syuzi 2016 febr. 26. - 17:33:29
(179/379)
Jó lesz majd mikor Franco megtudja majd , hogy Caridad az anyja

Nagyon jó volt a mai rész is:)
malvinkicska 2016 febr. 25. - 21:01:42
(178/379)
A mai részben már kiszabadult a börtönbõl Caridad, ezek után hátha vesz egy kis tempót a cselekmény. Frenco mikor kereste Gizelat nagyon rondán beszélt C-vel, nem tudta az anyja, ezek után ha ki tudódik a dolog akkor lesz még baj Eladionak.
malvinkicska 2016 febr. 25. - 14:47:06
(177/379)
Tudod én is csak azért nézem, mert Colunga a kedvenc színészem, most pár terápiára járnak, kiváncsi leszek, mi lesz belõle, mert ott igaza van Julianak, igazat kell mondani, mert ha nem akkor nincs értelme, saját magát becsapni, mert ilyen már nálunk is van ha valakiknek megromlott a a pár vagy a házassága, mert ugye, ma már nem divat az esküvõ. Neked is szép napot. A ne hagyj el elég gyatrán rakják fel nem emlékszem ilyenre, már régen, mert legalább hetente feltették, de 4 van fent, és a 9-nél tart.
offtopic
ildimix 2016 febr. 25. - 12:18:34
(176/379)
Malvin én már nem nézem a sorozatot de idõnként feljövök olvasgatni. Szerintem azért nem írnak már olyan lelkesen a társak mert nem pörögnek az események ahogy fogalmazol csiga tempóban haladnak az események. Én nem bánom, hogy már nem nézem kár rájuk pazarolni az idõt azért idõnként feljövök és olvasgatom a kommenteket. Szép napot neked!
malvinkicska 2016 febr. 24. - 15:10:52
(175/379)
Napok óta nincs vélemény nem nézik vagy nem méltatják arra, hogy írjanak róla, igaz nagyon sok minden nem történik, csaka szokásos, most Franco keresi a családját, aztán továbbra is keresik Monse gyilkosát, csiga tempóban.
malvinkicska 2016 febr. 22. - 20:49:57
(174/379)
A heti rész nem nagy durranás volt, nem sokat halad a történet Franco minden áron tudni szeretné a származását, valamit az lépet, Erickkel úgy el vannak foglalva, mintha egy szent emberrõl lenne szó, Daniella vajon mibe keveredett, egy ember meg volt halva mellette, az is meg éri a pénzét. Nina rúzsa borzalmas volt.
Diabla94 2016 febr. 19. - 14:12:19
(173/379)
Ericket én sem szeretem, fõleg azért amiket mûvel ( például most is a kinti részekben ), na meg azok a fejek amiket vág valami szörnyûek.Na igen Francot sem kell félteni, az is tudja csavarni a szálakat.
malvinkicska 2016 febr. 19. - 13:51:39
(172/379)
Elõször Julian eligazodni nagyon nehéz egy egy érzelmileg sérült nõ akita volt szerelme árnyéka tart életben, már mint Arturo, mert most mikor képes volt beszélni Eladioval akkor belátta sosem viszonozta a férje érte érzett érzelmeit, mindig elutasító vele, ezért nem csodálom, hogy volt nõje, mert a férfi vágyait valahol teljesítette, és ezután is lesz ha nem javul köztük a viszony. David teljesen nem tud mindent, és ezért könnyû maga mellé állítani az anyjának. Az hegyütt vacsora náluk nem sokat tesz az lehet magából okulva valóban szereti, vagy fogja Reginat, mert ha nem akkor azt is elveszíti, és senkije nem marad, mert az apja is inkább a veje pártján van, és nem az övén. a kis Gabi sajnos vak mert nem látja a fát az erdõtõl az a mocsok csalja, Marintiaval, Franco még gyalázatosabb, mint Erick, több kulacsos politikát folytat, egy féreg, csúszik, mászik, mikor hova ez a véleményem. A beszélgetést lehet folytatni akár privibe is, nem tolakodok, ha gondolod.
boldogmano 2016 febr. 19. - 12:21:26
(171/379)
Nagyon szeretem ezt a sorozatot, ha valaki szívesen beszélgetne róla, írhat privibe is. Szívesen megvitatnám, mert a családból csak én szeretem, és sajnos nincs kivel beszélgetni róla.
boldogmano 2016 febr. 19. - 12:16:29 Előzmény malvinkicska
(170/379)
Julia bosszúból ment hozzá Eladióhoz, ezért soha nem is próbálta szeretni. De az biztos, hogy Eladió nagyon szereti, és biztos vagyok benne, ha add egy esélyt neki, felfogja fedezni benne a "gyengéd férjet". Nincs értelme elválnia, mert Arturó úgyse válik el Ninától.Mi a véleményetek arról, mikor a 2 család elment vacsorázni,és Julia azt mondta Rehinának, hogy úgy fogja szeretni,mint a lányát. Gaby hallotta, és látszott, hogy nem esett jól neki.
malvinkicska 2016 febr. 18. - 14:16:26
(169/379)
Szia tudod én ahogy nézem Julia olyan, minta kinek kettõs énje van az egyik Arturo a másik Eladio, ami a szerelmet illeti, amikor most együtt voltak Arturoval akkor ahogy beszéltek megnyilvánult igaz szerelemmel azt szerette mindig, lehet tévedek, vagy nem jól látom. Eladio ha megfogja szinte rosszul van, szinte sosem beszélnek szépen, szerelemrõl már nem is beszélek. Davidot emlegeti állandóan de az csak kifogás, egy alibi egy menekülés, saját érzései elõl, ezzel próbálja palástolni a csalódottságát, megírhatod nyugodtan ha nem jól gondolom.
10/10
Milibindi 2016 febr. 17. - 21:15:37 10/10
(168/379)
Szerintem a lelke mélyén Julia szereti Eladiot nekem úgy tûnik. A közös fiuk elutasítását nem tudja megbocsájtani, meg ott a durvaság is. Ha Eladio szépen udvarolva próbálta volna meghódítani a házasság kötésük után , többre ment volna.
10/10
Milibindi 2016 febr. 17. - 21:04:01 10/10
(166/379)
SPOILER
Nem lesz benn addig, hogy hogy jön ki azt sajnos nem tudom megmondani. Lesz majd egy balesete is Ericknek pl.
10/10
Milibindi 2016 febr. 17. - 20:59:52 10/10
(165/379)
Nem igazi a tetkó ! Úgy tudom! Csak ráfestik a sminkesek.
malvinkicska 2016 febr. 17. - 19:07:01
(164/379)
Colunga ezen karaktere nekem egyáltalán nem tetszik nem tudok megbarátkozni azzal a sok düh kitörésével, nem tudom nem nézi vissza magát szerintem mikor annyira gonoszkodik olyan, minta ki õrült, aztán most nagyon le van fogyva, fess mindig ugye õ csak öltönybe játszik mindenütt szinte, egy szóval õ ne vállaljon többet ilyet ez nem õ. Milibindi annyit írt a 78 -as rész körül kiderül a gyilkos eza mocsok Erick addig biztos benn lesz.
Diabla94 2016 febr. 17. - 18:23:18
(163/379)
Arra gondoltam hogy amik most mexikóban mennek részek, tehát akik eredetiben követik a részeket.
syuzi 2016 febr. 17. - 17:03:09
(162/379)
Szerintem nem igazi a tetkó bár kitudja....

Jó volt a mai rész is:)
kikelet54 2016 febr. 17. - 08:33:06
(161/379)
Köszi, de inkább kivárom az igazság pillanatát, úgy ütõsebb lesz, igaz még ez odébb van, de majd csak kibírom valahogy. Hátha rájövök magamtól is, biztos addig is nyomoznak utána, és csöpögtetnek igazságokat számunkra.

Azért, ha valami nagyon érdekel, majd kérdezek.
Diabla94 2016 febr. 17. - 07:58:46
(160/379)
Van olyan aki nézi eredetiben és van kedve beszélgetni róla??