ELog 2008 jún. 26. - 15:50:11
(5/65)
Süsü mindig aktuális, mert örökre beírta magát a magyar mesetörténelembe. Azaz mindig jó olvasni róla annak, akinek gyerekkora egyik kedvenc meséje volt, így nekem is. A kedves emlékeztetõ még aligha észosztás. Viszont, bár lehet, hogy van ebben már egy kis pátosz is, talán mégis sokan érezhetjük úgy, joggal, hogy méltatlan hozzá az ilyen kétsoros, többé-kevésbé rímelõ micsoda (versnek aligha nevezhetõ). Ja igen, és a mai mesékkel összehasonlítva... Egy taxis ismerõsöm ezt elég egyszerûen fogalmazta meg azzal (egy mai mesét látva), hogy tudniillik már tudja, mitõl hülyülnek a mai gyerekek.
leopard26 2008 jún. 26. - 14:37:25
(4/65)
Jaj már!Majd kiszedik ha nem tetszik valakinek!Már majdnem egy éve nem érdekelt senkit,erre te itt osztod az észt
offtopic
elisabet 2008 jún. 26. - 14:22:53
(3/65)
Háát sztem a Süsü, mint figura aranyos, butuska, állati jószívû, meg minden... :))
Nagyon illik hozzá a Bodrogi Gyula - mint hang. Az biztos. :)
Sztem kicsit bugyuta, semmi mondanivalós light-os valamicske... tényleg nagyon picike babákoknak való, akiknek most nyiladozik az értelme.. - ennyi. De bevallom "férfiasan" - azért néha megnéztem... uff.. :)))
leopard26 2008 jún. 26. - 13:54:53
(2/65)
Megmutatom a híres egyszemût
bekapod és azonnal megkövül
Redfield 2007 aug. 05. - 01:06:33
(1/65)