Rebbeka 2023 máj. 25. - 21:39:14
(71/91)
Egyre gagyibb! Egyértelművé válik, hogy a normál ismeretlen játékosok nem fejthetik meg a feladványt!
Ez rendkivül feltünő, mert akkor is ez történik, amikor egyetlen betű hiányzik! Gondolom valamivel kompenzálják azokat, akik jelentkeztek a játékra és nem olyanok mint pl. a mai Jakubcsek!
A Kasza miatt kezdtem nézni, mert jókat tudok rajta nevetni, de a kezdetek óta megváltoztak a szsbályok! Már csak a hirhedtek nyerhetnek! Ezt sem nézjük tovább, utálom a csalást!
kriptonyt 2023 máj. 25. - 20:46:22
(70/91)
A mai műsor ismétlés. De miért?
Kori54 2023 máj. 18. - 17:10:19 Előzmény Picurkacicurka
(69/91)
Javaslom nézd az RTL tippelj és vidd el c. "műsorát"...
7/10
blaha60 2023 máj. 05. - 21:49:49 7/10
(68/91)
Ismét hozta a rossz formáját ! Sajnos nem olvassa senki a tv2-nél !!!!!!!!!!!!!
Picurkacicurka 2023 ápr. 26. - 20:14:37
(67/91)
Kasza Tibinek a mai můsorban sikerūlt önmagát is alulmúlnia, ami eddig szinte lehetetlennek tűnt. Annyi jó műsorvezető van, miért kell Tibi öntömjénezését, bárdolatlan vicceit, unalomig ismételt poénjait, bunkó megjegyzéseit hallgatni? Visz lát, szerencsekerék, két adásig bírtam, akár az előző évadot. Utolsó kérdés: a tv2-t nem érdekli a nézők véleménye?
Bonitó 2023 márc. 10. - 22:51:26
(66/91)
Mindig is nagyon kedveltem ezt a műsort. Persze otthon, tét nélkül könnyebb volt a megfejtés mindig, mint a stúdióban. De ez a műsor, már nem az a műsor!
Kasza Tibiről is van véleményem, de most nem ezért írok. Sok celeb szerepelt már ebben a műsorban. Sok celeb volt antipatikus is, de Hódi Pamela szereplésén teljesen kiakadtam.

Bevallom, hogy zömében csak háttérként megy a műsor és itt-ott hallgatom is. De Pamela esetében jobban felfigyeltem arra, amit művelt. Semmi gondom nem volt vele ezidáig, igaz ugyan, hogy Pamela fan sem vagyok!
Nagyon zavart a viselkedése és óriásit csalódtam benne!
Mivel ez nem egy élő adás, jobb lett volna talán, ha egyes részeket inkább újravettek volna. Vagy azt akarták, hogy ország-világ lássa, hogy milyen bunkó ez a nő?! Mindenbe beleszólt, ha kellett ha nem. Olybá tűnt szinte, mintha átvette volna a műsor irányítását?! A két másik játékossal olyan lenézően viselkedett, ha az előny nem nála volt, hogy no comment. Arról nem is beszélve, ha "cserét" dobott a gép és tőle merte elvenni a játékostársa az összeget végig morogta, és hogy miért, mert mééé?!
És mindezt retorzió nélkül tehette?! Mert ő a Hódi Pamela?!

Bizisten mondom, hogy ilyen még nem volt, de szinte azért drukkoltam, nehogy ő kerüljön be a fináléba. És nem került be be végül - hála az Univerzumnak. Meg is jegyezte azt is, hogy a srác aki bekerült, nem tett semmit, és nem igazság, hogy az utolsóból első lesz. És csak mondta, mondta, blablabla..... Mert ugye a két másik játékos meg egy "senki, mert ismeretlenek"?! Nem tudom ki látta a műsort és ki nem?! De kíváncsi lennék egy-két véleményre.
Ergo, a fentiek alapján teljesen kiábrándultam ebből a nőből! Sok szereplését láttam, mint celebet, de ebben a műsorban gátlástalanul, undorítóan, illetlenül viselkedett, és roppant pénzéhes mivoltát ismerhettem meg. Sajnos.
kekval 2023 márc. 09. - 21:21:15
(65/91)
A versenyzők is olyan buták, nyilvánvaló szavakat nem találnak ki. 🙄
malvinkicska 2023 febr. 28. - 10:50:46
(64/91)
Leírtam már párszor szörnyű amilyen senkik vezetnek most műsort, egyszerűen felháborító ennyire butának néznek bennünket inkább rejtvényt fejtek, mint ezta sok ripacsot nézem.
1/10
Papp Sándorné 2023 febr. 27. - 20:50:07 1/10
(63/91)
Kinek jutott eszébe szerepeltetni ezt a gyagyást? Nézhetetlen miatta!
7/10
blaha60 2023 febr. 23. - 20:38:00 7/10
(62/91)
Ebben a részben Tibi nagyon bunkó volt !!!!!
malvinkicska 2023 febr. 22. - 09:37:48
(61/91)
Érdekes ezt a semmit adják, nézhetetlen Kasza ripacskodása miatt és elég kó bunkók a versenyzők is sajnos, nem felefele lefele megy minden. A Géniuszt nem adják ott az ész dominál nem az ön fényezés.
1/10
zazee 2023 febr. 21. - 18:00:08 1/10 Előzmény Margo Hriczu
(60/91)
Így igaz és a játékvezető ostoba, humortalan ripacskodása miatt is nézhetetlen számomra. Kár, mert én szeretem az ilyen jellegű műsorokat, de nem ebben a primitív formában. A régi, Gajdos Tamás vezette hasonló műsor nagyon szórakoztató volt. Sajnos mára kiment a divatból az intelligencia, igényesség, műveltség a vetélkedő műsoroknál /is/.
1/10
fricsi01 2023 febr. 17. - 20:15:05 1/10 Előzmény Margo Hriczu
(59/91)
ott a pont.
Margo Hriczu 2023 febr. 17. - 14:09:41
(58/91)
Mikor lesz már olyan műsor, vetélkedő, amiben tudással, műveltséggel, viselkedéssel rendelkező "szereplők" kapnak végre helyet és hangot? Ennyi buta és idétlen celeb, de igénytelen műsor szerkesztés is ismeddig rontja az egyébbként is nagyrészt szennyből álló műsorokat?
lacuspapa 2023 febr. 08. - 21:18:04
(57/91)
Nekem tetszik a műsor, de ma nem értettem Kasza Tibit. Már több műsorban előfordult ,hogy a játékos a feladvány megjelenése elött pörgetett és betűt mondott, de ilyen még nem volt, hogy ezért a további forgatás jogát elvette a játékostól! Ha figyelmetlenségből a baj, ha szándékos akkor....................
10/10
Hera69 2023 jan. 10. - 20:22:03 10/10
(56/91)
Nekem bejön a műsor! Kasza Tibit szeretem!
FilmExpert 2023 jan. 09. - 14:09:11
(55/91)
Valóban, az egész műsor tulajdonképpen egy bujtatott Kasza-show, díszletként egy kerék, 3 általában kőbuta játékos, és egy fotómodell, aki kifordítgatja a betűket, ..........bár mást is kifordítana.
malvinkicska 2023 jan. 09. - 13:51:29
(54/91)
Valóban undorító Kasza saját magát fényezi leplezi a beszéd hibáját, a celebekről nincs mit írni buták, mint akik futtatják őket.
Picurkacicurka 2023 jan. 06. - 20:40:21
(53/91)
Kasza Tibi rákattan valami általa humorosnak ítélt témára, és arról képtelen leakadni, azt erőlteti az adás végéig . Kimondottan idegesítő, ahogy minden műsorában ő a főszereplő.
A meghívott celebek nagy részét - hogy finoman fogalmazzak - nem lopnák el az eszéért. A ma szereplő Kulcsár Edinára kūlönösen igaz ez a megállapítás. Visszasírom a régi vetélkedőket, ahol feltétel volt valamennyi észbeli képesség.
Rainwalker 2023 jan. 04. - 19:53:38
(52/91)
Szájról olvasni??? Kasza Tibit... Jó, hogy beszélni tud ezzel a berendezéssel!