1/10
Istenasszony 2008 dec. 07. - 12:27:03 1/10 Előzmény ceia
(116/276)
aberrált ócskaság
7/10
ceia 2008 nov. 24. - 23:48:43 7/10
(115/276)
Azért ez nagyon ott van.. Nekem jobban tetszik, mint a Fûrész,- vagy a Texas-i láncfûrészes filmek.
kocos19 2008 nov. 08. - 20:37:21 Előzmény begamary
(114/276)
Lehet hogy a korábbi is nagyon jó, de hogy ez is leszedi az ember fejét az biztos.
begamary 2008 okt. 22. - 00:10:17 Előzmény nicool
(113/276)
Sziasztok srácok!

Ha az eredeti sokkal jobb, inkább arra vagyok én is kíváncsi. Ez nekem se tetszik :)
3/10
Cullangka 2008 okt. 13. - 15:13:43 3/10
(112/276)
ahogy szokták mondani! minden remekmû elé kell egy piszkozat is!!! és itt az elõzõ sokkal jobb!!
iwanttobelive 2008 okt. 12. - 11:09:49 Előzmény Cullangka
(111/276)
Csak az a probléma, hogy a Sziklák szeme kicsit eredetibb mint a Halálos kitérõ, ugyanis az eredeti Sziklák szeme ha jól tudom '77-es, a Halálos kitérõ "kicsit" késõbbi. Szóval inkább az hasonlít a Sziklák szemére és nem fordítva.
3/10
Cullangka 2008 szept. 23. - 19:49:20 3/10 Előzmény nicool
(110/276)
jahh, csak a halálos kitérõ kicsit jobb film! ritkán van olyan hogy egy filmnek az 1 részénél jobbat tudnak csinni! de ennek a 2. része kifejezetten job!:)
10/10
diana22 2008 szept. 20. - 22:03:26 10/10
(109/276)
Jaj, de szeretnék én 22 lenni! :D
nicool 2008 szept. 06. - 14:55:13
(108/276)
Kicsit engem is emlékeztet a történet egy másik filmre a Halálos kitérõre..
nihilke 2008 szept. 03. - 16:55:49
(107/276)
nem volt ez rossz film...pont nekem való:D izgiss és kellõképpen gusztustalan:)...bár a sztori is meg a megoldások is elég sablonosak voltak, semmi meglepõ fordulat...de egyszer-kétszer simán meg lehet nézni

***spoiler***
azért az jobb lett volna, ha a piros pulcsis lány nem hal meg, hanem elviszik magukkal:))

amúgy mitõl ilyen szívósak ezek a torz emberek?? a filmekben, alig lehet õket kinyírni:OO
10/10
juno_ 2008 aug. 24. - 16:57:30 10/10
(106/276)
Elõször is példákat kérünk, a kijelentés teljessége kedvéért. Másodszor a hihetõ kategóriába kényszerû az ember elfogadni azt a tényállást, mely szerint a horror filmek által kínált, legyen "szenvedély" megközelítette napjainkban az eddigi vezetõ helyen tornyosuló vígjátékok kedveltségét. A "kedvenc" film mivolta emberi érzésektõl, valamint befolyásoltságtól is nagy mértékben függõ, azonban ennek megkérdõjelezése, illetve esetleges gúnyos (finoman irónikus) véleményezése, fõképp indoklás hiányában végképp a személyeskedés felsõ határát súrolja. Mivel a "védõangyal" szerepe már foglalt és nem is kívánkoznék a személyeskedés hiányos és indokolatlan, mások által már kikövezett útra tévedni, ezért harmadszori észrevételemnek érvényesülvén leírom, hogy a kor és tapasztalat milyensége/mennyisége sokszor meglepõen reális/irreális tendenciát mutat. Korunk állapotát minõsítve, elõtérbe kerülnek a tisztelettel kapcsolatos tanult/nem tanult gondolatok, ismeretek; melyek hiánya sajnos az illedelmesség milyenségét vonják jogos kétségbe. Nos, bár a "nicknév" utáni általánosságban vélt számok a (talán) legtöbb esetben a születésre való utalást szemléltetik, ennek megalapozatlan, csak vélt kifejezése a személyeskedés láncszerû állapotát idézik elõ, mely okán hosszasan elnyúló sértõdésekre okot adó emberi érzések kerülnek a felszínre. Legyen csak, a név utáni szám az évek száma, ugye milyen fordított helyzet kerül elõtérbe, viszont ennek megkérdõjelezése (bizonyíték híján), emberi érzések tragikus bánatát eredményezi, a tiszteletrõl már végképp nem is beszélve.
sandros5000 2008 aug. 24. - 10:19:58 Előzmény kpatty96
(105/276)
Vicces a mit vagytok úgy oda mondatod tizenkétévesen. Igen mostanában sok a feldolgozás és kevés az eredetei ötlet, ezért akik már idõsebbek jobban tudják hogy korábban sokkal jobb filmeket készítettek, és nem véletlen a sok feldolgozás és visszanyulás a régi filmekhez.
Én nem bánom ha tetszik neked, bár azért ne egy horror film legyen a kedvenc filmed szerintem, de ezt mint tanács mondom, nem személyeskedek.
S az újszülöttnek minden vicc új mondás szellemében, azért oda figyelnék az idõsebbek mondtaira, és nem ajnároznék minden féle remake-t, mintha tök ujdonság lenne.
10/10
juno_ 2008 aug. 20. - 19:49:22 10/10 Előzmény kpatty96
(104/276)
Ez a beszéd!
Még több, ilyen hasonló filmet kérünk!
kpatty96 2008 aug. 20. - 05:20:13 Előzmény sandros5000
(103/276)
Szerintem nagyon király film volt. Egyedül néztem meg a HBO-n hajnali 2-kor. Én nem láttam a Halálos (vagy mien) kitérõt , de most mit vagytok ugy oda? Az amerikai vígjátékok is szinte majdnem ugyanazok. Nekem az még jobb is ,hogy hasonlít rá az a film ,mert ,ha ezt megunom ,akkor majd azt megnézem éa remélem lesz legalább annyira jó ,mint ez.
sandros5000 2008 aug. 11. - 20:06:06
(102/276)
Ezek a különbségek amiket írsz, azok csak a teljes azonosságot kerülik el, de detto ugyanaz a story.

Másik, annak az okos fiúnak hogy õ se pazarolja a kis ujjacskáit, tény és tudtam hogy a sziklák szemének volt egy eredeti története. De ha már volt valaki aki egy kicsit másként és nem pofátlanul teljes egészében újra feldolgozta, mert ugye ez volt a legegyszerûbb még agy sem kell hozzá, akkor én nem készítettem volna el a Sziklák szemét.
Szóval mielõtt arrogánsan leszólod a másikat te is gondolkozhatnál egy kicsit. Mert így csak kétszeres feldolgozásról beszélhetünk, csak az egyik részben, a másik teljes egészben átvette a régi történetet.
Tök mindegy egyik sem jó film, brutális és semmi feszültség sincs, csak az undor hogy hogyan végzik ki egymást a szereplõk. NU mondta jól, mészáros horror film, nincs benne sem érdekes történeti szál, sem feszültség.

Have good day!
10/10
juno_ 2008 júl. 27. - 21:41:56 10/10
(101/276)
Skann-ak üzenem;
hogy nem értelmetlenül gyilkolászó emberevõ mutánsok, hiszen te is írtad, hogy emberevõ mutánsok. Látod van értelme, csak magad se tudod annak ellenére, hogy leírtad te magad. Kérdésedre a segítséget csak magadnak köszönd, én csak rávezettelek az általad is leírtakra. A Halálos Kitérõ címû film maximum csak errõl a filmrõl juthatott volna eszedbe és nem fordítva, ha rendelkeznél kellõ ismeretanyaggal és ezáltal megnézted volna a Sziklák Szeme alkotás eredeti, 1977-es változatát, ami ugye pár évvel megelõzte a szerinted koppintott Halálos Kitérõ-t (2003) akkor feltehetõen ezt le sem írtad volna, megkímélve ezzel kincset érõ ujjaidat.

Zsoofka-nak is üzenek:)
a Halálos Kitérõ-vel kapcsolatosan már az elõzõekben kifejtettem a kellõ tudás megszerzéséhez szükséges információkat. Ajánlatos! Szerinted a család suta, gondolj csak bele, ezek szerint a családnak kellett volna olyan tökösnek lenni, hogy õk írtják halomra a mutánsokat?? Szerintem ezen inkább lehetett volna nevetni, mivel úgy kezdted, hogy rengeteget nevettetek...Mindenesetre érdekes barátnõid vannak, persze egy üveg vodka sokat dob a tények elferdítésén, tudjuk be ennek. A szõkét valóban megerõszakolták, de Ti biztosan ezen is csak egy jót röhögtetek...
pacica 2008 júl. 25. - 12:18:16
(100/276)
Elég kemény film, második részben amikor a csajt megerõszakolja a fõmutansfather, na az borzalom. Felvenni milyen lehetett azt a jelenetet?!
zsoofka 2008 júl. 25. - 12:15:13
(99/276)
Barátnõimmel néztem a filmet, és rengeteget nevettünk rajta. Szerintem nagyon gyenge volt. A sztorit egy másik fimben már feldolgozták(ahogy többen is írták a "halálos kitérõ"-ben) A szörnyek szerintem nevetségesek voltak, és a család olyan tehetetlenül suta... Az összes "alap" hibát elkövetik amit egy horrorfilmben el lehet.
Ezt leszámítva eltelt a délutánunk, tehát egyszer megnézhetõ film, de az biztos hogy a másodikat nem azért nézem meg mert annyira tetszett az 1., hanem mert így lesz kerek a sztori.

Amúgy van valami ami nem volt világos számunkra. Én úgy vettem le, hogy a csajszit (a szõkét) mind a két nyomorék megerõszakolta. Viszont a barátnõim szerint csak az egyik, sõt volt aki azt mondta hogy egyik sem. Szóval hogy is van ez???

Egyébként mi a kutyáknak és a kisbabának szurkoltunk. Még õk voltak a legértelmesebbek! :):) (bocs ha valaki nem így látja, de ez is egy vélemény)
OrRo 2008 júl. 22. - 09:16:03
(98/276)
Klasz film
(aki nem látta és nem akar infot tudni ne olvassa)
...................................................

az is jó amikor bement a házba és ott voltak a bábuk meg minden berendezve:) jó kis amerikai ház,kert,gyerek,mutánsok
durva volt amikor benyomtak a hullák közé
5/10
skan 2008 júl. 22. - 08:52:24 5/10 Előzmény sandros5000
(97/276)
Nekem is kapásból a Halálos kitérõ (Wrong Turn) ugrott be, amikor néztem. Gyakorlatilag ugyanaz a sztori, más helyszínnel (SPOILER: ld. értelmetlenül gyilkolászó emberevõ mutánsok, szánnivalóan béna áldozatok, de még a magányos öreg benzinkutas is...ehhh, nagyon gyenge B-kategória.)