Porterbaby 2008 jún. 04. - 13:38:41
(4/4)
Ha nem csinálnak még további folytatást, akkor én úgy gondolom így lesz kerek a történet. Nagyon várom már mi lesz a vége...
8/10
BonFire 2008 jún. 04. - 13:14:35 8/10
(3/4)
Hát, nem is tudom, már ebbõl is mozifilmet kell csinálni? A sorozat nagyon jópofa, de az ilyen sorozatot-mozifilmre vállalkozások általában harmatgyengék szoktak lenni. Fõleg az ilyen sorozatoknál, ahol ugyan van egy fõ történeti vonal ami viszi a sorozatot, de a részek nem kapcsolódnak mereven egymáshoz. Tehát, ha valaki kihagy néhány részt, azért még tudja élvezni az epizódot. Ilyen típusú sorozat a Jóbarátok is. Legközelebb abból fognak mozit csinálni? Ezeket általában azzal rontják el, hogy köré kerítenek egy bárgyú romantikus szentimentális történetet, és agyoncsapja az egész film hangulatát.
minitigrincs 2008 jún. 01. - 20:14:16
(2/4)
Mindig is imádtam ezt a sorozatot, már nem is tudom mennyiszer néztem végig :D Nagyon kivi vagyok a filmre is, hogy hogyan folytatják tovább, és most látom, hogy lesz ez a kis elõzetes és remélem vmit meg lehet tudni, de ne sokat, csak hogy kellõen meglegyen a kedvcsináló a filmhez, bér az enélkül is megvan :D
ReBii 2008 jún. 01. - 18:33:06
(1/4)
Úgy várom ezt a filmet, remélem, hogy jó lesz :)