9/10
Richard Kovács 2019 szept. 12. - 11:19:06 9/10
(6/6)
Van egy hangulata a filmnek, Ford jól hozza a figurát. Kedvenc színészem, Hauer zseniális, mint mindig. Szóval akinek átjön az érzi, sok filmnél van ilyen, valakinek egyszerűen nem adja.
7/10
Csumbi 2017 jún. 26. - 18:33:19 7/10
(5/6)
Készülve a Blade Runner 2049-re ma megnéztem az elsõ Blade Runner rendezõi változatát. Több ismerõstõl hallottam véleményeket, és elég vegyesek is voltak (valakinek nem tetszett, valakinek igen), így abszolút elõítéletek ültem neki a filmnek. Ennél a filmnél sajnos ugyanaz a hiba volt, mint a CyberPunk stílus legutóbbi képviselõjének, a Ghost in the Shellnek: nagyon laposra sikerült. Egy ennyire egyszerû üzenetet ilyen hosszúra elhúzni szerintem nagy hiba volt, és meg is értem, hogy a mozis változat valamivel rövidebb (most utólag gondolva lehet azt kellett volna néznem). A másik negatívum, amit fel kell rónom, az a középszerû végkifejlet. A film vége után olyan érzésem volt, mintha egy sorozatnak a bevezetõ részét láttam volna, ami nálam erõsen lehúz a film értékébõl. De hogy ne csak negatívumokat mondjak: a képi világ nagyon hangulatos volt (szerintem ma is helyt állna a mozikban) és a zenék is jól passzoltak a film hangulatához. Összességében 10/7-et adok a filmnek, és azért ajánlom mindenkinek!
4/10
szamóca67 2016 aug. 30. - 22:48:51 4/10
(4/6)
Újra megnéztem, mert azt gondoltam nem voltam elég érett hozzá régebben, ezért nem tetszett.
Nos, még most sem tetszik, hiába a nagy nevek, és a magas értékelés. Számomra nagyon gyenge a cselekmény, a színészi játék, az agyondicsért képi megjelenés sem egy nagy durranás. Nincs ami megfogjon benne, talán a csaj szép arca ami megmaradt, de ez túl kevés. A Halhatatlanok címû sci-fi pl, rettentõen alulértékelt ehhez a filmhez képest.
10/10
BKARESZ_C3PIO 2014 aug. 24. - 12:01:47 10/10
(3/6)
Aki csak azt látja ,hogy vontatott és unalmas. Azoknak azt üzenem minden film más
ezért másképp is kell megnézni. Nekem a film 10/10
1/10
BedeKrisz 2012 szept. 16. - 16:07:46 1/10
(2/6)
Sajnos nekem még sohasem sikerült végignéznem a filmet annyira vontatottnak és erõltetettnek tartom egyáltalán nem tudott lekötni és nem is értem hogy mitõl lett ez a film akkora siker. Persze ettõl még van egy jókora rajongótábora akiket valami megfogott ebben a filmben de mai szemmel nézve ez egy jócskán túlértékelt sci-fi aminél azért készültek sokkal jobbak és maradandóbbak is.
4/10
aa194545 2011 júl. 31. - 00:19:36 4/10
(1/6)
Tudom, hogy szenzációs film, szenzációs kritikákkal, de nekem nem tetszett. Ez van. Unalmas, vontatott. Csak Harrison Ford miatt néztem végig. 4/10