9/10
Érsekvári 2015 jan. 15. - 21:37:45 9/10
(167/447)
Állítólag nem volt meg a kellõ számú nézettsége és 2 rész vetítése után egyoldalú döntésük , be van fejezve ez a sorozat :((
Naturelle 2015 jan. 15. - 21:21:49
(166/447)
Teljesen egyetértek Veled mindenben. Szerintem is az orosz színtér miatt vették le gyorsan mûsorról a sorozatot. Úgy ahogy írod, "az most nem trendi". Gyönyörû sorozat, igényes embereknek való. Egy ritka kincs. Sajnálom, hogy sosem láthatjuk. :(
kaboca11 2015 jan. 15. - 21:07:10
(165/447)
Igazad van, bár egy kifejlett lány esetén nem beszélhetünk pedofíliáról, és régebben ez nem volt rendkívüli. Sõt tán örültek is egy érett katonatisztnek.
Nem igazán sírok egy újabb végetérni nem akaró török szappan miatt minden péntek estére egy évig... (Az 1-2-t azért néztem meg, mert olyankor mindig akciók mennek...) Ki tudja. Jön a nyár, kisüt a nap elleszünk nélküle:-) DE igazad van, át lehetett volna ütemezni máskorra, máshová.
egyláány*.* 2015 jan. 15. - 20:08:12
(164/447)
De hát miért?:((
9/10
Érsekvári 2015 jan. 15. - 20:05:45 9/10
(163/447)
Nem adják le a 3. részt pénteken ,helyette egy amerikai film van és egyáltalán nem lesz folytatás . . Ennyi volt a sorozat 2 rész ! Levették a mûsorról .
egyláány*.* 2015 jan. 15. - 19:20:56
(162/447)
elírtam bocsi:D 3. részt
egyláány*.* 2015 jan. 15. - 19:20:10
(161/447)
Valaki elmondaná hogy most akkor mivan???? leadják a 2. részt?
9/10
Érsekvári 2015 jan. 15. - 19:12:04 9/10
(160/447)
Sok igazság van abban amit írtál , de végül is nem a nézõk hibája , hogy valaki hozzá nem értõ péntek esti fõmûsor idõbe tette.
Több aljas húzása volt már az Rtl-nek , mindig a saját érdeküket tartják szem elõtt a nézõ csak utolsó szempont .
Ugyan akkor a nézettségért csorog a nyáluk és folyton a százalékot meg a konkurens csatorna adatait vizslatják . A nézõk meg amit odavetnek unalomig nézett ócska filmeket nézze. Ezek a Szulejmánt is eltüntetnék , de az már kivívta a nézõk haragját , így nincs merszük hozzá . Kolosi nagy programigazgató már alaposan lejáratta magát ,többször is meg a csatornát .
Aljas sunyi módon nem indokolják a hibájukat és nem teszi be más idõpontra , egyszerûen kiveszi a mûsorból... ennyi volt .
offtopic
ildimix 2015 jan. 15. - 16:27:15
(159/447)
A Szulejmánt vissza lehet nézni reklám nélkül is az rtlmost oldalon.

Miért nem a való világot vették le a mûsorról? Vajon olvassák a szerkeztõk a port.hu fórumot? Ha igen akkor többen kérjük tegyék vissza a sorozatot.
9/10
Halember 2015 jan. 15. - 15:01:03 9/10
(158/447)
Tetszik a sorozat, a fõszereplõ hölgy nagyon csinos. :) Sokan írják itt, hogy nem adják le a többi részt a tv-ben.Nagyon szomorú vagyok, de hát biztos kell a hely a nagyon "igényes" reality mûsoroknak. :(
9/10
szjee 2015 jan. 15. - 08:32:24 9/10
(157/447)
nem véletlenül csúfolják õket retek clubnak...
offtopic
Petrapetrus 2015 jan. 15. - 08:03:58
(156/447)
OFF

Egy dolog, amire nem reagáltam, csak akartam: amiket írtatok Kıvanç Tatlıtuğról... Hát... Nem lett tõle szimpatikusabb a fazon, inkább ellenkezõleg. :D De legalább nem veszek össze rajta senkivel. De ti sem velem Haliton. :D
offtopic
Petrapetrus 2015 jan. 15. - 08:00:50
(155/447)
Érdekes. Egy idõben azon ment a háborgás pl. a Szulejmánnál, miért pont szerda, miért nem péntek. Most meg végre egy sorozat, ami péntek este van, most az sem jó... Szerintem meg pont jó a péntek, jobb, mint akár a szerda, mert mégis csak hétvége van a többségnek és másnap alhat tovább, nem kell munka miatt korán kelni. Ehhez képest a Szulejmánnak azért van nézettsége, a hét kellõs közepén, fõmûsoridõben, viszonylag késõbbi sávban.

Összehasonlítva a két adatot, tényleg van különbség. Viszont csalókák is ezek az adatok egy picit, amiket lehoztak. Szerintem sokan azért kapcsolták le (esetleg át) a péntek estit, mert lehetett tudni, hogy van ismétlése. Ha nem lett volna ismétlése, akkor szerintem többen végigküzdötték volna az adást...
raczkia 2015 jan. 15. - 07:42:26
(154/447)
Gratulálok az Rtl Klubnak! Két rész után leveszik a sorit a mûsorról :(. Akkor adják nem fõmûsoridõban, csak szombat délután.
Itt a FB-os oldala a sorinak:
https://www.facebook.com/KurtSeyitveSura.hu
3/10
napraforgó 2015 jan. 15. - 07:30:56 3/10
(153/447)
Én is furcsállom, hogy egyetlen adás után süllyesztõbe küldték. Érdekelt volna a film, szeretem a szép kiállítású kosztümös filmeket.
Habár a történettel kapcsolatban vannak fenntartásaim. A fórumra föltett eredeti fényképes dokumentumok alapján látható, hogy Sura 15 éves gyereklány volt, amikor megismerkedett Kurt Seyittel. 16, amikor úgymond a "szerelmük beteljesült". Hát ha nekem 16 éves lányom lenne, akit elcsábít egy kb. 30 éves férfi, biztos nem a nagy szerelmet éltetném sóhajtozva, hanem igen idegesen egy pedofil disznót emlegetnék, aki kihasznált egy gyereklányt.
A filmben ügyesen kikerülték a Verzsinszkaja lányok életkorának bemutatását, így akár még hihetõ szép szerelmi történetet is kerekíthettek az ügybõl. Mindegy. A sorozatot megcsinálták, mi megvettük, leszinkronizáltuk és mûsorra is tûzték. Innentõl nem tisztességes csak úgy levenni a mûsorról, eltûntetni, mert kevesebben nézték, mint ahogy számítottak rá. Talán nem jól promótálták a filmet, nem elégszer, nem jól harangozták be, így a nézõk nem tudták, mire számítsanak. Valóban lehetett volna tologatni a vetítési idõt, lehet, hogy megtalálta volna a helyét. Végsõ soron át lehet tenni az RTL II-re, ha annnyira nem megy. De eltûntetni a süllyesztõben?!
Cameron007 2015 jan. 15. - 06:43:48
(152/447)
Nem vagyok Kivanc rajongó, egyetlen sorozatban láttam (Gümüs), egyszerûen csak valami megfogott a török sorozatokban, a kosztümösöket is szeretem, és ez a film a kettõt ötvözi.

Úgy jött le a hozzászólásod, hogy olyan bárgyú ez a film, egyáltalán nem kár érte, hogy nem adják le, ezen háborodtam fel. Mert akinek nem tetszik, az választhat, hogy nézi vagy sem, de akinek tetszene, annak most már nincs választása, hogy nézi vagy sem. Na mindegy kár ezt ragozni.

Legalább rakták volna át a másik csatornájukra, vagy akármilyen más idõpontra, ha másképp nem, úgy legalább letölthették volna az emberek, akik kiváncsiak rá. De ez rohadt szemétség, hogy elkezdenek valamit és nem adják végig.
10/10
csanaklára 2015 jan. 15. - 00:17:22 10/10
(151/447)
Teljesen értetlenül állok az RTL klub mûsorpolitikája elõtt, ami teljesen semmibe veszi a nézõt. Pedig ez a sorozat szépnek igényesnek ígérkezett, mint témájában, képi megjelenítésében a színészek játékában és zenéjében.Igaz , nem volt benne mûbalhés családi veszekedés, trágár beszéd, normális embert zavaró sekélyesség. Volt benne viszont keleti ,Uram bocsáss orosz színtér, ami manapság bizonyos körökben nem igazán trendi.Kíváncsi vagyok, a Szulejmán mikor jut erre a sorsra? Bár a sok reklám miatt szinte így már így is nézhetetlen.
offtopic
ildimix 2015 jan. 14. - 23:08:30
(150/447)
Teljesen egyetértek veled. Semmibe veszik a nézõket. Felháborítónak tartom, még mindig azt mondom 2 rész leadása alapján nem lehet megállapítani a nézettséget. Nagyon mérges vagyok, hogy levették a sorozatot. Most még abban lehet bízni, hogy átrakják pl az rtl 2-re. Szép napot holnapra minden kedves fórumtársnak!
burak 2015 jan. 14. - 22:09:44
(149/447)
Köszi megvan
10/10
lizbell 2015 jan. 14. - 21:40:52 10/10
(148/447)