6/10
dandelion83 2020 jún. 26. - 16:43:48 6/10
(2/2)
A maga kategóriájában rendben van a film, de semmi új színt nem mutat, kicsit unatkoztam.
8/10
kifo2 2020 ápr. 23. - 15:20:36 8/10
(1/2)
Az egyik fő kérdés, amivel a film foglalkozik: ahhoz, hogy sikereket érjünk el, sokat kell dolgozni, egy csomó dologról le kell mondani: szórakozásról, szeretetről stb. Mennyivel több munka ér meg mennyivel több sikert? Mekkora siker kárpótolja azt, hogy elveszítem a barátaimat (anyámat, lányomat stb.)? Erre a kérdésre mindenki másként válaszol, a filmben is, van is belőle némi konfliktus. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ki milyen siker reményében nem riad vissza milyen eszközöktől…

Nekem tetszett a film. Tetszett, ahogy (egyesek) nagyra becsülték egymást, ahogy vigyáztak, hogy ne bántsák egymást, aztán amikor mégis megbántották, akkor hogyan orvosolták a problémát, hogyan kezelték a csapásokat stb. Az alaphangulatot már az megadta, mennyire szerette mindenki a városkában Emilyt, és teljesen természetesen kezelték a sztárságát.
Ami nem tetszett, az a mellékszál volt, ha az jobb lett volna, az én pontom is több lett volna :-)