5/10
Backdraft 2008 aug. 31. - 15:52:35 5/10
(23/23)
Hihetetlenek vagytok, de tényleg. Én ateista vagyok, és le*szrom, ki milyen szinü/kit szeret/kihez imádkozik. Egy érdekel, amit tesz, ahogy viselkedik.

Azok, akik ott voltak, rohadtul nem nézték, kinek állt érdekében. Haltak, sebesültek. A tüzoltók (rendrörök, stb) sem nézték, kit mentenek, kiért halnak meg. Ez a lényeg, nem a fröcsögés meg hangulatkeltés.
És az is messzemenöen mindegy, hogy kinek állt érdekében. Aki ilyet tesz, az nem ember, ergo nem lehet sem zsidó, sem kinai, sem európai sem busmann.
montanosz 2008 aug. 31. - 12:02:56
(22/23)
bizonyíték arra amit írtál/irtatok?

mert amit én mondok arra ott lehet a régészet, nyelvtudomány, címertan meg egyébb dolog, meg ami ehetõ is (mármint a takarmánynövények területi elterjedése pölö)...

persze nem mondtam semmit))
csak hát nem akarom 10 éven belül 100X ugyanazt a témát megvitatni
! 2008 aug. 31. - 11:51:00 Előzmény montanosz
(21/23)
énse a mai magyarországon születtem!.
! 2008 aug. 31. - 11:45:18 Előzmény montanosz
(20/23)
montam h utálom öket? montam h gyülölöm öket?
csak a tényeket montam el!
montanosz 2008 aug. 31. - 10:01:54
(19/23)
persze
a zsidók is pontosan olyan emberek mint a többi náció
van köztük jó, van köztük gonosz szívû
csak éppen ezt nem szabad: általánosítani hogy õk tartják a hatalmat a kezükben, na ez a rosszindulat.
mert hatalmat tartja kezében zsidó, orosz, amerikai,brazil satöbbi..inkább így emlegessük, nem kiemelve egy népet.
különben is üdvtörténeti szerepük van, nem kapcsolodva az emberiség történetéhez, de keresztezve azt és néhol párhuzamosan haladva vele.
A Sekina jelenléte rájuk lett bízva. aztán hogy sáfárkodtak vele, hol jól, hol rosszul, az már az õ gondjuk.
montanosz 2008 aug. 31. - 09:29:33
(18/23)
hát elég undorító hogy így név nélkül vádaskodol.
bátran és hõsiesen antiszemitán!
Tudd meg Magyarhon az ilyen fajgyûlõlõk miatt lett olyan, amilyen!
szégyeld magad!
Szerencsére vannak akikmég szembe mernek szállni mindenféle hazugsággal, és kiállnak az évszázadokon keresztül üldözött zsidó nemzetért.
Szomorú hogy mindenkor vannak ilyen emberek mint te, az állítólagos zsidó-keresztény civilizációhoz tartozó magyarországon. Arról nem is beszélve hogy a keresztények Istene a zsidó Isten is, plusz persze Jézus aki maga is törvényt betartó zsidó volt.
Ugyanúgy haltak zsidók is mint más náció polgárai a torony leomlásakor.
Attól hogy vak vagy az igazságra még muzulmán szélsõségesek robbantottak.
Tudod én keresztény vagyok, filoszemita, és minden nap imádkozom Jerulázsemért, békességért a Biblia parancsolata szerint.
valamint jobb ha eszedbe vésed, s tudd meg: átkozott az aki benneteket átkozz!
és itt a zsidókról beszél az evangélium.
amúgy sváb-székely õseim vannak, talán magyarabb mint a tieid, talán nem is tudod de lehet benned is zsidó vér keveredik, ami itt magyarhonban könnyen lehetséges.
! 2008 aug. 31. - 00:20:27
(17/23)
és szted kik miatt lett ien ez az ország?
5/10
Backdraft 2008 aug. 31. - 00:09:06 5/10
(16/23)
Az a szánalmas ebben a nyomorult MO-ban, hogy az emberek többsége már mindent képes összehozni/ráfogni a politikával/nációkkal. És olyan rohadt okos ország lettünk, hogy már nem csak a focihoz ért legjobban a sarki füszeres is...
! 2008 aug. 31. - 00:00:35
(15/23)
tipikus amcsi commers film..
am az egész 911-et a zsidok csinálták!mint minden mást ezen a világon..
5/10
Backdraft 2008 aug. 30. - 23:58:27 5/10
(14/23)
Azért az az FDNY felirat azon a rakétán nagyon ott volt...
We'll never forget the 343 Heroes!

A sorozatos dolgon nem lepödöm meg nagyon, mert a vége igencsak lezáratlan...

Hát, nem egy nagy film, de jobb volt, mint a Godzilla :D
Sárkányölõ 2008 aug. 30. - 23:56:19
(13/23)
Ebben a filmben patakokban folyik a nyál.
grim reaper 2008 aug. 30. - 23:52:23
(12/23)
Csak annyit szeretnek hozzaszolni, hogy ez a "film" egy Tv musor pilot (bevezeto)epizodja volt, a sorozatot nem csinaltak meg, (tul draga lett volna) ugyhogy filmkent mutattak be.
Mellesleg, kerem ne beszeljunk masok tragediajarol ilyen hangnemben. Barmi is volt az inditek, vagy a magyarazat, jogos vagy jogtalan, akar szeretjuk az orszagot akar nem, ezek civil halottak voltak, csaladdal, baratokkal. Senki sem erdemel meg ilyen halalt. Szeptember 11 egy szornyu nap volt, foleg eloben latni.
5/10
Backdraft 2008 aug. 30. - 23:07:47 5/10
(11/23)
Anno, 2001-ben "élöben" láttam az eseményeket. Akkor elöször fel se fogtuk, hogy ez nem film. Emlékszem, ültünk a TV elött döbbenten és telefonon hivogattuk egymást...

És lehet, hogy "hülye propaganda-film" de azoknak, akik ott voltak, soha nem ez jut majd eszükbe, ha erröl látnak/hallanak...
De bevallom, nekem sem.



"All gave some, some gave all"
hajnalh 2008 aug. 30. - 23:03:40
(10/23)
Erre csak annyit szeretnék reagálni, hogy én voltam kint New Yorkban 2005 szept. 11-én, és ugyan ment a megemlékezés a WTC hûlt helye elõtt, felolvasták az elhunytak neveit, szomorúság... de néhány utcával arrébb piaci forgatag, vidámság, zenebona, mutatványosok, bohócok, hosszú-hosszú utcákon keresztül, és mindenbõl pénzt csináltak, kis wtc kulcstartó,stb, nyoma sem volt a 911 hangulatának.. elég visszás. Kb mint az, hogy a Times Square kivilágított és csodaszép és gazdag, de egy utcával lejjebb már a kéregetõkbe botlasz.. bennem több nemzeti érzés szorult, az tuti..
gebaz14 2008 aug. 30. - 22:36:01
(9/23)
én is most nézem + elöször a filmet,de sztem jó lehet sztem az olyan filmeket amik +történt eseményekrõl szolnak,ez esetben a 911-rõl
5/10
Backdraft 2008 aug. 30. - 22:30:28 5/10
(8/23)
Ezt nem tagadom, én nem is a filmet jellemeztem, csak az elözö hozzászólásokra reagáltam :)

A filmet még csak most nézem, véleményt róla csak utána tudok majd mondani...
buba66 2008 aug. 30. - 21:08:28
(7/23)
Pontosan! :))
1/10
bodri_ 2008 aug. 30. - 21:03:55 1/10
(6/23)
Ettõl a film persze még lehet szar akarmirõl is szól. :D
5/10
Backdraft 2008 aug. 30. - 19:50:31 5/10
(5/23)
Sokkal, de sokkal jobban él bennük a hazafiasság, mint a magyar népben. Náluk tényleg nemzeti ünnep a nemzeti ünnep és tragédia a tragédia. Nálunk meg a legtöbb esetben arra jó egy ilyen dátum, hogy akkor lehet menni randalirozni/bulizni/nem kell menni melózni/stb.

Ott "csak" tüzoltóból halt meg sokkal-sokkal több aznap, mint itthon akármilyen balesetben, bármikor.

Kiváncsi lennék, hogy ha MO-on történne egy 3-4-5 ezer áldozattal járó tragédia, ki mennyire poénkodna vagy emlegetne üzleti érdekeket...
montanosz 2008 aug. 30. - 18:44:00
(4/23)
Azért ovatosan: ti családtagjaitok is ott lehettek volna.
Ezért ne beszéljetek arról hogy a vodafone robbantott a nyereség miatt..., át kell éreznünk a veszélyt bármilyen terror jön, bármilyen forrásból. Nálunk is lehet aki robbant vagy gyilkol, vagy magyargárdista vagy cigány vagy bárki, akár egy õrült a szomszédból.
Halálból és a gyászból ne csináljunk viccet, ne örvendezzünk más gyászán mert akkor kivetkeznénk emberi mivoltunkból és nem lennénk jobbak az Embergyilkosoknál.