10/10
dorinalue 2016 ápr. 11. - 08:54:26 10/10
(259/379)
Sziasztok!
Van aki esetleg spanyol nyelven követte?
Csak kiváncsi vagyok a tegnapi finálé után.. :)


Talán SPOILER talán nem az...de õszintén abba az 1 óra 46 percbe annyi mindent beletettek hogy vetekszik kb. 30 résszel :D
syuzi 2016 ápr. 10. - 18:11:03 Előzmény malvinkicska
(258/379)
Köszi szépen az infót:) Clara és a szomszédsrác szép pár:)
malvinkicska 2016 ápr. 09. - 18:23:07
(257/379)
Szerintem a 80 rész bõven elég lett volna mivel átdolgozás, a téma sem eget rengetõ, mert két család víszálya, aztán ebben szeretni igazán nem szabad, mert itt bûn, annyi megcsalás van benne meg törvénytelen gyerek, szeretném tudni, a valóságban hány százalék gyereknek van képzelt apja, ott ahol ezt a sorozatot forgatták. A régi sorozatokhoz amik említve voltak meg lehetne azért egy párat még sorolni ahhoz ez egy nagy semmi, akármilyen nagy sorozat színészek vannak benne, milyen sokba került a díszlet, nagyon sok emberrel dolgoznak ami tök felesleg. Az Olasz Török sorozatokban, fele ennyi szereplõ van és élvezhetõ, mondani valója van lényegre törõ.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 09. - 17:56:19 10/10
(256/379)
Hát való igaz hogy lassú és vontatott, de ez valószínûleg azért van így mert eredetileg 80-100 részesre tervezték fõként a hazai bukás miatt...de a helyén debütáló sorozat miatt meg kellett nyújtani és így lesz a holnapi fináléval 136. részes... :)
PMate01 2016 ápr. 09. - 14:54:09
(255/379)
Sok spoiler-bõl láttam, hogy mik történnek legalább a végére van valami. Nekem az lett volna jó ha Eladio és Julia + David és Daniela összejönnek. Kicsit lassúak az események, de szerintem a tegnapi rész elég izgalmas volt az eddigiekhez képest. Még látogatom a fórumot amíg nálunk is véget nem ér. További jó szórakozást! :)
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 08. - 20:13:57 10/10
(254/379)
Hát igen vagy-vagy :)
Például ott van az Amores Verdaderos (Rabok és szeretõk) ami az Amor en Custodia ( Aszerelem rabjai) adaptációja/átdolgozása...mondjuk én mind a kettõt végignéztem és imádtam és szerintem a mexikói nagy siker lett vannak akik szerint nem...itt csak annyi a külömbség hogy az Argentín eredeti mexikóvá csinálták ez meg alapjáraton egy mexikói történet csak vérfrissítéssel ugyan úgy mint a Corazón Salvaje.. a régi Eduardo Palomo meg Edith González az "új" meg Arambula és Yanez..ez sem volt például túl sikeres..bár én ezt is szerettem :)
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 19:59:54
(253/379)
Az átdolgozások vagy sikerülnek, vagy nem és általában azt olvastam nagyon sok esetben balul sül el, nem lesz olyan, fõleg ha nem gondolnak bele valami újat, azt nem láttam amibõl ez lett, de sokat nem vesztettem úgy érzem.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 19:16:07 10/10
(252/379)
Igen azt a szavazást követtem én is :)
Egyébként elég sokan inkább Danielat kedvelik mert Regina olyan nyámnyila vagy hogy is mondjam...
De szoktam nézni a hivatalos oldalakat és ott komolyan az összes ember azt írja hogy Eladio és Julia legyenek együtt...bár mivel ez egy újra feldolgozás és az eredeti (86-os?) sok határt szab ezért vannak a történetben kétséges dolgok.. :)
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 18:21:47
(251/379)
A mai rész szépen indult de az öreg unszolására Arturo tudomására hozta Julianak, hogy Franco Eladio fia, nagyon utálatosan viselkedik nekem nem meglepõ, mert általában ilyen szerepei volt, de én nem sokáig követtem, az elõzõket. A tisztességrõl õ ne beszéljen, mert nála rondább alak nincs. A fiataloknak sem a fiának, sem alányának nem hagy békét, õ szabja meg kiket szeressenek, na ne már. Consuelonak ez a mimóza karakter nem áll jól õ nem az aki szokott. Nina is amit követ , mint egy félcédulás, csak egyet fúj, mint a pereces, az is egy utálatos nõ személy, jó formán ebben a sorozatban nehéz azonosulni ezekkel a karakterekkel, mert egyik gonoszabb, mint a másik. A jók száma nagyon kevés. Clara az segítõ kész.
Mia1234 2016 ápr. 08. - 17:40:17
(250/379)
De lehet, hogy az öreg is kikotyogta volna, mert õ is szeret beleavatkozni mindenbe, amihez semmi köze.
Persze, nem a kívánságaink szerint alakul a forgatókönyv. :)
Bár pár hete olvastam, hogy megszavaztatták a nézõket, hogy mit szeretnének jobban, a Regina-David vagy a Daniela-David párost.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 17:19:00 10/10
(249/379)
Örülök! :)
Amúgy a mai magyar rész után, ugye írtad hogy Arturo milyen, hát én sem kedvelem mert a saját érdekei a fontosak csak.
De azért ha belegondolunk szerintem bárki így tett volna, hogy elmondja, de ha igazán szeretné szerintem nem tette volna meg.
De ha nem mondja el akkor viszont semmi nem történne, mert maximum Franco mondta volna el a nagyravágyása miatt, de akkor meg Eladio úgy is kicsinálta volna.

Mindenesetre Arturot akkor sem szeretem. :D
Meg mondjuk ez a Consuelos história is, hogy mindenki megmondja neki hogy mit hogy csináljon.
offtopic
Mia1234 2016 ápr. 08. - 17:09:47
(248/379)
Oké, nem haragszom, ilyesmirõl szó sincs, csak tényleg jobban szeretem a meglepetéseket, viszont vonzotta a szemem, amit írtál. :)
Csak emiatt kértelek, hogy ne írd le elõre a történetet. Köszi.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 17:01:58 10/10
(247/379)
Kedves Mia1234!
Ne haragudj, nekem tényleg nem állt szándékomban.
A továbbiakban természetesen nem fogok spoilerezni.
Mia1234 2016 ápr. 08. - 16:48:55
(246/379)
Bírom ezt az Arturo-t.
Hogy ki van akadva Miguel és Consuelo szerelmén, mert a család, a tisztesség, az erkölcs....
Még õ beszél és ilyen szavakat mer a szájára venni? Õ sokkal tisztességtelenebb és gonoszabb még Eladionál is.
Gátlások nélkül dobja a feleségét, mindenáron, tisztességtelen eszközökkel is meg akarja Juliát kaparintani, pedig a két család gyerekei együtt járnak.
Ha õ teszi, az természetesen rendben van, de ha Consuelo és Miguel, akkor az micsoda bûn. Consuelo is olyan mulya, teszetosza, a legelemibb érdekeiért sem mer kiállni.
Arturo azt is mindig mondogatja, mennyire szereti Juliát, mégis képes ennyire megbántani, hogy elárulja neki, hogy Franco is Eladio gyereke.
Mia1234 2016 ápr. 08. - 16:42:49
(245/379)
Kedves Dorinalue!
Ha megkérhetnélek, hogy ne szpoilerezd tele ezt a témát.
Mi itt sokan nem Mexikóban nézzük, hanem amit a tv2-ben, sorozatbaráton, youtube-on, stb. éppen aktuálisan adnak.
Hiába írod oda, az ember önkéntelenül is rápillant arra, amit írtál és én nem akarom tudni elõre a végét, viszont a történéseket szeretném megbeszélni itt a kommenttársakkal.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 15:41:32 10/10
(244/379)
!!!SPOILER!!!

Amúgy amikor megnéztem a tegnapi mexikói részt reggel, kicsit meglepõdtem, mert ugyan történtek benne dolgok, de még semmi nagyobb dráma..bár Julia amit mondott Eladionak..és utánna amit Eladio mondott neki..szerintem beletörõdött abba hogy már soha nem lesznek együtt :( és komolyan csak azt szeretné hogy Julia boldog legyen, szóval várom mit tartogat a mai rész :))
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 15:34:27 10/10
(243/379)
Hát így igaz, de nekem minden esetre tetszik ez a sorozat...bár valószínû csak a szereplõgárda miatt...mert ha nem Fernando, Susana, Jorge és Marlene szerepelne benne akkor nem is nézném és akkor még borzasztóbb lenne de így egészen elfogadható.. :)
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 14:12:51 Előzmény dorinalue
(242/379)
Az öreg két kulacsos politikát ûz, de azért még nem kell ütni, annak a kölyöknek, mert az át lát rajta. az igaz itt nem sok szerethetõ ember van, mert mindenki rosszat akar a másiknak valamilyen módon. Akik meg szeretnék egymást nem hagyják békén õket.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 09:48:48 10/10
(241/379)
!!!SPOILER!!!
Igazából már itt a vége össze vissza tekereg..mert hogy most Julia közölte egyszerre Eladioval és Arturoval hogy õ nem egy tárgy és csak szabad akar lenni..szóval a végén majd mindenki jól megjárja aztán mindenki egyedül lesz!? vagy már nem tudom de hamarosan kiderül :)
10/10
dorinalue 2016 ápr. 08. - 09:45:23 10/10
(240/379)
Hát én kiskorom óta nézek sorozatokat..emlékszem mikor az Esmeralda vagy a Paula és Paulina hogy lekötött, de õszintén én Fernando összes sorozatát és filmét is láttam már..például imádom a Passión-t vagy az Alborada-t vagy a Soy tu Duena-t de igazából az összeset..és való igaz már más a mondani való, de valószínû azért mert a világ is más lett ..sokkal erõszakosabb
Amúgy a sorozatra térve, nem kell félteni Humbertót mert õ is egy aljas kis öregember hiszen õ informálja Artúrót és csak a hülye szenvedélyének él ...azért hogy játszhasson bármire képes..én nem is szeretem õt :D