Watt 2006 máj. 14. - 10:54:21
(1/281)
Na, hát mi tegnap mindenképpen moziba akartunk menni, és úgy esett, hogy ezt a filmet választottuk. Régen volt ennyire rossz választás! Istenem, ez a film rendesen perverz! Soha nem gondoltam volna, hogy én bármire, vagy bárkire ezt mondom, mert eddig úgy gondoltam, hogy aki ilyet mond, az meg prûd. De azért mindennek van határa! Ez a film semmirõl sem szól (történet természetesen egy nagy nulla), csak egy család brutális kivégzésérõl. Illetve, nem tudom pontosan, mert aztán a film kb. közepén kijöttünk a moziból. Részemrõl ez a téma, így ebben a formában nem olyan dolog, amire az ember kiváncsi, és amit "szórakozás"-ként fel tud fogni. Semmliyen pozitív élményt nem tud egy normális ember számára nyújtani ez a film.
Hab a tortán, hogy a film elõtt két 17 éves lány megkért, hogy vegyek nekik jegyet, és bár megnéztem elõtte a film trailer-ét, erre én sem számítottam, szóval megvettem nekik a jegyet, amit szintén nagyon rossz döntésnek érzek.
A lényeg, hogy ezt a filmet normális ember ne nézze meg! Akinek ez tetszik, az beteg!
Én még sosem fájlaltam ennyire ablakon kidobott pénzt, mint amit erre filmre költöttem. Legszivesebben visszekértem volna, de hát a mozi nem tehet arról, hogy sz*r a film.