offtopic
nihilke 2008 nov. 02. - 14:56:06
(269/409)
egyre gyanúsabb, hogy nekem marha nagy mázlim volt az exxel, és az egyáltalán nem általános, ami köztünk volt. szomorú, mert én nem vagyok mazochista, így a 99% szóba sem jöhet:D :S
nihilke 2008 nov. 02. - 14:50:36
(268/409)
megnéztem tegnap a felét, elaludtam, mert sokáig tartott az idõmérõ:D de jó ez még másodszorra is. csak most azt tûnt fel, hogy Carrie magyar hangja nem kóser, vékony és idegesítõ. és ráadásul minden cuccához ugyanazt az övet vette fel.
4/10
zee944 2008 nov. 02. - 13:39:04 4/10
(267/409)
Ha még 8 évet kibírsz, megfogtad volna magadnak. Most már cseszheted.
4/10
zee944 2008 nov. 02. - 13:20:57 4/10
(266/409)
"talán sorozot szereplõi szerint is a legjobb pasi big, ilyen pasi kell a csajoknak, külsõleg-belsõleg. Ilyen aki az oltár elõtt hagyja a nõt? Aki négyszer-ötször szakított Carrie-vel,"

Igen. A nõk tiltakoznának, hogy emiatt, de rávilágítottál a lényegre.
sandros5000 2008 nov. 02. - 12:27:33
(265/409)
Hát megnéztem, nem akartam de kezembe került a Dvd, mint egy összekötõként a feladó és a címzett között, volt egy szabadsetém és megnéztem.
Néztem pár a sorozatból, az elején még tetszett, utána annyira alpári és számomra gyomorforgató lett, hogy egyszerûen nem bírtam tovább nézni, meg egyik csaj sem jön be, és nem igazán tetszett ahogy kifiguráztak a pasikat, lehet hogy azért mert én is az vagyok? :)
A film hosszú, unalmas, nem igazán tetszett, poénok kevés volt, szó szerint három, Charlotte "akciója" mexikóban, mikor big-et veri a zacsikkal, és Samantha mikor piszkálja az ügyvédcsajt a "bozóttûzzel".
Szerepileg sem jött be egyik csaj sem, talán Carrie asszisztense, mostanában sok tragédiát élõ Jennifer Hudson.
A filmrõl nekem végig az volt az érzésem hogy olyan mint egy Szex és New York dupla epizód, amit bõven be lehetett sûríten ennyi játékidõbe, csak filmkészítõk úgy gondolták nem nyújtani kell mint a részestésztát.
Csak egy kérdés a sorozattal kapcsolatban, egyszer azt olvastam hogy nõk szerint és talán sorozot szereplõi szerint is a legjobb pasi big, ilyen pasi kell a csajoknak, külsõleg-belsõleg. Ilyen aki az oltár elõtt hagyja a nõt? Aki négyszer-ötször szakított Carrie-vel, és volt egy olyan rész mikor egy csitri vesz el? Lehet hogy csak én nem értem ezt...


Csajoknak biztos bejön, szerintem pasiknak nem annyira, olyan nõi film...
nihilke 2008 nov. 01. - 19:19:31
(264/409)
nem kell semmit törölni. mondjuk én csak 3szor néztem végig, de nagyon tetszett film így is. tizen néztük, csak csajok, - olyan is, aki nézte a sorozatot, olyan is, aki nem - és mindenkinek bejött. persze, attól még lehet, hogy nem fog tetszeni.
pont ma estére terveztem, hogy újra meglesem.
4/10
zee944 2008 nov. 01. - 19:16:23 4/10
(263/409)
Tényleg ilyen. Szerintem azért, mert olyan fatengelyes. Jól meg van írva és tûrhetõen el van játszva, de minden más maximum funkcionális.
4/10
zee944 2008 nov. 01. - 18:50:29 4/10 Előzmény Móni Póni
(262/409)
Csodálom, hogy elõismeret nélkül tetszett, mert a filmben ki sem derül igazán, mitõl érdekesek a karakterek. Úgy meg még érdektelenebb a cselekmény. Kivétel lehetsz, asszem.
Móni Póni 2008 nov. 01. - 13:15:12
(261/409)
Én nem értek egyet. Elõször láttam moziban a filmet, és csak utána kezdtem el nézni a sorozatot. A film is nagyon tetszett és a sorozat is. Utólag visszagondolva, tényleg összecsapták a filmet, de annak tudatában, h elõtte egyetlen részt sem láttam a sorozatból, nagyon tetszett. Sztem annak nagyobb csalódás, aki rajong a sorozatért...
4/10
zee944 2008 nov. 01. - 11:28:11 4/10
(260/409)
Sajnos egyet kell értenem azokkal, akik szerint rosszul sikerült a film. Nem méltó a sorozathoz. Olyan, mintha nem is ugyanazok a forgatókönyvírók írták volna, pedig de. Egy átlagos 25 perces tévés epizódban több mûködõ poén van, mint ebben a majd' két és fél órás idõhúzásban. Hol vannak Samantha közönséges beszólásai, Charlotte kiakasztó prûdsége és Miranda cinikus megjegyzései? Sehol. Az egyik óriási poén a filmben, hogy Charlotte egyfolytában pudingot zabál, és végül össze is szarja magát tõle. Carrie meg szimplán sekélyesebb, mint valaha.

A cselekmény elég mûbalhé-szagú. Ha már humor nincs, legalább a való életre rácsodálkozó emberi pillanatokat, felismeréseket keresi az ember, ami a sorozatnak rendszeres vendége volt. Ebbõl is csak másodperceket látunk csupán. A mozifilmtõl elvileg azt várná az ember, hogy eggyel magasabb szinte emeli az alapul szolgáló sorozatot, itt azonban erõs visszalépés történik.

A szinkron is gyengére sikeredett. Az utolsó két évadban amúgy is gyengült, de ez azt bõven alulmúlja. A többek által emlegetett nyávogás valószínûleg a rossz hangmérnöki munka, a (feltételezhetõen) enyhén felgyorsított hang, és a gyengébb színészi teljesítmény együttes eredménye. Minden szereplõ kicsit másképp (rosszabbul) szól.

Annak meg végképp értelmetlen megnéznie, aki most találkozik elõször a Szex és New Yorkkal. A rajongók sokkal, sokkal jobb filmet érdemeltek volna.

4/10
antika4 2008 okt. 29. - 18:57:50 Előzmény ABERESQUE
(259/409)
Én nekem se lett a kedvenc filmem. Hisz fiú vagyok. Csak az unokanõvérem kedvéért néztem meg a moziba. A végén már én is untam. Már könyörögtem, hogy legyen vége. Egyépként 145 perces a film. Nem 135. De azért voltak benne vicces jelenetek, amiN én is nagyon röhögtem.
De azért nagyon hosszú volt.
4/10
ABERESQUE 2008 okt. 25. - 15:35:28 4/10
(258/409)
Borzasztó film...:S...ráadásul 135 perces...másfél óra után már rimánkodtam, hogy legyen vége:S...de nem lett:S
A sorozat az még kb vicces volt. Egy részében sokkal több poén volt mint ebbe ánblokk!:S A sztorija? Tipikus mûbalhé! (Vesszünk már össze hisz 50 perc már eltelt a filmbõl...béküljünk már ki mert mindjárt vége a filmnek...! Meztelen segg meg szex jelenet is kell! Legyen benne olyan is!)
szederx 2008 okt. 24. - 23:30:15 Előzmény ezraa
(257/409)
Jó-jó, de vajon Carrie szinkronhangja mi a nyavalyáért nyávog? A sorozatban nem tette...
ezraa 2008 okt. 19. - 17:29:31
(256/409)
tetszett, tetszett.. tényleg fel sem tûnt h milyen hosszú.. hamar elment az idõ, és jókat lehet mulatni rajta... az egyik poénnál komolyan be is könnyeztem a röhögéstõl.. mnikor samantha utazik hazafelé a repülõn és szólt neki a légikísérõ csaj h mindjárt leszállnak úgyhogy kapcsolja be magát. épp fagyit evett vagy vmi desszeretet és elkezte kb. az utolsó falatig kienni a sütit.. szinte már kinyalta... és eszembejutott h én is ugyanezt szoktam csinálni..xD hát ezonm tényleg egy egészségeset nevettem
10/10
Lizzyke 2008 okt. 12. - 20:20:12 10/10
(255/409)
Ez egy igazi csajos film!!! Kihagyhatatlan, és nemcsak a sorozat kedvelõinek!!Abszolult érthetõ úgy is ha nem láttad a sorozatot, de ismered az alapszituációt!
nyuszimama 2008 okt. 05. - 10:42:00
(254/409)
sziasztok. nem tudjátok hogy feliratot hol találok hozzá? köszi!!!!!!
5/10
mizuki 2008 szept. 16. - 09:10:14 5/10
(253/409)
Amíg néztem eléggé kikapcsolt mert amúgy is szomorkás voltam, jó volt, hogy elterelte a gondolataim, az nem tûnt fel, hogy hosszú.

De mikor a zuhany alatt álltam akkor már sajnos csak a hibák és bakik jutottak eszembe :(

Sajnos én is szinkronosan láttam ...

* spoiler (vélemény) *

Ráadásul felnõtt, negyen fölötti emberek így viselkednek, mint Big és Carrie????

Nem bocsájtottam volna meg Carrie helyébe... és Mirandáéban sem... de lehet, hogy túl kemény vagyok...
summer_ 2008 szept. 05. - 21:40:44
(252/409)
Nekem megvan mind a 6 évad a sorozatból és igazán jónak találom... hát igen a film...nyilván nem ezt illetve többet vártuk a házasságtól óckodó Carrie-tõl, na meg, hogy az egész film tulajdonképpen Mr. Big megfutamodásáról szól, elég uncsi...
A vége enyhén szólva összecsapott pedig egy egyedien kitalált végszó sokkal találóbb lett volna a klasszikus 'házasodós' happy end helyett, fõleg ha egy nagy sikerû szinglisorozatról beszélünk és nem egy nyálas "szerelmesek vagyunk" filmrõl.. de hát a 'pozitív üzenet' itt is ugyanaz...
bourne 2008 aug. 30. - 11:45:39
(251/409)
imádtam a sorozatot ... nem volt olyan része, amit ne láttam volna legalább kétszer ... vártam is a filmet elég rendesen ... pofára is estem rendesen ... már az elsõ 5 perc után ... szerintem amit az elején levág C + B a lakásban, az az egész sorozat megcsúfolása ... mert hát ok, h összejöttek meg minden ... és persze Big tele van pénzzel és ok, h vesz egy lakást, amiben elférnek ... de könyörgöm az égre, hol marad ebbõl Carrie ...??!!! persze õ eladná a lakását, ami ugye a függetlenségét is szimbolizálja ... de akkor is, hol marad a mi jó öreg Carrienk???

arról nem is beszélve, h a két óra alatt egyszerûen mintha eszét vesztette volna minden forgatókönyvíró ... mert Samantha élete még úgy ahogy meg volt írva ... Charlotte ugye leredukálódott kismamává ... és az egyetlen érdekes és valamirevaló karakter Miranda, mintha csak tényleg egy mellékszereplõ lett volna ... pedig szerintem az õ karaktere az, ami a legtöbbet változott az évek során és akinek érdekes volt figyelni a fejlõdését ...

és akkor ott volt az esküvõi eset ... azt még lenyeltem volna, h Big nem megy el, mert becsokizik ... de azt nem gondoltam volna az õ karakterérõl, h nem mondja meg Carrienek h pontosan mirõl is van szó ... hiszen 6 évig semmi más probléma nem volt, minthogy Big fél mondatokkal törte össze Carrie ábrándjait és még csak nem is mutatott megbánást ... most meg behúzza fülét-farkát és eloldalog????? áááá ...

a szívem megszakadt az egészért ... annyira vártam ... ráadásul Torontoban 4 mozit jártam végig, mire egy éjféli elõadásra sikerült jegyet szerezni és 3 órával elõbb ott kellett lenni, h legyen az embernek helye ... /iszonyatos felhajtás volt / ... és akkor kapok egy ilyet ... én meg kerestem azokat a dolgokat, amikbõl ráismerhetek a régi jó karakterekre ... :((((
n-kitti 2008 aug. 26. - 13:23:05
(250/409)
Ez a Szex és New York. Szinte már egy külön mûfaj. Aki nem szereti a síros-nevetõs-összeborulós filmeket az ne nézze. Meg az se, aki nem tudja elviselni, hogy ha a négy szingli ( akik már nem is szinglik) sikítozásban tör ki akárhányszor meglátják egymást. A többiek élvezni fogják :) Hibája, hogy talán kicsit hosszú, nekem tetszett, de csak az egyszer nézhetõ kategóriába sorolnám.