bandi1024 2010 szept. 05. - 22:26:44
(111/171)
Lehet hogy nem kell a happy end a végére de attol még ez így elég esetlen
xshampster 2010 szept. 05. - 22:04:01
(110/171)
***spoiler*** 9999999x-ra mi jó lenne abba ha itt is happy end lenne?
timi girl 2010 szept. 05. - 22:01:24
(109/171)
Végig abban reménykedtem, hogy a végén kibékülnek. Enélkül valahogy olyan hiányérzetem van. Amúgy jó film, csak a vége béna.
MrLATEX 2010 szept. 05. - 21:55:50
(108/171)
Nemtudom mi bajotok van vele, ez egy jó film...Nem az amit az ember fel emleget még hetekre is rá h milyen zsír, de azért nem rossz...egyszer kétszer simén meglehet nézni...
8/10
Sherlock20 2010 szept. 05. - 21:54:26 8/10
(107/171)
Jó film, csak kár, hogy nincs rendesen befejezve... 10/8
1/10
lukilaca 2010 szept. 05. - 21:32:25 1/10
(106/171)
Melyik részén lehet nevetni?
Vígjátéknak katasztrófa, drámának 10-es.
row 2010 szept. 05. - 20:59:57
(105/171)
Komolyan mondom, vagy 6-8 éve nem néztem végig amarikai vígjátékot, de most nagyon üt... Vince óriási!
10/10
kazsagx 2010 szept. 05. - 20:52:40 10/10
(104/171)
Sok a negatív vélemény !
Szerintem nagyon jó film és a színészek is jók benne ! :)
offtopic
xshampster 2010 szept. 05. - 20:40:28
(103/171)
én meg a mónika só utolsó adásán hogy mégsem ez
Czelbuborék 2010 szept. 05. - 20:29:06
(102/171)
Életem egyik legelpazaroltabb 106 perce volt ez. Erre fõleg a film végén jöttem rá.
matuschkapista 2010 szept. 04. - 19:38:39 Előzmény Edkó
(101/171)
Szegény Jennifer Aniston igen rossz cserét csinált. brad Pitt helyett ez az alaktalan, esetlen hústorony, hatalmas ego-val és mint színész is elég harmatgyenge.
8/10
Edkó 2010 szept. 01. - 14:40:44 8/10
(100/171)
sokakkal ellentétben, nekem nagyon tetszett!!! anno már láttam, mikor a premiere volt, és akkor is nagyon megfogott, és most második nézésre is. szerintem úgy jó a film ahogy van. a szövegkönyv, a történet menete, minden fokozata benne van a szakítás-újraösszejövés minden kínjának-fájdalmának-bosszújának, és nagyon jól megjeleníti a két nem/két ember különbözõ szemléletét, amikor tuti biztosak, h a másik ezt vagy azt fogja tenni, mondani, miközben hót az ellentéte van, történik... ahogy benne van a sértettség is, amiután azt várják a másiktól h majd az jön és "apologise", mire a másik még egy lapáttal tesz az addigi rakásra...
a vége nekem is nagyon tetszett, hogy nem az a nyálas és idióta, anno a DVD extrái között láttam h volt egy másik alternatív befejezés, de végül ezt választották, szerencsére, mert a másik az a bizonyos idióta amerikai befejezés lett volna, azzal elvették volna az egész film komolyságát, mert azért elég komoly valljuk be, attól még h vannak benne poénok... sõt sokszor szerintem nagyon szomorú, fájdalmas, de pont ezért ad reális képet...
a végében meg minden benne van...

spoiler!
benne van, hogy lehet még összejönnek, lehet nem, de ha nem, akkor is jóban váltak el, és szeretik egymást, tehát a bizonytalanság és izgalom, h vajon mi lesz aztán? tökre kíváncsi lennék :-)
spoiler vége!

amúgy ha jól néztem a film alatt már együttvolt a két fõszereplõ, nem hiába hatnak ennyire a jelenetek... eddig minden filmnél ahol éreztem azt a bizonyos többet, mindig kiderült, h tényleg volt vmi több a két szereplõ között :-)

ja és még egy kis apróság: a filmjeik sorrendje: Vincent: Mr and Mrs Smith, ahol Brad Pittel és Angelina Jolie-val játszott együtt, ahol azok ugye össze is jöttek, majd Pitt meg Jennifer Aniston elváltak, és Jennifer Aniston összejött Vincent-tel, a Pitt filmbeli "jóbarátjával"... na erre mondják, h semmi sem véletlen...
és ha ezt tetõzzük, ezt a filmet már a járásuk alatt játszották, már amikor jól benne voltak... majd nem sokára szakítottak... lehet h ebben a filmben azt játszották el ami tényleg is volt a kapcsolatukban? ;-) na de ez már tényleg csak találgatás :-)
de ahogy John Malkovich mondta: "Mindannyiunk (színészek) csak magunkat tudjuk játszani!"...
someone 2010 júl. 04. - 21:29:12
(99/171)
Kicsit unalmas volt, a közepe fele már eléggé kinlodtam, néha el-el mosolyodtam de anyira nem kötött le viszont a színészeket birom. Ami nagyon tetszet az a vége mondhatni hogy happy end de nem az a nyálas öszeborulos "alig birtam nélküled édes" fajta, a nézõ fantáziájára hagya hogy mi lesz velük örülök hogy végre nem a megszokot romantikus happy end lett
vivien0624 2010 ápr. 08. - 21:19:06
(98/171)
Az eredeti szövegben is a Szikora volt beírva? Amikor veszekednek a konyhában?
filiszteus 2010 márc. 21. - 19:32:12
(97/171)
Ha egyedül ültem volna be megnézni (ami eleve kizárt) akkor az elsõ 10 perc után visítva rohantam volna kifele a moziból.
Számomra tömény szenvedés volt a film. A férfi fõszereplõ rendkívül irritáló figura volt és cseppet sem hiteles. Egy ilyen rosszkülsejû, nagyhangú, bárdolatlan, egoista figura, mint ellenállhatatlan hódító?
Azt még értem, miért készülnek ilyen filmek, az amerikaiak nyilván szeretik az õ másfajta kulturájukkal, de, hogy miért játsszák nálunk és miért nézzük meg, az rejtély. Szerintem egy newyorkit sem érdekel egy budapesti vagy egy kisonyovi párocska lelki élete.Valószínûleg a marslakók közelebb állnak hozzánk mentalitásban és gondolkodásban, mint az amerikaiak.
i'mperfect 2010 márc. 21. - 17:51:56 Előzmény joey20
(96/171)
igen, én is ezt akartam írni, de te jobban megfogalmaztad

talán egy kis esély lett volna rá, hogy helyrehozzák a kapcsolatot, de mindkettõjüknek nagyon sokat változni kellett volna, amire Gary nem lett volna képes. de, szerintem az a kapcsolat halálraítélt, ahol megcsalás vagy bántalmazás esett meg. a többi javítható :-)
i'mperfect 2010 márc. 21. - 17:46:06 Előzmény kicsi
(95/171)
"a, és szerintem egyáltalán nem illenek össze, Jennifer egy szép vékony törékeny nõ, Vincent pedig egy nagy mackós kövér gyerek. Lehet, hogy ez csak az én véleményem, de tök bénák együtt. Akkor már inkább Brad Pitt, de az meg lelépett..."

ezen akkorát röhögtem, többet ért ez a hsz, mint az egész film :-)

Egyébként azoknak, akik nem értik, hogy miért vár az ember happy endet: szerintem ha az ember bemegy egy moziba, akkor ott pont nem a valóságot akarja látni. Én is így vagyok ezzel. És szeretem, ha happy enddel végzõdik a film. A való életben nem mondanám nekik, hogy maradjanak együtt, de ez egy film. én mindig kilépek a rossz kapcsolatokból, de ha beülök egy kurva moziba és kifizetek ezer forintot, akkor szállítsanak nekem happy endet! :-) hát így.
2/10
ceia 2010 márc. 15. - 14:17:48 2/10 Előzmény lonya
(94/171)
Hát igen, ha a s*ggfejség az alkotás, akkor tényleg nagyot alkot lépten-nyomon :D
Bevallom, én ezt nem tudnám, amit õ. De ha õ megcsinálja az én munkámat, akkor mindent visszavonok!

Lazíts, ember! Te bírod, én nem. Nekem Gene Wilder vagy Richard Pryor a vicces, esetleg Pierre Richard..
e.x.i.m.ó 2010 febr. 13. - 10:43:15 Előzmény lonya
(93/171)
nekem tetszett a film..
lonya 2010 febr. 10. - 06:58:41 Előzmény ceia
(92/171)
Vince Vaughn azért teszik be a vígjátékokba mert nagyon vicces figura a négy karácsony-ban és a páros mellékhatás
nál is hozta a formáját de ha neked seggfej te úgy is megtudod csinálni azt amit õ úgyhogy nem lecseszni kéne ezt
az alakítást mert nagyon nagyot alkotott!