malvinkicska 2016 jan. 28. - 12:31:49
(79/379)
Nagyon köszönöm, hogy utána nézel, mert az újságok sokszor valótlan dolgokat írnak, most is az jelent meg a 4 számú epizódban lehet Colunga titokban megnõsült ezt nem akarom elhinni, de a nõt nem tudták , lencse végre venni ki lenne az, igaz ez a külföldi sajtóban jelent meg, elõször. A cél érdekében mindent írnak, csak több újság legyen eladható.
kikelet54 2016 jan. 28. - 11:25:04
(78/379)
A kedvenceim...
kikelet54 2016 jan. 28. - 11:16:58
(77/379)
Úgy látom, most egy kicsit változott a szülõk karaktere.
Arturo nyugodt, majdnem nyálasból átment határozott apává és harcias üzletemberré,
Nina mostanában nem nyivákol annyit,
Eladio nagyon gonosz karaktere, túlzott ordibálása egy kicsit enyhült, (Szerintem Fernando Colunganak egyáltalán nem áll jól ez a szerep, még a külseje is más, lefogyva, rövid haj, nagyon erõltetett az a sok dühkitörés)
Julia megszeppent õzikébõl igazán sokat változott, szembeszáll sõt még kiabálni, veszekedni is mer a mindenható férjével.

Számomra ezekkel a változásokkal egy kicsit nézhetõbb a sorozat.

Igaz, hogy nem fõszereplõk, de a kedvenceim Regina és David. Nagyon szurkolok nekik, hogy a tiltás ellenére is legyen erejük egymást szeretni, és ne törõdjenek a két család viszályával.

Még valami: Danielaról, a kis ribirõl, eszembe jutott Nora A szenvedély száz színébõl, mindketten minden pasit elûznek a nõvérük mellõl, nehogy boldogok legyenek. Nagyon utálom ezt a csajt.
10/10
Milibindi 2016 jan. 28. - 01:15:47 10/10
(76/379)
Ennek utána nézek
SPOILER SPOILER
Az biztos, hogy Eladio és Julia lesznek még jóban egymással.
Most volt kinn az esküvõje Franconak és Gabynak, de úgylátom rögtön jön a mosoly szünet. Marintia terhes ez leszûrtem a kommentekbõl. Azt látom, hogy az emberek többsége kinn egyértelmûen Eladiot preferálja, persze nyilván most épp kinn is is rosszban vannak egymással a titok miatt.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 20:38:29
(75/379)
Magam sem tudom miért nézem itt gyomor forgató aljas emberek vannak a pénz a hatalom a minden emberség az nulla. a két szép fiatal ami egy normális szál lenne benne , annyian vannak ellenük az valami borzalom, az a szemete láda keresztfiú mit követ, valaki egyszer jól el verhetné már azt a nagy lepcses száját. Nem gondoltam volna egyszer ilyet írok Fernando dilis, mert egyáltalán nem neki való ez a szerep, sem az arc mimikája, sem a dolgai nem õ át vitt értelemben kijött belõle az állat, nem tudom nem nézik magukat vissza, mert rettenetes, igaz a saját hazájukban is ezeket kifogásolták , én elõbb azt hittem túloznak nem ez valóság.Azt még leírom nagy rajongója vagyok az itt szereplõ sok színésznek de ez nem az aminek lenni kéne.
malvinkicska 2016 jan. 27. - 12:15:58
(74/379)
Aranyos vagy, hogy tájékoztatsz, a megfelelõ mértékben. A vége még odébb van, de mintha Eladio együtt lesz Ninával, mert olyan képek jelentek meg róluk.
syuzi 2016 jan. 27. - 12:09:59 Előzmény malvinkicska
(73/379)
Elég szemét volt Daniellatól hogy így viselkedett a nõvérével

Ericet jól becsapták kiváncsi leszek hogy mit fog szólni az apja az áruláshoz

Franco hogy beijedt már hogy David is a cégnél fog dolgozni

Várom már a mai részeket:)
10/10
Milibindi 2016 jan. 27. - 12:06:10 10/10
(72/379)
SPOILER SPOILER SPOILER
Na úgy látom, kint most derült ki Julia számára, hogy Franco Eladio fia.
Ha szeretnétek kiírom amiket leszûrök a képekbõl , kiírásokból a történésekkel kapcsolatban. Kivéve persze a gyilkos kilétét, mert láttam egy "detrás de cámaras" videot (így készült) , amibõl kiderül, ez azért ide még a megfelelõ jelzéssel is túl nagy lenne.
SPOILER VÉGE
10/10
Milibindi 2016 jan. 27. - 11:58:26 10/10
(71/379)
Úgy nõttek fel, hogy õ volt a kedvenc Eladio jobban szerette õt, mint a saját fiát, így arra számít, hogy õ lesz az örökös. Attól fél, hogy kiesik a pixisbõl, ha Eladio kibékül Daviddal. Mégis csak õ a fia. Gabriela is csak azért kell neki, mert Julia unokahúga, tehát õ is örökös. Ezt tegnap ki is mondta kereken, hogy így akarja biztosítani magának az örökség felét.
SPOILER SPOILER SPOILER
Persze, hogy Eladio fia és Gisela unokája ezért fizet a nõnek.
SPOILER vége

Kíváncsi leszek mi lesz majd a végéra , hogy Julia kivel marad végül. Ez nem biztos csak tipp, de szerintem Eladio meg fog változni a végére, csak ez még korai lenne. Tehát szerintem egy Rogelio Montero típusú karakter lesz belõle. Eleve vannak itt tõle gonoszabb karakterek Franco ugye na meg Erick.
10/10
Milibindi 2016 jan. 27. - 11:45:53 10/10
(70/379)
Nincs több évada.
offtopic
ildimix 2016 jan. 27. - 09:13:23
(69/379)
Ez a sorozat több évados? Azért kérdezem, mert a port oldalán mindig odaírják elsõ per akárhanyadik rész. 1 évad hány részbõl áll?
malvinkicska 2016 jan. 27. - 08:11:26
(68/379)
A sorozat ahogy halad elõre itt mindenki alakoskodik, senki nem mond igazat, csalják egymást, a másik, egyik félti a másiktól a posztokat, most a keresztfiú, miért akarja fúrni Davidot, mert félti a vagyont, szerintem õ Eladio fia. Erick tönkre akarja tenni a saját apját, ilyen család modellben nõttek fel ártani a másiknak. Az a Daniella akkora ribi, az förtelem, azért is utálom már ezeket a sztorikat , mert tele vannak ezzel a sok rossz életû, nõnek csúfoltakkal, ezeknek nincs méltóságuk.
10/10
Milibindi 2016 jan. 27. - 01:37:43 10/10
(67/379)
Nekem Arturo karaktere sem szimpi.Egy dologban Ninának 100%ig igaza van . A gyerekek nevelése nem csak az õ felelõssége volt. Attól , mert dolgozott nem kellett volna fütyülnie a gyerekere, azt meg pláne nem lett volna szabad eltûrni, hogy Miguelt fattyúzzák és megalázzák. Bizony õ is hibás, hogy ilyenek lettek a gyerekei. Agustinnak meg abban van igaza, hogy Nina mindig is ilyen volt , nem rég még csodálatos asszonynak titulálta. Nem most kellett volna észrevennie, nem kellett volna minden szeszélyének eleget tenni. Nyilván választhatott volna más nõt is a gyerekei anyjának, ha már egyszer családot akart , nem egy ilyen felszínes nõt.
10/10
Milibindi 2016 jan. 27. - 01:01:31 10/10 Előzmény ildimix
(66/379)
SPOILER SPOILER SPOILER
Igen megölik, ahogy Malvin írja.Kilökik az ablakon. És majd lehet találgatni, ki ölte meg. Nyilván ez egy központi cselekmény lesz.
malvinkicska 2016 jan. 26. - 13:27:35
(65/379)
SPOILER állitólag megölik de ha már meg lenne is késõ lenne amit követ, pedig én aztán igazán nem szeretem az erõszakot, ne gondold, nekem sem jön be, egyáltalán nem olyan a téma, ami érdekelné az embert, civakodnak a semmiségen.
offtopic
ildimix 2016 jan. 26. - 08:21:57
(64/379)
Julia viselkedése annyira megváltozott. Az elsõ részekben még vissza sem mert beszélni Eladiónak most meg már kinnyílt a csipája. Régebben még mobilja sem volt mióta van már jobban érvényesíti jogait. Daniellát remélem bedugják 1 rehabilitációs intézetbe addig sem fog áskálódni Rehina iránt. Megmondom nektek õszintén nekem ez a sorozat nem tartozik a kedvenceim közé megvárom az új sorozatokat ha azok jobbak lesznek akkor ezt félre fogom tenni.

Spoiler kérdés: Monserát hogyan fog kilépni a sorozatból végül elutazik? sp vége
malvinkicska 2016 jan. 25. - 19:51:05
(63/379)
Mit szólsz a mai részekhez Daniella milyen szemét, be akar tartani a tesójának Reginának ez nagyon csúnya dolog tõle ,az életben is sok minden megtörténik, de azért testvérek között, nem lenne szabad. Aztán most már kezdem megérteni Juliat sosem szerette Eladiot, csak az apja miatt, ment hozzá, szörnyû lehet egy ilyen házasságban élni, bele sem szeretek gondolni, aztán még abban is kételkedik David nem az õ fia. Nina egy nagyravágyó dáma nem foglalkozik semmivel csak magával. Azt szeretném ha eza sok kaki keverõ elõbb utóbb elfogyna a sorozatból , mert nagyon tudnak kavarni.
syuzi 2016 jan. 25. - 11:59:16
(62/379)
Várom már a mai részeket:)
malvinkicska 2016 jan. 24. - 21:09:02
(61/379)
Igen a Csábítás Földjén, Mindörökké Szerelem, Idõtlen Szerelem, A Kettõs Játszma, elégedett vagy.
levyrronifan 2016 jan. 24. - 19:22:10 Előzmény malvinkicska
(60/379)
letezik nalad valamilyen latinamerikai sorozat amit szeretsz??ha igen leirsz legalabb egyet.kivancsi vagyok