3/10
Rojita 2022 máj. 07. - 23:34:55 3/10
(3/3)
A színészek tetszettek, szinte operaénekesi produkciókat lehet hallani. A zene is nagyon kellemes, - kivéve, amikor minden hangerőt max-ra felcsavartak és minden szereplő egyszerre üvöltött, (na, ekkor mindkét hallójáratomat bedugtam).
Jól indult a forgatókönyv, jöttek a poénok, áthallásos szlogenek. Szépen peregtek a négysoros, páros rímek. Aztán egyszer csak elfogytak a szerzők ötletei, - folytatták a meglevő alapot felhígítva maximális színpadtechnikával, hangerővel és emberekkel, tárgyakkal telezsúfolt jelenetekkel. Mindent bele egy nagy zsákba, jól összerázni és kiönteni. Lett belőle egy nagy katyvasz, - se füle, se farka, - zagyvaság.
Kevesebb jobb lett volna.
10/10
pistipistipisti 2021 okt. 31. - 00:23:41 10/10
(2/3)
Zseniális előadás!
4/10
A Jobbik Részem 2021 szept. 20. - 19:18:01 4/10
(1/3)
Fiúk, Bennetek a jövő!! De ez most nem sikerült!! Nem jöttem rá miről szól a darab... olyan vicces megfejtéseim voltak unalmamban, h tényleg ekkora k.b.sz.tt káosz lenne a Vígszínházban, ha tényleg Hegedűs D. Géza lenne az igazgató? A zene sem jobb hatosnál sajnos. Waskovics Andrea az egyetlen aki felfelé kilógott az egészből, neki jár a 8-as, különösen a harmadik felvonásban a fonott hajú Törőcsik Mari erősen filmes múltidézésért. Szóval Fiúk: jó volt a Molnár Ferenc, jó volt az Arany100, eddig jó volt minden, (nekem a Nemzetiben a Körhinta is jó volt rendező úrral és WA-val együtt) (megjegyzem a Nyugat Császárában is ők a legjobbak), de ez most nagyon gáz az egész Vígszínháznak. Ha bosszúból készült volna, na akkor kezdem érteni...