10/10
drdezso 2019 ápr. 06. - 22:00:20 10/10
(4/4)
Nyiregyházi Moricz Zsigmond szinhazban Kalucsni rendezéséért abszolút jár a 10es!!! Köszönet érte!!!
10/10
Lili Marleen 2018 szept. 08. - 22:28:33 10/10
(3/4)
Mind rendezőként mind színészként nálam 10/10 . Ma este láttam színészként is a Caligula helytartójában, amit szintén ő rendezett, egyszerűen zseniális!
10/10
denilson 2014 dec. 03. - 13:56:14 10/10
(2/4)
5,4? Úgy, hogy tõlem kapott egy tízest?

Lehet, hogy a borzalmas magyar szappanoperákban nem játszik jól (nem tudom, nem nézem õket). De mint rendezõ: kiváló.
Minden darabjának amit láttam: Rosencrantz és Guildenstern halott, I. Erzsébet, Caligula helytartója Május! (Szkéné), Amadeus (Belvárosi), Az utolsó pohár (Stúdió K) sajátos hangulata van, humora, mélysége és ritmusa, ami nem lankad. A színészeibõl kisajtolja a maximumot, de nem kér tõlük semmi alkatidegent (hogy kiabáljanak, vagy ugráljanak ok nélkül) és a végén rájuk, illetve a megformált alakokra emlékszem.

Színészként csak a Mulatságban láttam a Bárkában, ott is remek összhangban játszott együtt Mucsival és Schererrel. Szerintem érdemes lenne a színházi munkája tükrében átértékelni az pontozását.
rockqueen 2011 jan. 14. - 21:27:30
(1/4)
Nekem õ sokkal szimpatikusabb a Jóban rosszban-ban, mint Damu Roland volt. Neki valahogy nem tudom elhinni, hogy olyan rossz ember lenne Elõdként, meg amúgy is, mert már láttam vele egy-két riportot, és mindig olyan normálisan nyilatkozott. Egyébként nem is néz ki rosszul.:D Kíváncsi vagyok, hogy a továbbiakban milyen lesz majd a sorozatban.