyan ismert és felkapott DC karakterek...Hát a végére ki is derült, hiszen Diablo és Slioknotot is kitették a DC filmes univerzumából. Megmondom õszintén, nekem Varázslónõ teljesen ismeretlen karakter. De nekem tetszett az, hogy õt teszik meg "fõellenségnek". Hiszen maga az Osztag is egy romlott társaság, hát egy teljesen abszurd ellenfelet adtak nekik. Itt azért is nem mertek szerintem bedobni egy ismertebb DC-s ellenfelet, mert ez egy építkezõ film. Bemutatták nekünk azt, hogy van egy olyan szervezet, hogy A.R.G.U.S, megjelennek a metahumánok, változik a világ... Batman már nem elég, Superman halott...
És meg kell mondjam, hogy nagyon szépen bemutatták a film elsõ fél órájában, hogy kiknek mi közük van a "nagyágyúkhoz". Deadshot egyértelmûen központi karakter volt a filmben, teljesen jól visszaadták a képregényes figurát. Tetszett Will Smith játéka is.
Harley is fantasztikus volt. Tökéletesen adta a hektikus, õrült nõszemélyt, aki mindent megtesz Jokerért. A fegyverei, a kultikus ruházatait is beletették a filmbe. Nagyon szuper volt.
Joker... Szerintem pont annyit láttunk Leto Jokerébõl, amennyit kellett. Ha többet szerepel, akkor teljesen elvitte volna a filmet. Joker-rõl mit kell tudnunk? Teljesen õrült, uralja az alvilágot, hektikus, de egyben zseni, veszélyes, nem érdekli semmi, csak Batman idegesítése. És ezt Leto visszadta. Ez egy teljesen más Joker, mint amiket eddig láttunk a filmvásznon, de nekem tetszett. A ruházat, a viselkedés, a "túljátszás" is teljesen képregényes, Joker ilyen. És az utolsó jelenet teljesen megágyazott egy önálló Batman filmnek, ahol Joker rendesen kibontakozhat 130 percben, akár Harley-val, akár nélküle. És nem lepõdnék meg, ha Deadshot Batman segítségére lenne abban a filmben, na de ez már más tészta...
A többi karakter is rendben volt. A kikacsingatások megvoltak. Flash, Captain Boomerang, Killer Croc, Katana mind-mind hozták, amit kellett. De itt igazából arról volt szó, hogy megmutassák, van ilyen "csapat" is, létezik az ARGUS, megágyaztak egy csomó karakternek és oldalszálnak.
Ugyanis ez elsõsorban szerintem egy felvezetõ film, a DC világának bõvítésével. Abban biztos vagyok, hogy Deadshot, Harley és Joker sok-sok filmben fel fognak még tûnni.
Boomerang Flash egyik fõantagonistája...Szóval szépen megágyaztak nekik.
Úgy kell tekinteni erre a filmre, mint egy bemutató, egy mellékszál, egy 130 perces akcióvígjáték, ami folytatása a Batman Superman ellennek, valamint felvezetõje az Igazság Ligájának...És a stáblista elõtti jelenet is egyszerû volt, de szuper. Megnéznék egy Osztag vs. Liga filmet...
A zenék fantasztikusak voltak, a harcjelenetek adták, a vicces beszólogatások ültek, a flashbackek is rendben voltak.
***SPOILER VÉGE***

Várom a Wonder Woman és Igazság Ligája filmeket. De szerintem azok is inkább felvezetõ filmek lesznek elsõsorban:)
És még a nagyobb ellenfelek, fontosabb karakterek nem is tûntek fel az univerzumban...Robin, Batgirl, Batwoman, Supergirl, Macskanõ, Pingvin, Méregcsók, Mr. Fagy, stb...Szóval alapanyag van bõven:)
6/10
Semprini 2016 aug. 07. - 14:39:52 6/10
(25/112)
Egyetértek, Jokernek eleve semmi keresnivalója nem lett volna a filmben, a sztorihoz semmi köze sincs, abszolút mellõzhetõ karakter, de ha már beletették, a legkevesebb amit el kell róla mondani, hogy nagyon rossz volt, teljesen félrevitték a figuráját, és nemhogy keveset, de még így is TÚL SOKAT szerepelt, ha még ennél is többet lett volna, teljesen tönkreteszi a filmet!
Áron Janosov 2016 aug. 07. - 13:44:37
(24/112)
spoiler

"és az külön plusz pont a film végén, hogy kiszabadítja Harley-t"

Joker és Harley kapcsolatának az az alapja, a kulcsa, hogy Joker nem szereti Harley-t, és nem tesz meg érte semmit, csak kihasználja. Ez azért van, mert Joker képtelen a mások iránti szeretetre, egyedül Batman megszállottja. Harley pedig hagyja hogy kihasználják, mert õ ennek ellenére is Jokerrel akar lenni, és képtelen beismerni a tényt, hogy Joker nem érez iránta semmit - ez a kapcsolatuk tragédiája. Innentõl kezdve a készítõk nem értették meg a legfontosabb kapcsolatot az egész filmben, és ez plusz pont? inkább -10.
izom 2016 aug. 07. - 10:10:06
(23/112)
egyetértek veled,én csütörtökön láttam nekem is nagyon tetszett,talán kicsit kapkodott a film,de én abszolult nem éltem át tragédiának,nem volt nagy elvárásom,talán ezért is tetszett nagyon.
10/10
Csumbi 2016 aug. 07. - 08:07:15 10/10
(22/112)
Elõre szólok, hogy a kritika itt-ott spoileres lesz, szóval csak az olvassa, aki már látta a filmet. Tegnap este láttam a filmet, és azt kell hogy mondjam, hogy kellemesen csalódtam. A kritikusok ok nélkül húzzák le a filmet, szóval érdemes megnézni (szerintem az eddigi 3 DCCU film közül ez a legjobb). A legtöbb kritikusnak Joker karakterével volt a baj, hogy nem szerepelt sokat a vásznon. Én azt abszolút nem érzékeltem, szerintem pont eltalálták azt a pontot, hogy nem is sok, de nem is kevés belõle (hisz amit sok ember nem ért meg, hogy Joker csak MELLÉK karakter volt), és az külön plusz pont a film végén, hogy kiszabadítja Harley-t. Ez akár jó alapja is lehet a második résznek vagy esetleg egy Batman solo filmnek. Nekem az összes karakter tetszett, mindegyiküknek meg volt a sajátos stílusa, egyiküknél sem éreztem azt, hogy fölösleges lett volna. Nekem karakterek szempontjából meglepetés volt Diablo (aki a film végén sajnos meghal) és Captain Bumerang, aki mint kiderül a film folyamán, okosabb, mint aminek látszik (itt Kötél meggyõzésére gondolok, hogy "tesztelje le" a nanobombát). 2 dologtól féltem nagyon eleinte: a szinkrontól és attól, hogy nagyon ki fog lógni a film a DCCU-ból. A szinkron egyszerûen tökéletes volt! Harley és a többiek hangját pont így képzeltem el, és a film se lógott ki a DCCU-ból (köszönhetõ a Flash és a Batman jeleneteknek is), annak ellenére, hogy mégis megvolt a sajátos stílusa. Ha negatívumot kéne mondanom, akkor a film végén a Boszorkány elleni harcot hoznám fel. Nagyon úgy érzõdött a film végén a harc, mintha egy videójáték BOSS fight-ját nézném (meg kicsit olyan Szellemírtók beütése is volt). Összességében nagyon tetszett a film, a zenék jók voltak, a karakterek rendesen be voltak mutatva, mindenki kapott elég szerepet, és majdhogynem tökéletes volt az egész. Megadom neki a 10/10-et, mivel úgy érzem, hogy a DCCU filmek közül kiemelkedik.
shoc 2016 aug. 06. - 15:36:56
(21/112)
Leírnám, hogy Joker számomra inkább zavaró volt.
Roppantul manírosan játszott Leto. Néha nagyon árnyalatlan lett.
Egy idõ után örültem, hogy nincs a vásznon.

Emellett pl. nehezen tudom elképzelni, hogy Joker precizen sminkel, és teleaggatja magát aranykarkötõkkel, meg ezüstfoggal.
shoc 2016 aug. 06. - 15:31:18
(20/112)
Ez egy közepesnél jobb Will Smith film.
Szórakoztató, ennél nem igazán több.

Reggel láttam, és már nem emlékszem rá nagyon.
shoc 2016 aug. 06. - 15:29:28
(19/112)
Becsapottnak érzem magam. Mert nem azt kaptam, amit a trailer-ek (számomra) sugalltak.
(Pl. az elõzetesek - számomra - egy Joker-alapú dramaturgiát ígértek, miközben Joker mellékszereplõ, kb. annyit van a filmben, mint a trailerekben).

Ehelyett egy közepes X-men narratívát láttam. (Megjelent egy valaki, aki világuralomra tört, és ezt legyõzi egy különleges csapat). Ha valakinek tetszetnek az ilyen jelegû filmek, az jól fog szórakozni.

Aki kreatív Joker jellemábrázolásra számít az pofára fog esni, de nagyon.
Ez inkább egy Will Smith mozi.
Jó film, de felejthetõ.
6/10
Semprini 2016 aug. 06. - 14:09:22 6/10
(18/112)
A film nem jobb közepesnél, igaz, nem is rosszabb, nézhetõ, korrekt, vállalható munka minden szempontból. Ennyi rossz arcot összezsúfolni egy filmbe nem tudom mikor láttam, de itt persze pont ez volt a lényeg, összeszedni pár olyan gazfickót akik normális esetben fõgonosznak valók lennének, és csapatot verbuválni belõlük úgy, hogy a jó oldalon állnak. Hát ez enyhén szólva is fából vaskarika, de tulajdonképpen mûködik.
Már a trailerek alapján nyilvánvaló volt számomra, hogy Margot Robbie el fogja lopni a show-t Harley Quinn szerepében - nos, be is jött a sejtésem, a szerepet mintha csak neki írták volna (állítólag lesz külön spin off-filmje is, meg is érdemelné.) Toronymagasan kiemelkedett a szereplõgárdából, zseniális alakítással rukkolt elõ: egyszerre volt vicces, bájos, dögös, õrült, kiszámíthatatlan és csak azért nem mondom, hogy egymaga vitte el a filmet a vállán, mert ott volt még Will Smith is, aki nagyjából ugyanazt az "annyira laza vagyok, hogy mindjárt szétesek"-típusú figurát hozza most is, mint eddigi filmjeiben, viszont ezt legalább üzembiztosan és jól is áll neki még mindig. Aki azonban nagyon nem tetszett, az Joker. Pontosabban Jared Leto Joker szerepében. Mérhetetlenül eltúlzott, feminin ripacskodása egyszerûen katasztrofális, azt is mondhatnám, hogy filmes karakter engem még nem irritált ennyire. Túl azon, hogy eleve baromság volt beletenni a filmbe mert az égvilágon semmi szerepe nem volt a sztori szempontjából, ami meg összeköti az öngyilkos osztaggal - ti. hogy Harley Quinn szeretõje - az egyenesen tönkrevágja az egészet. Értem én, hogy az eredeti képregényben így van, de nem lett volna muszáj ezt egy az egyben filmre vinni. Ha pedig Jack Nicholson vagy pláne Heath Ledger Jokerével hasonlítjuk össze ezt a figurát - nos, erre már nincsenek szavak. Csak remélni merem, hogy a következõ részbõl kihagyják...
A többi rosszfiú egyik-másika is érdekes karakter, de nem kapnak igazán teret kibontakozni, talán majd a folytatásban. Érdekes, hogy Jai Courtney, aki eddig rendre elrontotta azokat a filmeket amelyekben eddig láttam, itt csak egy volt a sok tenyérbemászó figura közül, és egész jól belesimult a társaságba, Jokernél mindenesetre fényévekkel volt jobb.
A látvány nem rossz, persze nem olyan megalomán, mint mondjuk egy X-men vagy Bosszúállók-filmé, de elmegy.
Összességben tehát jó közepes film lett ez, persze nem váltja meg a világot és nem versenyezhet a Marvel-filmekkel, de egyáltalán nem olyan pocsék, mint a kritikák többsége sugallja.
6/10
Törolt Felhasznaló 2016 aug. 05. - 07:14:22
(17/112)
Itt is a lefizetett kritikusok ellen kardoskodott. Mi ebben a vicces?
Az sem jó ha pozitív kritikákért fizetnek le valakit, az sem ha a negatívért.
8/10
R3LaX43 2016 aug. 05. - 00:09:19 8/10
(16/112)
Ma én is meglestem a filmet 3D-ben, a szokásos moziban (aréna vip).
Elõtte én is olvastam vagy 3 oldalon a fikázó kritikákak, de számomra a film pozitív csalódás volt. Ezek a 4/10 és hasonló pontozások baromságok. Mondom ezt úgy, hogy pl szuperhõs filmek közül csak a Nolan féle Batman trilógiát láttam, tehát nem vagyok elfogult rajongó, sõt. (a gondolkodtató filmeket szeretem leginkább, amikben sok csavar van, mint pl a Tökéletes trükk, A tégla, és hasonló filmek)
Az akciójelenetek teljesen korrektek, a karakterekkel különösebb gond nincs, poénok is jók. Engem egy dolog zavart igazán, az pedig a szinkron. Nem iagazán szoktam magyarul filmet nézni, de most sajnos igen.
Ez egy jó kis akciófilm, Dc-s karakterekkel. Szerintem hozza azt, amit egy ilyen filmtõl várható: 7.5/10
Kovács kolléga 2016 aug. 04. - 20:05:44
(15/112)
Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy ne higgye el a kritikusok pocskondiázását. Alighanem a Marvel lefizette õket, hogy áztassák el a konkurenciát.

Tény, hogy az Öngyilkos osztag nem fog besorolódni a mûfaj remekmûvei közé, és a forgatókönyvben vagy a rendezésben is találhat hibát, aki nagyon akar, de messze nem olyan rossz film, mint amilyennek az utóbbi egy-két napban beállították. Egyszerûen nem értem azt, ami a film körül zajlik. A látványvilága és az akciójelenetei nagyon ütõsek, a karakterek jók és hellyel-közzel a humora is megállja a helyét. A szereplõk közül egyértelmûen Will Smith viszi a prímet, de Margot Robbie is odateszi magát (bár szerintem ez a karakter csak mellékszereplõként élvezhetõ, abszolút fõszereplõként fárasztó lenne). Jay Courtney pozitív meglepetés és a CGI-kreatúrák is jól sikerültek. Más kérdés, hogy Joel Kinnaman szürke és unalmas, Jared Leto Jokerével pedig nem az a baj, hogy keveset szerepel, hanem az, hogy irritáló és süt róla a színész erõlködése.
Kifejezetten díjazható a rövidnek mondható kétórás játékidõ és a pörgõs tempó. Remélem, tényleg trend lesz, hogy Hollywood abbahagyja a 160-180 perces hömpölygéseket. Nem értem, hogy a kritikusok miért szidták a videoklipszerû jeleneteket. Szerintem kifejezetten illettek a filmhez, pláne, hogy a jobbnál-jobb zeneszámok rendesen feldobták a hangulatot.

8/10
Norbert Endrész 2016 aug. 04. - 19:40:00
(14/112)
SPOILER lehet....
Amennyire vártam,hogy megnézhessem,akkora csalódás volt. Tulajdonképpen a trailer-ekben megmutattak mindent,minden jobb beszólást;Joker annyit szerepelt benne,mint a bemutatóban ...A film teljesen élvezhetõ lett volna,ha nem rontják el a beharagozókat ...
8/10
caseyjones 2016 júl. 21. - 20:04:19 8/10
(13/112)
Íme pár videó, amik a karaktereket mutatják be külön-külön:

http://www.mtv.co.hu/film/hirek/suicide-squad-ismerd-meg-a-karaktereket