NewZoo 2008 nov. 19. - 21:02:46 Előzmény soveny
(12/12)
Én meg Mouse-sal, meg sheworebluevelvet-tel is egyet értek. Olyan házban, kerületben nõttem fel, ahol bizony ráláttunk a cigányék hobbijaira kábellopások, korlátok, szobrok szétvagdalása stb. Tisztelet a kivételeknek!! A házban lakó magyar bûnözõ alkesz prolik szintén gyönyörûen kivették az országimázs kialakításából a részüket, de azért ugye nem kell vaknak lennünk a soha be nem illeszkedõ és azt nem is akaró cigány polgártársainkat illetõen? Nem bírom az ilyen ál-toleranciát. Persze az indokolatlan és felháborító rasszizmussal és az embertelen támadásokkal sem azonosítja magát normális lelkületû ember de azért ne legyünk már gyengén látók.
Errõl a filmrõl sajna lemaradtam pedig kíváncsi voltam rá ezért is néztem be ide és úgy tûnik, jó lehetett. :/
Moldávia bánata 2008 nov. 18. - 21:31:03
(11/12)
Tartalmas és tanulságo doksi volt, megérte megnézni. Megdöbbentõ, hogy a Gellértrõl csak úgy ellopták a kertbõl azt a három szobrot. Az erdõ ellopása pedig egyenesen letaglózza az embert.
A téma pedig amúgyis túlmutat a dokumentumfilm keretein, mert rengeteg kérdést vet fel.
Zajac 2008 nov. 18. - 20:38:54
(10/12)
A cigánynak fogalma sincs milyen fát vág ki,viszont akik nagyiparban ûzik azok pontosan tudják.Mindkettõ borzalmas pusztítás,sajnos nap mint nap újakat fedezzek fel :(
soveny 2008 nov. 18. - 20:15:23
(9/12)
közben issti megelõzött, örülök, hogy egyetértünk. :D
soveny 2008 nov. 18. - 20:14:36
(8/12)
Dr. Mouse, sheworebluevelvet: Jó téma ez, mert mindenki odaképzelheti azokat, akiket meggyõzõdésesen utál. Csak az szomorít el, hogy az iggazság kiszolgáltatásakor minden levágott kreol kéz mellé egy "magyar" is kerülne. Elég csak a házunk elé kinézni, ahonnan a rászorulók helyett az önkormányzat - nem cigány - alkalmazottja viszi haza a "parkosítás" címszóval kivágott, egészséges, -mostmár - "tüzelõt". Nyilván cigányéknál is jó iparág ez, de sajnos magyaréknál is. Büszke leszek magunkra, ha a bûnözés valóban csak cigánybûnözés lesz. De szerintem akkora már ott sem lesz. ;)
issti1 2008 nov. 18. - 20:07:16 Előzmény sheworebluevelvet
(7/12)
Azért ha az ún. "cigánybûnözés" tenné ki a lopások nagy részét(vagy legalább kimutatható hányadát), akkor az ország biztos nem itt tartana: én azt kivánom, hogy kishazánkban másfajta lopás ne létezzen, csak a cigányok által elkövetett..
Égyetértünk? ;o)

A karlevágásokhoz meg csak annyit: de szép is lenne látni azt a sok kéz nélküli politikust!!
Dr.Mouse 2008 nov. 18. - 12:48:30
(6/12)
Bezony! (Háámáhogylenne? Hiszen szegíny, eenyomott mintapolgárok!) ;-D feeco-val is egyetértek... :-@
sheworebluevelvet 2008 nov. 18. - 10:11:02
(5/12)
...és persze egyik mûfaj sem "cigánybûnözés", mert mint tudjuk: cigánybûnözés nem létezik;-)
feeco 2008 nov. 12. - 23:24:15 Előzmény Zajac
(4/12)
..pedig megérdemelnék.. ;-)
offtopic
Zajac 2008 nov. 12. - 11:53:26
(3/12)
Hát meglessem mirõl szól :)
Én levágnám a kezét bárkinek aki rongál és lop :)
Hûû mennyi ember szaladgálna itt karok nélkül..
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 03. - 23:07:46
(2/12)
Rézszobrot Szobolits Bélának! Szobolits for president!

Ez a cím. Szétlopokodott. Vihogtam rajta nem keveset! :)))
Fõleg azután, hogy a leírás szerint teljesen másról szól, mint amire számítottam! :)
Meg kell nézni!
feeco 2008 nov. 03. - 21:29:46
(1/12)
Így van:
"..a tolvajok mára már jóvátehetetlen károkat okoztak az országnak."
kár, hogy nem csak a köztéri szobrok és az erdõk esetében igaz a fenti állítás..