Téma: Számos pasas

10/10
peci21 2013 aug. 12. - 00:06:39 10/10
(55/75)
Nekem tetszett a film. Persze nem egy elgondolkodtató film, de ez nem is annak van szánva. Vicces, aranyos, nagyon jó zenék vannak benne.... bár a vége elég kiszámítható ( mint minden romantikus vígjátéknak :D ) én nagyon élveztem. 10/10
8/10
boldi1196 2013 jún. 11. - 20:34:41 8/10
(54/75)
A kategóriájához képest jó film, kicsit nõies, kicsit lányos és én egy kicsit hiányoltam belõle a poénokat, de összességében nem unalmas és meg lehet nézni! :) 8/10
9/10
wazzap 2013 jún. 09. - 21:45:05 9/10
(53/75)
Jó kis film. Könnyed, vicces, szórakoztató. 10/8
10/10
Vica-baba 2013 máj. 22. - 10:38:22 10/10
(52/75)
Tetszik a film, laza könnyed, nevetõs, nem unalmas! 10/9
littleg11 2013 febr. 25. - 20:58:16
(51/75)
(2013.02.24, V, 23:00) Tegnap este videotekabol valasztottuk ki ezt a laza romantikus vigjatekot. Talan nem meglepo, hogy romkom tele van klisekkel, keptelen helyezetekkel, tipikus poenokkal, kiszamithato befejezessel, de aki ezt a muafjt valasztja, az valoszinuleg semmi tobbre nem vagyik, mint egy laza hatradolos kikapcsolodasra; ezt pedig eleg jol hozza a film, bar az is teny, h tobbet (emlekezetes vagasokat, meglepo rendezest, kiemelkedo szineszi jatekokat) nem feltetlen... De nem is ezert szeretjuk :) Klassz zenekkel dobtak fel a filmet; a Neon Trees - 'Animal'-nek kulonosen orultem, de az is jopofa, ahogy az 'I can see clearly now'-ra megy a buli :)
2/10
grace08 2013 febr. 20. - 00:08:55 2/10
(50/75)
Hát...szerintem ez a kategóriáját tekintve is egy kritikán aluli alkotás, tele ízléstelen, ócska "poénokkal", amin még csak elmosolyodni sem képes az ember, sablonos, semmitmondó, bugyuta történet, csapnivaló színészi játék...Idõpocsékolás volt anno megnézni.
6/10
pandamacko 2013 febr. 19. - 23:56:39 6/10
(49/75)
A kategóriáját tekintve (cukros limonádé) nem rossz kis film, de ennél többet ne várjunk tõle, mert tele van klisékkel, amiken már az ember mosolyogni sem tud, hiszen szinte minden ilyen romantikus vígjátékban benne van. Nekem emiatt elég sok helyen erõltetett volt. Továbbá már kb a 20. percnél lehet tudni mi lesz a vége és ha végignézzük szerintem mindenki azt gondolja, hogy ezt már az elején megtethették volna. Na de mindezek ellenére szerintem meg lehet nézni egyszer, ha másért nem Chris Evans elég jó indok rá! :)
Shayne.Fawntanna 2012 dec. 12. - 15:05:51 Előzmény Rahar
(48/75)
Igen csak a sok hímsoviniszta köcsög szerint a nõ élete végig csak egyszer szexelhet, még õk b*szhatnak orrba szájba ha kell ha nem. Undorodom az ilyen férfinak nem nevezhetõ férgektõl.

A filmet Anna miatt néztem meg, mert szeretem ezt a színésznõt. Szerintem a Horrorra akadva filmekben messze a legpoénosabb arc. Ebben is tetszett.
7/10
beo71 2012 okt. 24. - 20:14:57 7/10
(47/75)
Egy fáradt nap után nem vágytam gondolkodós filmre, valami lazát akartam.Így választottam ezt és nem csalódtam, természetesen én is vágtam, hogy mi fog történni, kiszámítható film, de nem ez a lényeg, hanem, hogy mûködjön.
Engem szórakoztatott, helyes volt és helyenként vicces is.7/10.
3/10
Rahar 2012 szept. 28. - 12:55:40 3/10
(46/75)
Csatlakozom a kevésbé tetszõ fórumozókhoz. Az alaptörténet és a cselekményvezetés egyszerûen hiteltelen, nem életszerû. A karakterek egysíkúak, viszont azt szépen eljátsszák a színészek. A képi megvalósítás megfelelõ, de semmi különleges vagy egyedi megoldás. Nem zavar, hogy a fõszereplõnõ már 20 férfival volt intim kapcsolatban, rengeteg ilyen korú férfi sokkal több nõn van már túl, tehát ezen megítélés kifejezetten igazságtalan. Engem a fórumozók többségével szemben a film unalmas volta és nem a témája zavar. Rendkívül egyszerû, kiszámítható és ebbõl kifolyólag érdektelen a cselekmény. Mivel vígjáték kategóriába van sorolva ezért megjegyzem, hogy igencsak kevés és még kevesebb jó poén és vicces jelenet szerepel a filmben.
10/10
krisztatina 2012 máj. 16. - 11:43:27 10/10
(45/75)
nekem nagyon tetszett a film,tudtam mi lesz a vége és mégsem.Mert nem arra figyeltem mi lesz a végén,hanem,hogy a két fõszereplõ hogyan bontakozik ki.Vannak benne furcsa részek,de szerintem egész jó kis vígjáték.Vannak részek,amiket spoileres okok miatt nem fogok leírni,de azok a részek nagyon ütöttek. :D
nem tudom,miért kapott ilyen alacsony pontszámot a többi tagtól..
8/10
Ze74 2012 ápr. 09. - 14:02:06 8/10 Előzmény Heisenberg
(44/75)
Attól függetlenül,hogy már a 10.percnél tudtam a végét,meglepõen jó film kerekedett ki belõle.
Kár volt pörgetned.(Pedig nem is vagyok oda ezekért a filmekért.)
1/10
Heisenberg 2012 márc. 31. - 20:07:07 1/10
(43/75)
Sekélyes, unalmas amerikai cukros limonádé film. Pörgetve néztem, de nem hiszem hogy lemaradtam volna egy poénról is, a végét még a hülye is kitalálja.
Annyira pontozom amennyit ér.
1 pont
Egy a sokból.. 2012 márc. 29. - 11:40:49 Előzmény brrrrrrrrr
(42/75)
Igen, ez így van. de az ilyen filmeknél nem azt kell nézni, hogy mivel tölt fel, és milyen szellemi táplálékhoz juttat, hanem hogy "kapcsol ki" a malomkerékbõl. Én sem vagyok oda az általad elég találónak nevezett 'Cosmopolitan filmekért" de ezt elkezdtem nézni, és végig is néztem. Nyilván mert hulla fáradt voltam a nap után, és vasalás közben nem egy Almodovar filmre vágytam... de persze legyen az embernek annyi esze, h. ezt a filmet a saját kategóriáján belül kezeli, és nem a megvilágosodást várja tõle.
10/10
tyler94 2012 márc. 18. - 18:20:13 10/10
(41/75)
Én bírtam! Jó feelingû, poénos. Sztem jó film.
4/10
stomachh 2012 márc. 17. - 16:52:01 4/10
(40/75)
Hát hát hát... Ez bizony elég vérszegény volt. Csajos-randizós film, 0 ötlettel, átlagos kivitelezéssel. Ebben a filmben semmi kiemelkedõ nem volt. Csajoknak biztos több, de nekem ez csak 4/10.
wrossi 2012 febr. 05. - 00:43:34
(39/75)
Anna Faris-t valóban nem szabad összemosni az általa megformált karakterekkel.A Washington egyetemen végzett angol irodalom szakon,vagyis egy humán beállítottságú inteligens nõ,aki sajnos 35 évesen még mindig ilyen súlytalan szerepeket játszik.Én nem éreztem úgy,hogy ez a film túl menne bármilyen határon,inkább csak beszéltek a szexrõl ami manapság már teljesen elfogadott dolog az ilyen jellegû vígjátékokban.Húsz szexpartner baromi soknak tûnik,de ha ez nem több évi kettõnél az még akár bele is férhet egyesek elképzeléseibe.Nekem például kimondottan tetszett,hogy a saját bizsuját punciként emlegette,vannak filmek ahol erre sokkal ocsmányabb kifejezéseket használnak.Ilyen apróságok dönthetik el,hogy egy film amely a jóizlés határán egyensúlyoz,elnyeri-e a közönség tetszését.
A sok egymásnak ellentmondó vélemény hatására újra megnéztem a filmet és továbbra is az a véleményem,hogy egy nem túl mélyenszántó,de ártalmatlan alkotás.

Szándékosan nem címeztem senkinek a mondandómat,mert mindenkinek szól.Én elfogadom,hogy vannak olyan emberek akiket ez a film már felháborít,õk is nyugodtan hangot adhatnak a véleményüknek,csak ne más kárára tegyék.Akiknek pedig tetszett azok se várják el,hogy mindenki másnak is tetszen.
2/10
grace08 2012 febr. 04. - 22:17:04 2/10
(38/75)
Nah azzal kezdem, hogy nemcsak pozitív véleményeknek kell itt szerepelni, másrészt nem vagyunk egyformák, eltérõ az ízlésünk, nekem nem tetszett, leírtam, hogy miért.

"NEmhiszem h a fõszereplõt vagy akármeik szereplõt azért kelene lenézni amien,kiváncsi vagyok a ti arcotokra akik lefikázzák Anna Faris-t."

Kíváncsi is lehetsz.:D

"Egyébként meg ha nemvetted volna észre GRACE akkor a Hororra akadvában sokszor van fekete haja,és volt már vörös is szóval a haját békén lehet hagyni.Meg az a kijelentés is baromság h fojton szõkét játszik meg mûtötték és egyéb.Ezt nem õ akarja igy mert ha a szerephez ojan karakter illik akkor neki meg kell változnia,hol lefogy-hol meghizik kicsit ez a filmes ipar."

Nem tudom mirõl beszélsz, egy szót sem szóltam a hajára, valakivel összetévesztesz, nézd át újra a hsz-eket. De ne aggódj, megbocsájtok, tévedni emberi dolog. Ezenkívül a "fojton"-t úgy írják, hogy folyton, az "ojan"-t pedig úgy, hogy olyan, a "meghizik"-ben az elsõ í hosszú. Olyan horrorra akadvás akármiket nem nézek...

"Szerintem sokan szeretnétek hogy ojanok legyetek mint õ."

Pffffff.:D Te lehet, én tuti nem.

Nem tetszik a film, mert unalmas, tele van trágár, erõltetett poénokkal, a szexrõl szól az egész, vagyis arról, hogy sok fiúval szexelt a lány, aztán rájött, hogy így senkifia nem veszi el feleségül, aztán a végén heppiend, mert mégis. Tömören ennyi a sztori, semmi mondanivalója nincs. Szvsz.
kilik1200 2012 febr. 04. - 20:14:19 Előzmény grace08
(37/75)
Nah szóval azzal kezdem h akinek nem tetszik a film az egyáltalán minekjön rá az oldalára?Egyébként szerintem nagyon jó és amellett h vicces még példát is mutat.NEmhiszem h a fõszereplõt vagy akármeik szereplõt azért kelene lenézni amien,kiváncsi vagyok a ti arcotokra akik lefikázzák Anna Faris-t.SZerintem egy nagyszerû szinésznõ és isetenem ha a komédiához ért abból él meg akkor gratulálok neki hozzá legalább õ vitte valamire.Egyébként meg ha nemvetted volna észre GRACE akkor a Hororra akadvában sokszor van fekete haja,és volt már vörös is szóval a haját békén lehet hagyni.Meg az a kijelentés is baromság h fojton szõkét játszik meg mûtötték és egyéb.Ezt nem õ akarja igy mert ha a szerephez ojan karakter illik akkor neki meg kell változnia,hol lefogy-hol meghizik kicsit ez a filmes ipar.Szerintem sokan szeretnétek hogy ojanok legyetek mint õ.NEmhiszem h egy embert a filmbeli alakításai(karakterei)miatt kelene megítélni.Mert nemhiszem h közelrõl ismernétek õt h akármikoris rosszat mondjatok róla.
Nekem ez a véleményem javitsatok ki ha nem így van.!!!!!!!!!!!!!!!!4
2/10
grace08 2012 febr. 01. - 17:58:11 2/10 Előzmény pillangókisasszony
(36/75)
Nem maradtál le semmirõl.Természetesen, nagy meglepetésre SPOILER Kezdete: összejöttek a végén, mert rájött, hogy csak a szomszéd srác mellett lehet önmaga.:D SPOILER VÉGE

Nekem ebben a filmben egyedül a lány lakása tetszett, azonkívül semmi. A fõszereplõ egy közönséges, csúnya, antipatikus nõ. Egyáltalán kinek jut eszébe felkeresni az exeket?:D És ezek a gusztustalan poénok... Van, aki tud nevetni ezeken? A fõszereplõ húgának a võlegénye volt az egyetlen helyes momentum a filmben, csak neki meg alig volt szerepe.:D Miatta és a lakás miatt kap 2 pontot a film.