Brida 2011 márc. 11. - 01:57:24 Előzmény zandrs
(4/4)
Sziasztok,aki tudja nekem megmondani,hogy kirõl,és melyik filmrõl beszéltek Nóráék az adás végén?Egy rendezõnõ,aki álarcban akart elmenni az Oscarra,de nem engedték be.
1/10
anachronoxdj 2011 jan. 30. - 01:33:57 1/10 Előzmény feeco
(3/4)
Teljesen egyetértek. Én filmkritikus vagyok, és amit ebben lemûvelnek az nagyon gáz. Írtam már másnaposan cikket, de még az is színvonalasabb volt ennél a mûsornál. A port.hu-n a blogokban hozzászólnak a filmekhez, de esküszöm a közönség többet ért hozzá, mint egy Winkler suna. 18-as karika? Még egy 12 éves se nézné, istenem…
1/10
feeco 2010 szept. 23. - 23:40:17 1/10
(2/4)
..amit ez a két HP az imént összehordott itt Michael Douglasrõl, az kritikán aluli..

"hát nekem MD-rõl csak a pénz és a szex jut eszembe, színészként nemtom, igazán jó-e.. ha például ezzel a moziszékkel kéne azonosulnia, nemtom, meg tudná-e csinálni.."
"jééé, nekem MD-rõl egyáltalán nem jut eszembe a szex."
"hátésa Zelemiösztön?"
"abba Seronsztón hozta a szekszet.."
"na és a végzetes vonzerõ glenklózzal..? na, de mosmácsak az jut szegény dágleszrõl eszünkbe, hogy öreg és gégerákos.."

az elhangzottak alapján ezek a tyúkok Douglasnek kb. 3 filmjét láthatták ketten együtt életükben..

Aztán e magasröptû diskurzus után jött egy DVD-ajánló Scorsese Viharszigetérõl, ami a beszélõ buta hangú srác szerint végig "sík ideg feszültségben tartja a nézõket"..
Milyen az a "síkidegfeszültség", apukám?

Egyébként én is csak szurkolni tudok Nórának.. Hogy minél elõbb eltakarodjon a képernyõrõl!
zandrs 2010 szept. 09. - 20:07:35
(1/4)
Csak szurkolni tudok Nórànak!
Màs kérdés hogy ez a "hiànypótlàs" lehetne EMBERI NÈZHETÕ IDÕBEN!!! :(