Barbie 2006 szept. 02. - 14:59:35
(36/276)
Bár én még nem láttam a filmet....
De néhány hozzászólásra azért reagálnék:

Aki nem bírja a durvaságokat az NE NÉZZEN HORROR FILMET!!
A horror épp ezért horror mert durva!

Egyébként a Motel is marha jó! Aki Moziban látta az nézze meg DVD-n is mert csomó részt kivágtak belõle a Mozik.
: )
archan 2006 aug. 30. - 22:22:22
(35/276)
én tudom kinek jut eszébe: egy horrorfilm írójának és vagy rendezõjének.
és amit akart,azt elérte vele:megdöbbenünk rajta és/vagy gusztustalannak találjuk,de mindenképpen beszélünk róla.
de én azt hiszem,hogy egy mai horrornál mindenképpen a sokkhatás az amit el szeretnének érni,hiszen a régi nagy hasonló kaliberû filmeket már mindet leforgatták,azokat már csak másolni vagy újraforgatni lehet.
Aikidoka 2006 aug. 29. - 18:25:42
(34/276)
Nemtom mit lehet szeretni egy ien filmen :( A "best of" jelenet számomra az volt, amikor az egyik csóka elkezdte innni a nõ anyatejét ( és persze nem a cumisvegbõl ... ) Mien ember az akinek ien az eszébe jut?
archan 2006 aug. 25. - 15:01:38
(33/276)
Hello mindenkinek,én most néztem meg,és meg kell mondjam kellemesen csalódtam a filmben.
Nagyon szeretem a horrorfilmeket,elég sokat is láttam már belõlük,de régen láttam olyat,amelyikben ténylegesen együtt izgultam a fõszereplõkkel.
nekem ezért tetszett nagyon,pedig az elõzetes alapján nem vártam volna.
Ubul 2006 júl. 31. - 17:27:18
(32/276)
nekem pont az a rész nem tett be,nemtudom miért:DD,pedig mindenki azt mondta hogy az volt a legrosszabb
freddy 2006 júl. 31. - 14:01:47
(31/276)
szerintem jó film volt de a lakókocsis rész egy kicsit durva volt de ennek ellenére tetszett
Ubul 2006 júl. 28. - 17:57:38
(30/276)
nos,megnéztem
és igenis nemrossz film,ok sok dolog kiszámítható,meg sok kérdést feltesz az emberben,hogy miért nmem úgy csinálták,és miért így,meg miért nem ott szúrta meg mikor lett volna rá lehetõsége blabla,de ezektõl eltekintve egész jó filmmel állunk szembe
Azt meg nem értem hogy valaki azt írta hogy mind2 kutyát kibelezik...pedig csak az egyiket...látszik hogy nem nézte végig a filmet:D
A másik meg hogy nem voltak annyira brutális jelenetek,egyesegyedül az volt nekem is kicsit a gyomorforgatóó mikor a hapsit bedobták abba a dobozba vagy mibe ahol a szétvágott testrészek voltak...na az nekem is kicsit gáz volt:DDD
Nos nem tudom hogy ki hogy nézte végig,egáylltalán megnézte e,meg egyálltalán azt a filmet nézte e aki lehúzta,mert szerintem jó remake-el állunk szemben:)
Ubul 2006 júl. 14. - 17:16:46
(29/276)
jó filmnek igérkezik,persze én még nem láttam,de az elõzõ hozzászólásokból itélve egyesek nem bírják elviselni az agyatlan mészárlást,mert az elõzõekbõl kivéve csak az lesz benne
Én szeretem az ilyes fajta flimeket,bírom is,ezzel nincs is gond,de elõször majdnem elvettétek tõle a kedvem:D
OK lehet hogy sztori nincs,de pl Holtak Hajnala remake-jében se volt(najó utalások vannak persze),mégis nagyon jó film lett,nagyon sokszor megnéztem már
A másik meg,lehetett rá számítani hogy ilyen film lesz,ezért nem is értem hogy miért rinyálnak egyesek hogy ilyen meg olyan szar film,meg milyen brutalitás megy benne...
Nem akarok senkit se megbántani,mert még én se láttam,és csak a magam véleményére hagyatkozok,de a trailer és néhány okosabb hozzászólás meghozta a kedvem hogy megnézzem...Ha holtak hajnala style megy benne az már nem lehet olyan rossz:D
jah most néztem meg élõhallottak éjszakáját(a remake-et),szerintem jól fellett tupírozva,és méltó remake az eredetihez
1/10
Bru 2006 júl. 12. - 21:50:54 1/10
(28/276)
Teljesen igazad van... csak kicsit ki tudnak akasztani az iilyen arcok (nem a film).
Egyébként a Holtak hajnala nálam kedvenc. Moziba is 3x néztem. ;) Akiket meg becsábítottam rá majdnem kihaltak a moziból. :DD
Szóval nem ezzel a "mûfajjal" problémáztam. :)
trapp-trapp 2006 júl. 12. - 17:51:47
(27/276)
A legnagyobb tisztelettel!
Megszeretném kérdezni: nyúw mexikóba, valahol albakörki környékén nincs rendõrség, vagy besugárzottak lettek?
sirnew 2006 júl. 05. - 21:31:58
(26/276)
Tessék itt van az ami engem megfogott a filmben...

Minden embernek meg van a saját célja élete értelme...
Amit véghez viszünk teljesen mind1 hány embert tiprunk közben agyon mennyi idõbe munkába kerül...Ez az életünk ez motivál cél nélkül nem léteznénk
Az amcsik kisérleteket végeztek, hogy ma a világ ,,vezetõ" hatalma lehessen...
Nem érdekelte õket, hogy hány ember életét teszik tönkre...
És ebbõl kifolyólag van a másik embernek is célja amit õk keresztül húztak...
Így elégtételt várnak v keresnek...
Bizonyos szinten megértem õket..
És a bosszú mint olyan nem bûn sokszor van alapja sõt legtöbbször meg is érdemlik..
Ezeket a film nagyon jól bemutetja!
Önnön butaságunk és teljes tolerancia hiányunk rabjai vagyunk...
Na ehhez szólj hozzá..
Lehet h csak a téma nem tetszett!
Elég nyomasztó de ez az igazság...
És nyugi értelek csak tök vicces h itt szarakodunk pedig 2 mondatból meg lehetne érteni 1mást..
Tudod!Ok-Okozat-Cél-Motiváció...!:)
1/10
Bru 2006 júl. 05. - 15:17:17 1/10
(25/276)
Te egy beteg ember vagy!

Igazad van. Ennek az irogatásnak semmi értelme mivel nem érted meg amit neked írnak!!
sirnew 2006 júl. 05. - 12:37:33
(24/276)
<a target="_blank" href="http://www.peta2.com/takecharge/swf/fur_farm.swf" title="http://www.peta2.com/takecharge/swf/fur_farm.swf">www.peta2.com</a>
Tessék itt van ez élvezd ezt!!!
Ha ennyire magasak az elvárásaid...
sirnew 2006 júl. 05. - 12:31:45
(23/276)
Hááát...nemtom te mit vársz egy filmtõl..
De amit te csináltál az elõbb az ugyanaz volt, amit leírtál, hogy nem erre való...
De végül is szórakozhatunk még egy darabig, hogy írogatunk meg hülyézünk a másikra...
Jó ez a te véleményet az meg az enyém...
Mi a rossz ebben?
Csak nem értem h ettõl mi lehet még jobb írd le h mit vártál ettõl a filmtõl...
Az a ,,szép" gondolat pedig azér van h használd néha az agyad...
...És a gondolataidat akkor lécci arra írd amire vonatkozik ne utólag mondjad h ja bocs az nem is oda akartam írni...
A kritika egyébként sem vélemények felhozatala hanem az amit írtam...
Nah mind1 ha majd filmrendezõ leszel akkor 1 jegyet nekem mindenképp tetess el!!!!:)
1/10
Bru 2006 júl. 04. - 18:05:57 1/10
(22/276)
"Különben is ez egy mûfaj , aki nem tudja értékelni az ne is véleményezze!"
Erre az IQ-tól dagadozó mondatodra reagáltam azt hogy számomra mit jelent a kritika. De nagyon ügyes vagy hogy utánna tudtál nézni, mivel a választékos szóhasználatból selytem hogy nem a Te gondolatod.
Szóval totál "el vagy tévedve" (idézve magam) &amp; még nem is veszed a lapot!!!
Olyan jókat nevetek azokon az embereken (pl. Te) akik vissza reagálnak az erre az oldalra beírt véleményekre.
Tudod ennek a hozzászólásosdinak nem az a lényege hogy kultúráltan leanyázd azokat akiknek nem tetszik a véleménye hanem az hogy egy esetleges tanácsatalan olvasó kiválasszon egy általa még nem látott filmet. Vagy fel lehet dobni egy kérdés, vagy kibeszélni egy filmet... de a másikat fikázni mert neki nem jött be a film??! Nevetséges vagy!
Ja és "azonosulni a mondanivaló sugallatával"! Mirõl beszélsz!???? Ugyan írd már le nekem, tudatalan, vacak és béna filmekre szoljazó elmémnek, hogy mit jelent ez és mit értessz ez alatt! Elõre is köszönöm!
sirnew 2006 júl. 03. - 21:14:29
(21/276)
A kritika mûvészeti alkotások sokoldalú, alapos, a hibákra és erényekre 1aránt rámutató elemzése, melynek célja a közönség befolyásolása....Ennyit arról, hogy ki van eltévedve!!!
Sztem jó film..És, aki érti a film lényegét és tud azonosulni a mondanivaló sugallatával akkor no problem!
Másrészt..1 film nem ttól jó, hogy beülsz és úgy jössz ki,, hogy hulla sápadt vagy nem kapsz levegõt és elvisz a mentõ mert ezt sokkterápiának hívják és nem szórakozásnak...
Tudok egy-két helyet, ahol ilyet csinálnak menj oda!
Ja és ah szted a filmen csak röhögni lehet..Várjuk a te verziódat..Csinálj jobbat!
És ha elkészült és többen dicsérik majd mint ezt a filmet még akkor se ismétlem akkor se szar ez a film csak lesz nála jobb...!!!
Ennyit arról, hogy kinek milyen elvárásai vannak mással szemben...
1/10
Bru 2006 júl. 03. - 12:48:10 1/10
(20/276)
El vagy tévedve rendesen! A kritika szó nem azt jelenti h csak dícsérni lehet a filmeket, hanem azt hogy az adott személy összegzi hogy hogyan hatott rá a film, milyen gondolatokat ébresztett benne... Ezért van az hogy a DVD-k hátlapja majd elcsöppen a sok dícsérettõl,de ha a mozi magazinokban is ez lenne akkor felesleges lenne megvenni õket.
Egyébként láttam a film megnézése elõtt a bemutatóját és sztem kimondottan jóra sikerült... jobbra mint a film.
Én is adrenalin függõnek vallom magam,de úgylátszik nekem magasabbak az elvárásaim. Ez a film akármit is mondassz nekem gáz. Amit azzal a 2 suta kutyával csináltak az már egy Charlie Chaplin filmbe is túl fársztó lenne!!!
Várom már azt a filmet amin Én is tudok rettegni és udorodni, nem pedig szétröhögni az agyam!
sirnew 2006 júl. 02. - 21:12:58 Előzmény Bru
(19/276)
Aki nem szereti ezt a fajta filmet az ne üljön be!
Pl én mindig megnézem a bemutatókat és abbókl el lehet dönteni h szeretném- e megnézni vagy nem!
Szerintem teljesen nézhetõ film!
Különben is ez egy mûfaj , aki nem tudja értékelni az ne is véleményezze!
(Ja és a sztorihoz csak annyit, hogy lesz második része...mer ha figyeltlél volna rájöttél volna,hogy még nagyon de nagyon nem menekültek meg!)
+Néha jó ha undorodsz és rettegsz!!!
Adrenalin!!!!!!(függõ vagyok)
1/10
Bru 2006 jún. 27. - 23:38:29 1/10
(18/276)
Hát inkább azt mondanám h suta. Olyan bugyuta, kínosan hülyén megteremtett szituációkkal és fokozás nélküli cselekménnyel... Olyan semmilyen.....
Gondolom az alkotók valami nagyon sokkolót akartak de ehelyett csak szívja az ember a fogát.
0 sztori, 0 logika, 0 mondanivaló... Pedig tök jót lehetett volna kihozni belõle.
Amúgy ezt a filmet sztem mindenkinek a saját bõrén kell kitapasztalni!! Valószínû h nem fog tetszenei, de onnantól kezdve egy szutyi filmet is jobban megbecsülsz!
samycool 2006 jún. 26. - 00:05:01 Előzmény ginacska
(17/276)
Ocsmány, beteg, céltalan hentelés!! Sok vér, végtag, bél, fülek, kezek, lábak repkednek, apa szénnéég kisfia és felesége elõtt, anyát kibelezik, kiscsajt fejbelövik,stb...
Undorító figurák, nyomi szinészek, és két eb, aki közül 1....
Félelmetes, és egyben szomorú, hogy van ember aki ilyet képes kitalálni, majd vászonra vetni..No meg a producer..aki péntelte..pff..
Ez nem effajta hirtelen ijesztgetõs film mint pl. a Kör 2, hanem igazi nyomasztó, idegfeszengetõs, szemeltakarós, félõs, - pfuu anyád de undorító volt - fajta rémálom!
Hogy valami jót is említsek...; tényleg FÉLSZ, ha nézed..(mármint ha tudod, és ez jó..)......No meg amikor vége van..Na az volt a legjobb:)