eynrg 2014 febr. 16. - 15:25:13
(162/242)
A végére semmivel sem lettem okosabb, mint az elején. Mi végre volt ez az egész?
Peppo 2014 febr. 09. - 22:39:27
(161/242)
Lesz benne SPOILER is.

Sejtettem, hogy a négy "bûvész" a végén jófiú lesz, de mégsem tudtam szimpatizálni velük egy percre sem. Irritálóak voltak, nincs rá jobb szó. Ez sajnos rá is nyomta a bélyegét a filmre. Az FBI és a nagyarcú faszagyerekek párharca is inkább volt már szánalmasan erõltetett, mint szórakoztató és fõleg hihetõ. Megint egy tipikus példája annak, hogy kiválasztanak egy szakmát, (ami jelen esetben egyébként is misztikusabb az átlagnál), aztán azt azt profin mûvelõket szinte istenként bemutatva olyan dolgokra is képessé teszik, amelyekre egyébként nem. (Így születnek ostoba filmek elit katonákról, hackerekrõl, csodapilótákról, stb.) Nincs is ezzel baj, ha a film alapból nem veszi komolyan magát. Ha viszont megpróbálja, akkor ez egy nagyon rossz kombináció. Itt meg még túl is bonyolították az egészet, tökéletesen fölöslegesen, nyilvánvalóan csak hatásvadász céllal.

De, hogy valami jót is írjak, a film nem volt unalmas. Üresjárat nemigen akadt benne, néha már kissé gyors is volt, ezért összességében szórakoztató is. A négyesfogatról már megírtam a véleményem, közülük még Harrelson és a csaj úgy ahogy elviselhetõ volt, a másik kettõtõl viszont kirázott a hideg. Pedig Woodyt egyébként csípem. A többiek játékával semmi baj nem volt, de Freeman v. Caine esetében nem is számítottam másra.

Nehéz pontozni a filmet. Sajnos ha nem tudok azonosulni a szereplõkkel, márpedig itt nagyon nem sikerült, akkor az több pont levonást eredményez. És e mellett még kap mínuszt másért is.

10/5. Egyszer azért érdemes megnézni. Akit nem irritálnak a szereplõk, az akár élvezheti is.
kicsin90 2014 febr. 06. - 12:51:56
(160/242)
Köszönöm szépen a segítséget! :D
8/10
Dyrtyho 2014 jan. 29. - 20:26:48 8/10
(159/242)
Criss Angel, és Dynamo óta imádom a bûvészetet, meg persze érdekel is, és már azóta megakartam nézni ezt a filmet, hogy kijött az elõzetese, és meg kell hagyni, jól összehozták, lehet hogy csak azoknak tetszik akik nem gondolkodnak, és akkor én is tudatlan, nem gondolkodó ember vagyok. De könyörgöm, miért kell minden filmet úgy nézni hogy az ember szét agyalja az egészet, hogy mit, miért, és miért pont ott ? Ez a film, ahogy a bûvészet is, inkább a látványra és a szórakozásra ment, és ahogy a számok is mutatják, azt 5 rendezõ elérte azt amit akart. Ha lesz folytatása a filmnek, akkor én azt is megfogom nézni, mert nem kell minden filmet úgy nézni mint az Eredetet, vagy a Batman trilógiát, csak nézni kell, szórakozni és kikapcsolódni, és pont :)

8/10
Robithedrummer 2014 jan. 28. - 19:26:44 Előzmény kicsin90
(158/242)
Szia!

Ugyan azt én sem találtam ami a film alatt hallható, de talán ez hasonlít rá a legjobban:

http://www.youtube.com/watch?v=QWR8A5OjTak

1:01-tõl.

Egyébként a szám címe valóban Zedd-tõl a Codec.

Üdv.!
6/10
-csengõzoli-- 2014 jan. 13. - 11:26:14 6/10
(157/242)
Szerintem is egyszernézõs, semmi különös.
Próbálnak valami nagy misztikumot belevinni,de lapos.
6/10
kassay 2014 jan. 13. - 10:50:40 6/10
(156/242)
Egyszer meg lehet nézni. Mint egy látványos tûzijáték, de mélyebb tartalmat hiába próbáltak ráerõltetni, mert az röhejesre sikerült. Sokkal többet vártam.
kicsin90 2014 jan. 05. - 20:56:07
(155/242)
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni az egyik betétdalt keresem de nem találom aki látta filmet 14:45 pertõl kezdõdik amit keresek tehát amikor bevonulnak Las Vegasba egy évvel késõbb amikor bemondják mindenkinek a nevét! Ha valaki tud segíteni megköszönném!
10/10
caomilla 2014 jan. 01. - 16:51:09 10/10
(154/242)
Nagyon jó film volt, még minket is megtévesztettek, vissza kellett néznünk az elejétõl.:)
7/10
Sonic8 2013 dec. 31. - 01:34:11 7/10 Előzmény szepi77
(153/242)
Ha szerinted a 7,3-as átlag 230 ezer felhasználótól IMDb-n http://www.imdb.com/title/tt1670345/?ref_=nv_sr_1
És 71%-os közönségszavazat Rottentomatoes-on.

Harmadosztályú. Akkor tényleg csak gratulálni tudok neked. Bravó...

Jáj a 75 milliós költségvetésbõl termelt 351 millió dollárt el is felejtettem. http://boxofficemojo.com/movies/?id=nowyouseeme.htm


Máskor ne írj hülyeséget ;D
sizu 2013 dec. 29. - 20:13:22
(152/242)
Az elmúlt évek legjobb filmje, 10/10.
Nagyon vártam a trailer alapján, és nagyon bejött.
Pár héttel a mozi után itthon is megnéztem, pedig ezt nem sok filmmel csinálom.
Engem lekötöttek a trükkök is, pedig nem tartom magam egy 5 éves gyerek szintjén lévõ embernek.
Jók a karakterek, végig leköti a figyelmem a sztori.
Rég láttam ilyen jó filmet.
1/10
-_Roger_- 2013 dec. 24. - 00:21:08 1/10
(151/242)
-.-
Nézhetetlen.A trükkök alatt azt éreztem,hogy a rendezõ 5 éves kisgyereknek hisz engem,azaz a nézõt.Hipnotizálás?Oké.Van ilyen.Hogy mi?Beszéddel?Na jó.Ha nagyon-nagyon elrugaszkodunk a valóságtól,akkor legyen.10-15 másodperc alatt?Ahha...Drága író,rendezõ úr/úrak!Inkább verték volna el maláj örömlányokra azt a pénzt,amit e film megvalósítására költöttek.
A párbeszédek: Hihetetlenül gagyik,de ez a kisebb baj.Ráadásul pofátlanul hatásvadászak és izzadságszagúak.Mint ahogy az az egy-két töltelék jelenet is,ami olyan súlyos,mint amiket a rosszabb tinifilmekben látni.Érdekesnek nem érdekes.Nem ad hozzá semmit a sztorihoz,de azért jól kihangsúlyozzák,biztos ami biztos.Hátha csak ez kell,hogy a nézõnek ne legyen hiányérzete.Ha ezeket sikerült megemészteni,akkor jön az abszurditás kiteljesedése,a kegyelemdöfés: Színész óriások adták a nevüket és arcukat ehhez a kritikán aluli produkcióhoz.
6/10
vera313 2013 dec. 22. - 14:06:03 6/10
(150/242)
Az eleje tetszett: látványos, pörög a történet, a karakterek érdekesek. Feszített a tempó, az elsõ másfél óra gyorsan lepörög. Csak azt nem értettem végig, hogy miért akarnak ezek a szerencsétlenek olyan nagyon bekerülni a Szembe. Nem elég elismerés nekik a nézõk rajongása? Egyikük se mondja ki, hogy pontosan mit kaphatnak és mit is várnak ettõl az egésztõl! Biztos, hogy nem ingyen jegyet a vidámparkba.
És akkor jön a végkifejlet! A NAGY fordulat… Hát az szánalmasan bugyutára sikerült.
SPOLER Most akkor tényleg higgyük el, hogy a nyomozó végig TELJES erõbedobással, a testi épségét egyszer sem kímélve kergette a saját farkát. És egyszer sem esett ki a szerepébõl, még akkor sem, amikor tök egyedül üldögélt a szobában. A francia csaj meg persze, hogy nem buktatja le (az Interpoltól ezért biztos nem kap buksisimit), mivel olthatatlan szerelemre lobbant iránta. Illetve bocs, nem is iránta, hanem egy eljátszott karakter iránt. F*ck logic!
SPOILER vége
Összességében jó az alapötlet, a színészek szuperek, a látvány szintén, de a forgatókönyvön dolgozhattak volna még, nem is kicsit, jó sokat! 6/10
2/10
Superalonso 2013 dec. 15. - 19:23:02 2/10 Előzmény szepi77
(149/242)
Sajnos lesz neki.....pedig totál felesleges leforgatni.....
4/10
szepi77 2013 dec. 12. - 20:37:33 4/10
(148/242)
Ha esetleg lenne is következõ része, (amit igencsak kétlek egy ilyen harmadosztályú filmnél), én biztos nem leszek a nézõk között.
7/10
King Diamond 2013 dec. 05. - 23:04:41 7/10
(147/242)
Annyira nem volt vészes, de speciel nem is kötött le olyan nagyon. Pedig kifejezetten szeretem a bûvésztrükkökkel teli filmeket. Csak valahogy nekem nem volt meg a hangulata, vagy inkább úgy mondom, hogy nem volt olyan hangulata, mint mondjuk a Mágus vagy a Tökéletes trükk címû filmnek. És emiatt jócskán volt hiányérzetem. A karakterek egyébként nem voltak rosszak, szerintem egyértelmûen Woody Harrelson volt a legérdekesebb a négyesbõl, és õ is játszott a legjobban. A két nagy öreget leszámítva persze. Nekem a zsaru karaktere végig semleges volt, a francia hölgyé már nem annyira. Volt benne egy-két jónak mondható trükk, de sajnos a vége sem hozott különösebben lázba. A magyar szinkron jó volt. Egyszer meg lehet nézni, többször már nem javaslom.
7/10
Mike088 2013 dec. 04. - 21:56:29
(146/242)
Egyébként történet és karakterábrázolás szempontjából nem sokat ad a film mégis olyan látványos, pörgõs hogy megéri megnézni
10/7
Mike088 2013 dec. 04. - 19:33:56
(145/242)
SPOILER


A káró 7 azért durva volt... Mondjuk ha illúzióromboló akarok lenni úgy pörgette le a kártyát, hogy az látszott a legtöbb ideig, így többsége önkénytelenül is azt választotta volna.
1/10
NADALFAN 2013 nov. 24. - 14:28:41 1/10 Előzmény mojoking
(144/242)
tan kérem bocsi...
de hát ha ezt mégegyszer meg kéne néznem ,csak valami bódító szer hatása alatt tenném.
még ha meg is buktatnak:)
mojoking 2013 nov. 22. - 21:14:04 Előzmény NADALFAN
(143/242)
Jol van fiam, ulj le, egyes....