1/10
stanmore 2013 ápr. 02. - 23:48:20 1/10
(609/729)
persze, persze elég gyorsan leesett a maminak,hogy hol hibázott kb 30 év után ,ahhoz képest elég gyökér módra dugdosta el a leveleket .és mit tesz Isten hirtelen megvilágososdott.:) éshát ugye az igazi szerelem tárgyai mind loozer szegény csávók .Sajnos a film még ebben is álságos ,hogy miközben azt sugalja hogy vagy a jó anyagi körülmények vagy a koszos melós a részed,és az igaz szerelem,aközben még példabeszédeket is tart hogy aztán kicsúcsosodjon egy oltári banális hülyeségben hogy az igaz szerelem az elhozza az együttes békés halált.Ehhez képest az Orfeusz és Euridiké,és Trisztán és Izolda és Rómeó és Júlia az egy neorealista dráma.Igaz bûn azokat ezzel a nyúlós giccsel egy lapon említeni.
Egyesek a Titanicot is érzelmes giccsnek tartják ,miközben ez ezerszer érzelgõsebb és valószerûtlenebb ráadásul fantáziátlan film nulla eredetiséggel.Kizárólag a meg köll a szívnek hasadni elv alapján facsarja azok könnyeit ,akik még nem unják ez ezerszer lerágott klissés giccset.
1/10
stanmore 2013 ápr. 02. - 23:33:33 1/10
(608/729)
Egyetértek nagyon gyenge film ,a szomorú az az, hogy ennyien vevõk egy hatásvadász giccsre.
Anteris 2013 ápr. 02. - 18:51:49
(607/729)
tudod mi az hogy SPOILER, ember ????????
7/10
Csemy_ 2013 ápr. 02. - 15:18:20 7/10
(606/729)
Köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és elolvastad a hozzászólásaim. :)

Még nem reagáltam most látom...: sajnálatomra Mel Gibsont kihagyták ebbõl a filmbõl, de csak hogy egy aktuálisabb "macsót" tegyenek fõszereplõnek...nincs is ezzel semmi gond.
7/10
Csemy_ 2013 ápr. 02. - 15:11:50 7/10
(605/729)
Idõs Noah valóban jó alakítás. (Pláne a többiekhez képest...bocsi.:D)

Köszönöm, értem, láttam a filmet. Remek jelenet valóban, de teljesen felesleges.
7/10
Csemy_ 2013 ápr. 02. - 15:05:30 7/10
(604/729)
Nem volt arról szó, hogy nem értem. Kellemes film, ezért adtam 7 pontot.

Kellemes, langyos amolyan tipikusan egyszer nézõs. Kétszer nézõsnek hosszú és unalmas. Nem tetszik, hogy mindent egy filmbe próbáltak belesûríteni..ahogy ezt lentebb boncolgatjátok az igaz szerelemrõl. Erõltetett nekem ez az érzelmi zsarolás az egész filben, hogy csakazértis sírássa meg a közönséget...felesleges. Egy igazán jó film ilyen hatásvadászat nélkül is megsirat. Utolsó 5 percet nyugodtan kihagyhatták volna...akkor talán 8 pontot is adnék.

Éppen most néztem az Anna és Kirányt (az élvezhetõbb romantikus film kategóriában), de nagy kedvencem a Corelli kapitány madolinja.
Gautama 2013 ápr. 02. - 14:23:03 Előzmény stanmore
(603/729)
Ezt te nagyon félre nézted, vagy nem figyelted mit mond a mama. Pont azért vitte el a lányának megmutatni a melóst és mesélt a mostani életérõl, az apjáról és magáról, sírva, elfojtott mondatokkal, mert valahol bánta, hogy nem a "koszos melós", azaz az igaz szerelem mellett döntött... ezért is adta vissza a leveleket a lányának!!
Máskülönben miért tette volna, ha szét akarja õket választani....?
Gautama 2013 ápr. 02. - 14:15:12
(602/729)
Ez egy gyönyörû film! Aki nem érti, az vagy 10 éven aluli, vagy nincs érzelmi intelligenciája. A szereplõk is nagyon jók, és az öreg hölgy is!!

***SPOILER PÓTOLVA***

Elkeserítõ, hogy az RTL levágta a végét, persze így szebb volt, de az I-re a pontot valóban az teszi fel, amit itt olvastam, hogy reggelre halottak az ágyban mindketten! Hogy ezt miért nem láthattuk tegnap???!!
Nagyszerû film!!
10/10
klar 2013 ápr. 02. - 13:46:46 10/10
(601/729)
Tényleg ritka jó film és a szereplõk is fantasztikusak.De a reklámok kikészítettek...egyre több és több reklám van.Gusztustalan.
Ruci 2013 ápr. 02. - 10:51:43 Előzmény Mr. Taifel
(600/729)
Figyu! A srác alapvetõen ismerte a lányt és tudta, hogy nem mond igazat, tudta, hogy hozzá jött vissza, mert ismerte minden rezdülését. Van ilyen hidd el. A történetben is folyton veszekedtek, de szerették egymást annyira, hogy ne legyen csapkolódás. A csaj egy hisztis, elkényeztetett úrilány, a srác pedig egy nyugis, vidéki srác, aki igen magass intelligenciával rendelkezett és az apját külön megemlíteném, aki csodálatos részlete a filmnek, sokan fel sem figyelnek rá. :) Szóval jó film, romantikus, de életszerû. Apám ugyan ilyen volt. A legnagyobb bajban sem mozdult anyám mellõl, úgy segített neki, ahogy csak tudott, pedig anyám nem volt vele jó egész életében... Szóval vannak csodák, meg egyebek.
7/10
Csemy_ 2013 ápr. 02. - 10:44:37 7/10
(599/729)
Most néztem végig második alkalommal, hogy rájöjjek végre, hogy miért tartják ennyien ilyen csodálatosnak ezt a filmet...De sajnos, most sem jöttem rá. A történet sablonos, a szereplõk helyesek, de ennyi. Az öreg hölgy kifejezetten rosszul játszik. SPOILER a gazdag anyuka régi szerelmérõl mesélt története pedig teljesen felesleges és idétlen is a filmben. Nem értem egyszerûen, ennél a filmnél 200 másik jobbat lehetne imádni jogosan...
Ridikul 2013 ápr. 02. - 08:49:42
(598/729)
Én rengetegszer láttam már a filmet, egy évben kétszer kell a lelkeknek, hogy jol kisirjam magam. A végen nekem igazából a szavak es a film mondanivalója a fontos, a szerelem erõssége és tisztasága es mélysége a megható. Talán nem is létezik ilyen es ekkora szerelem, de úgy gondolom ez minden lány álma. A páromat ( férfi) sose láttam könnyes szemmel ( 3 év alatt) , de tegnap este, amikor Allie magára ismert, láttam hogy kiszaladt az a könnycsepp... ez nekem fantasztikus áttörés volt, hogy igenis átadta a film mindenkinek; az egymás mellett valo kitartást, a szeretetet, a szerelmet es minden akadallyal valo megbírkozast ha fiatalok vagyunk, ha idosek.
Zsófia 2013 ápr. 02. - 01:58:53
(597/729)
Finoman fogalmaztál,csak tudnám, hogy azon az 1 lényeges percen miért kellett spórolni?
Bunkóság,még szerencse hogy a indavideón meg tudtamnézni jó minõségben:)
Sajnálatos,hogy mindent megtehetnek büntetlenül:(
Sundaaram 2013 ápr. 02. - 01:56:18
(596/729)
Hahah, én bírnám xD
Egyébként szerintem szép film, pár éve láttam, ma jó volt újra megnézni. A végével én sem vagyok kibékülve, az tényleg giccses.
Mr. Taifel 2013 ápr. 02. - 01:33:10
(595/729)
Elég jó film volt fiú szemmel is. Mondjuk én hamarabb könnyezem egy jó trükkön egy Alien vs Predator filmen de azért elismerem, h a stílusában elõkelõ helyen van. Kislány aranyos bár.... Amikor újra találkoztak és megkérdezte, hogy szereted e a võlegényed és azt felelte, hogy igen, nagyon, õrülten szeretem. Ott adtam volna egy lapátot a lány kezébe azzal a megjegyzéssel, hogy kiestél te vagy a leggyengébb láncszem. Viszlát. lol.
1/10
stanmore 2013 ápr. 02. - 01:29:40 1/10
(594/729)
Úristen hogy hány filmben volt már hogy a szerelmeseket úgy próbálják szétválasztani ,hogy eldugják a leveleket.De ez a rendes kis mama a végén természetesen ugyanabban a cipõben járt és elvitte kislányát egy koszos melóhelyre ,ahol egy trógeroló munkással ijesztgeti gyermekét ,aki valaha az õ nagy szerelme volt .Hogy ládd így jár ,aki nem fogad szót .Eszméletlen izlésromboló gagyi.
Fletley9 2013 ápr. 02. - 01:26:48
(593/729)
Takmá, hogy levágták a végét...én meg még agyaltam ,hogy most

SPoiler

Meghaltak-e együtt vagy sem vagy mi lett...még jó, hogy megnéztem wikin ,hogy mizu van. (meg azóta itt is). Elég gáz az RTL részérõl :/
lightstar 2013 ápr. 02. - 01:23:58
(592/729)
Fiú létemre is nagyon szépnek tartom ezt a filmet :) Ilyen történetek után olyan furcsa érzéseim vannak..
1/10
stanmore 2013 ápr. 02. - 01:23:25 1/10
(591/729)
Ez mán csak így szokott lenni:)
10/10
white_angel 2013 ápr. 02. - 01:22:28 10/10
(590/729)
Hát, jó volna, ha lennének ilyen férfiak. Már számtalanszor megnéztem ezt a filmet, de mindig elvarázsol és kicsit jó elhinni, hogy létezik örökké tartó szerelem.