9/10
Harmath 2014 aug. 04. - 14:28:43 9/10 Előzmény Mr. D
(11/51)
Igen, léleksimogató. Ez nagyon találó!
9/10
Harmath 2014 aug. 04. - 14:23:01 9/10
(10/51)
A trailert gyengének tartom, a magyar cím pedig nem elõnyõs válaszás. Elsõ benyomásra egy langyos szerelmes filmre asszociálhatnánk... Jómagam az itteni pozitív vélemények hatására hagyatkoztam és néztem meg a filmet. Olyan remek életérzéssel távoztam a moziból, amelynek még néhány nap múlva is éreztem hatását. Kellemes, kedves, ötletes és szórakoztató. Ajánlom mindazoknak, akik egy picit jobban szeretnék érezni magukat;)
zebegényiek 2014 júl. 29. - 13:11:36
(9/51)
Nem volt merész húzás a rendezõtõl ez a film. Pont annyira könnyed, mint többi más nyári romantikus vígjáték. Semmi mûvészi nincs benne.
Annyiban különbözik a többitõl, hogy sok jó zenét vonultat fel. És pont a zene, ami megmenti a filmet. Nélküle nagyon megizzadt volna az író/rendezõ. A film elsõ 10 perce, már zavaróan egyszerû volt. Felvonultatta a legnagyobb sztereotípiákat, ami egy mai családra jellemzõ lehet. Kiszámítható, béna dialógusok (mint napjaink legrosszabb magyar vígjátékaiban), illetve olyan élethelyzetek, amelyek egyáltalán nem életszerûek.

Vígjátéknak pedig közel sem nevezhetõ. A zene szépsége és a karakterek szerethetõsége miatt a nézõ végig mosolyog a filmen, mert szívet melengetõ a jót, a boldogat nézni, de nevetni már nem lehet rajta.

Nagy hírportál írta, hogy az év nyári vígjátéka. Közel sincs ehhez a címhez a film.
Annyit el lehet mondani a fimrõl, hogy legalább nem csalódottan jön ki az ember róla a moziterembõl.
shoc 2014 júl. 28. - 10:16:58
(8/51)
jó volt.
nagyon bátor dolog ilyen irányba vinni a kommersz filmipart.
inkább mûvészfilmnek nevezném mint romatikus vigjátéknak.

ami nagyon tetszett:
a zeneiparnak tovább kell élnie, és van lehetõsége is.
az értékesítés, eladás kultúrája formálódik.

jópofa ahogy értékesítik a zenét, viszont az is benne van hogy a srác visszataktikázza magát az irodájába.. jó film.
aki blockbusterre számít az ne üljön be.
7/10
Ze74 2014 júl. 27. - 21:59:07 7/10 Előzmény Mr. D
(7/51)
Igazad van,igazi lelki kikapcsolódás.
Mr. D 2014 júl. 25. - 01:09:33
(6/51)
Vannak azok az elgondolkodtató, nehéz filmek, amik úgy megülik a nézõ lelkét, hogy kifele jövet a moziból (és még egy jó darabig) nyomottul érzi magát. Na ez a film pont az ellentettje ennek. Garantálom, hogy aki rossz kedvvel ül be rá, elhagyni már jó kedvvel fogja a mozit. :) Annyira imádnivaló, annyira léleksimogató. Depresszió ellen bátran felírható. :)
elekiencsi 2014 júl. 22. - 20:07:18 Előzmény bioscoopfan
(5/51)
de hát játsszák eredeti nyelven a MOM Parkban, mint mindig<3
10/10
bittermoon1992 2014 júl. 21. - 23:12:12 10/10 Előzmény bioscoopfan
(4/51)
Én is reméltem, hogy legalább az Art-mozik eredeti nyelven vetítik a filmet, de enélkül is csodálatos élményben volt részem. (A dalokat egyébként feliratozták.) Szóval, ne szegje kedvedet a szinkron, igazán megérte jegyet váltani az elõadásra.
9/10
bsm 2014 júl. 17. - 07:24:21 9/10
(3/51)
Azt hittem valami csöpögõs, szirupos szerelmi történetet fogok látni, de nem!!!! Irtó jó film, fantasztikus zenékkel, ötletekkel, színészekkel, igazi felüdülés volt látni - ne meg hallani :)
bioscoopfan 2014 júl. 15. - 18:57:37
(2/51)
Legalább egy eredeti nyelvû/feliratos kópia menne!!! :-( Zenés filmet eleve megõl a szinkron, de ilyen híres új filmet különösen úgy kellene bemutatni, nem szinkronizálva!
10/10
hupika91 2014 jún. 24. - 14:15:00 10/10
(1/51)
Az Egyszer óta várom, hogy a rendezõ elõálljon egy újabb zenés filmmel, egyértelmûen ez megy neki a legjobban. Keira Knightley-t is jó lesz végre egy nem-kosztümös filmben látni. A trailer és az alkotók sora alapján ígéretes film.