Bonitó 2021 nov. 17. - 20:59:56 Előzmény zuzuzu777
(32/52)
" Mikor lesz az, amikor, TE KOPOGTATSZ BE AZ AJTÓMON?" Most bekopogtatott! " ) 
Igen, emlészem erre! :))
Érdekes,  hogy annyi "címen" futnak a török filmek, mint most ez is, van vagy háromféle címe is?!  Nekem pedig marad a  " Sen Cal Kapimi "a Te kopogtass az ajtómon! :)

Köszönöm, nagyon kedves vagy, de láttam már a Gunesi Beklerken (Várni a napra ) c. filmet, amely Kerem Bursin talán  legkorábbi alakítása. Innen a Zeynep név, amely igen kedves lett nekem, ezen a fórumon is szoktam ezt a nevet használni. 
(Érdekességként maradt meg bennem, hogy a Gunesi Beklerken sorozatot Bursin-nel 2013. májusától júliusáig forgatták megállás nélkül, összesen 334 napot dolgoztak. Sajnos a sorozat 44.  részétől forgatókönyvíró váltás történt. Gökhan Horzum és csapata, Ekin Atalar, Ayşin Akbulut, Atasay Koç távozott, Rüya Workers-szel és Deniz Dargıval folytatta. És igen! Kerem Bursin nagyot alakított a Gunesi Beklerken -ben! :)

Egyébként, én Kerem Bursin-t a " Bu sehir arkandan gelecek - Ez a város követni fog téged c. filmben láttam először. Nagyon tetszett a film, a történet és az alakítások, a sok gyönyörű táj miatt.
Amikor Bursin a karján pici fiával (az édesanya meghalt előzőleg), száll fel a hajóra és visszanézve integetett, majd elindult a tengerjáró fedélzetére, az ismeretlenbe a fiával .........  a jelenet beleégett a retinámba.  És innentől kezdve lettem "Bursiniszta!" :)
És lett nagyon szimpatikus ez színész,  aki világotlátott ember, intelligens, több nyelven beszél,  fiatal kora ellenére. Úgy éreztem, hogy Bursin is van olyan kvalitású, mint a rövid idő alatt jogászból sztárrá avanzsált és futtatott szép fiú Can Yaman. Aki a Szerelem ízében futott be. Majd rövid idő alatt lett Olaszországban a törökök kulturális és turisztikai nagykövete. (És most vele forgatják a Sandokán átdolgozott filmváltozatát )
Én pedig Kerem Bursin-t preferálom:) Nem a szépsége miatt, hanem a szerénysége miatt. (Addig amíg Can Yaman a kezdeti sikerei után kigyúrta magát, kicsit el is száll vele a paripa.... ..Olaszországba költözésével meg pláne....)
Addig Kerem Bursin szerény maradt,! Szerénységének eklatáns példája a CAD FEDA c. mozifilm után sajtótájékoztató! A hatalmas ünneplés a vörös szőnyegen, ahol Kerem Bursin és filmbéli partnere a jóképű Burak Özcivit-tel (a Szulejmánban volt Bali bég ) élvezhették a rajongók szeretetét. És! Bursin  a háttérben maradt maga elé "tolva" a többi szereplőt, így igencsak feltűnt szerénységével, nyilatkozatával. 
És a Szerelem van a levegőben c. film is nagy sikert ért el a világ sok országában, így az olaszoknál is. 
És örömmel konstatáltam, hogy Kerem Bursin Olaszországban a Verissimo interjújában megerősítette szerelmét Hande Ercel-lel. (szeptember 25-én sugározta a Mediaset.)
Tehát a "mi" Edánk és Serkanunk összejöttek! Az életben is egypár lettek! :) Hajrá "Serkan és Eda", sok boldogságot Nektek! :))
https://www.youtube.com/watch?v=q_aYH_YBbIo
10/10
leonori 2021 nov. 17. - 17:59:30 10/10 Előzmény Andusbaby
(31/52)
Free!
Andusbaby 2021 nov. 17. - 12:12:58 Előzmény leonori
(30/52)
Kedves leonori! Köszönöm az útmutatást! Fizetős a regisztráció vagy free?
zuzuzu777 2021 nov. 17. - 11:36:01 Előzmény Bonitó
(29/52)
Bocs, a múltkor siettem: Tehát, emlékszel (a reptéri visszafordulás után mondta a lány a fiúnak, amikor az bekopogtatott hozzájuk, hogy "mikor lesz az, amikor, TE KOPOGTATSZ BE AZ AJTÓMON?" Most bekopogtatott!

KEREM BURSIN nagyot alakított a GUNESI BEKLERKEM - ben, ha nem láttad, akkor szívből ajánlom, középiskolában játszódik.

Azt mondod, hogy elhúzzák a részeket: képzeld el, ha nem lenne az az 5 év ugrás, akkor még legalább 15-20 bölüm lenne (50-60 HU rész)

Két részt néztem meg magyarul, hááát vannak bennük 5-10 perces vágások!
10/10
leonori 2021 nov. 17. - 09:16:58 10/10 Előzmény Andusbaby
(28/52)
Jó szórakozást!
10/10
leonori 2021 nov. 17. - 09:11:34 10/10 Előzmény Andusbaby
(27/52)
Szia! Az oldalon regisztrálni kell. (Ettől féltem az elején, de még nem kaptam reklámleveleket.) A film címe törökül Sen cal kapimi. Ezt beírod a keresőbe, ha már bent vagy az oldalon, és lehozza az epizódokat, amelyekből válogathatsz. Fel fog dobni reklámablakokat, belépéskor, kilépéskor, ha kiteszed nagyba, meg ha megállítod, de a film közben már nincs reklám.
Andusbaby 2021 nov. 16. - 11:43:00 Előzmény leonori
(26/52)
Szia, itt turkfans.com hogyan lehet megnézni a részeket?
zuzuzu777 2021 nov. 15. - 17:06:26 Előzmény Bonitó
(25/52)
Sel Cal Kapimi " = te KOPOGTATSZ az ajtómon?
Bonitó 2021 nov. 12. - 18:06:04
(24/52)
Talán valamelyik török sorozatnál írtam, hogy a " Szerelem van a levegőben " c. filmet többször láttam már előzőleg. A " Sel Cal Kapimi " török címmel, és " Ki csenget az ajtómon " volt a magyar cím.
De azért sokkal másabb szinkronizálva nézni, hallgatni, mint feliratozva, vagy törökül.
Szeretem ennek a sorozatnak a zenéjét is. Különösen azért mert mindig is kedveltem a tangóharmonikát.

Nem néztem sorozatokat, kivéve az utóbbi egy év négy-öt török sorozatát. Mint sorozat, először a " Szerelem íze" c. sorozat ültetett le a készülék elé. Majd nagyon megkedveltem Kerem Bursint. Az egyik legkiválóbb színésznek tartom és nem a szépségért, mint sokan Can Yaman-t. Akit a Szerelem íze c. sorozat után futtattak nagyon, főleg Olaszországban.
Most azonban Kerem Bursin is befutott az olaszoknál IS, a Sel Cal Kapimi c. sorozattal. Megérdemelten!
Itt az Rtl csatornával az a problémám, hogy annyira szétdarabolták a sorozatot, hogy teljesen elveszti szépségét. A török 52 bölümből csináltak 156 részt?! ( " Jó " szokás szerint. Értek én mindent, hogy ebből él a csatorna, meg blablabla, de azért a sorozat ilyformán való "rétestészta hadművelete", az mindennek a csimborasszója! Szerintem..
Azaz, az adásidő több mint fele jóformán reklámmal megy el, szétszabdalva a film ritmusát, szeretni valóságát, a szórakozás örömét! A magyar adásnál, mire felkeltik a néző érdeklődését, már csak a film végét jelző lista és a zene jelzi, hogy ácsi! A többit majd holnap??!!
 Hétfőn lesz a 60. rész. Tehát, hátra van még közel 100 rész. Őrület! A török bölömümök szerint, már véget ért volna a sorozat. Így még kínlódhatunk hónapokig............
10/10
Fruzsi0903 2021 okt. 31. - 21:06:37 10/10 Előzmény Millike86
(23/52)
https://sorozat.plus/online/szerelem-van-a-levegoben-1-evad-50-resz

https://jobbmintatv.hu/online/Szerelem_van_a_levegoben/1_evad/50_resz/

Itt a linkeken meg tudod nézni, illetve ha regisztrálsz rtl-re még az utolsó 2-3 részt ilyenkor vissza tudod nézni jó minőségben! Kellemes filmezést :)
Millike86 2021 okt. 30. - 11:50:17
(22/52)
Sziasztok 🙂 Vissza szeretném nézni a tegnapi részt, nem tudja valaki elkuldeni köszönöm szépen 😊
10/10
leonori 2021 okt. 29. - 16:18:05 10/10
(21/52)
Egyáltalán nem vagyok sorozat rajongó, de ez rendkívülien szórakoztató! Jó poénok vannak benne, én nagyokat nevetek rajta, és a sztori sem lapos, bár a fő szerelmi szálat azért megcsűrik-csavarják. Ezt leszámítva, én nagyon szeretem. Az RTL-en rengeteg a reklám és a sztorit is jól szétszabdalták, ezért a turkfans.com oldalon nézem angol felirattal. Sokkal haladósabb és a fordítás sem olyan rossz. 52 epizódból áll, (egy epizód 130-150 perc) és egy epizódban van egy kerek történet. (Persze Eda és Serkan sztorija nem oldódik meg egy epizód alatt.) Ráadásul a török eredetiben sokkal barátságosabbak a szereplők hangjai, kivéve Ayden asszonyét....
10/10
Fruzsi0903 2021 okt. 24. - 11:31:59 10/10 Előzmény _UHDG
(20/52)
Köszönöm szépen!
10/10
Fruzsi0903 2021 okt. 22. - 19:58:52 10/10
(18/52)
Sziasztok! Valaki nem tudna tippet adni arra,hogy a 41. Részt hol tudnám letölteni? Előre is köszönöm a segítséget!
10/10
_UHDG 2021 okt. 21. - 21:22:38 10/10
(17/52)
10/10
_UHDG 2021 okt. 21. - 21:16:49 10/10
(16/52)
Kurva jó , már könyezek olyan baszó. Amugy nézetek Zsozéatyá t.
9/10
MSL2 2021 szept. 25. - 20:50:29 9/10 Előzmény Kiss Zsuzsa
(15/52)
Egyetértek, rtl-en gáz. Inkább itt nézem angol felirattal: www.turkish123.com.
10/10
Kiss Zsuzsa 2021 szept. 24. - 09:24:26 10/10
(14/52)
A 'Szulejmánon kívül eddig nem néztem a török sorozatokat, de ez nagyon tetszik. Valahol meg lehetne nézni feliratosan? Szeretném megnézni előre a sorozatot, mert nagyon sok a reklám az RTL-en! Élvezhetetlen a műsor.
10/10
viti71 2021 szept. 14. - 22:43:51 10/10
(13/52)
Ez az első török sorozat amit nézek. Nagyon bírom. Jól is játszanak a főszereplők, mert totál elhiszem, hogy szerelem van a levegőben. S isteni az RTL MOST szolgáltatás, hogy vissza tudom nézni a sorozat leadott részeit!