2/10
BedeKrisz 2012 okt. 11. - 17:57:42 2/10
(66/106)
Nem gondoltam volna hogy a Valentin Nap film színvonalánál lehet még lejjebb menni, azt hiszem a Szilveszter Éjjel-nek sikerült a lehetetlen. Ez a két film megalapozta a legtöbb színészt összetoborzó és lejárató valódi ROM-kom kategóriáját. Ebbõl is látszik, hiába a neves szereposztás, egy ekkora szarból mint ez még Robert De Niro sem képes várat építeni, nézhetetlen.
6/10
h.tibi91 2012 jún. 06. - 01:46:22 6/10
(65/106)
Brutális költségvetésû film, rengeteg jó színésszel. A szereplõlistát nézegetve azt hinnénk elõször, hogy valami nagyágyúk válogatás a film. Elképesztõen sok népszerû, elismert színész kapott benne helyet. Feleslegesen. Nos, maga a mozi, egy közhelyes, agyoncsépelt maszlag, ami semmit nem nyújt a nézõ számára. Embereket láthatunk, ahogy más-más képen készülnek és élik meg a szilvesztert. Felszínes érzelmekkel dobálózik a film, mindezt rózsaszín selyempapírba ágyazva. Az alkotók nem kívánták titkolni, hogy õk követték el az egy évvel ezelõtti merényletet, a Valentin napot is. Olyannyira, hogy még reklámot is kap a filmben az elõzõ mozi. (Igaz csak a bakik között)
Nem igazán ajánlom senkiknek még a közhelyes fajtájú romantikus vígjátékokat kedvelõknek sem. Talán ennyi sztár megfizetése helyett kihozhattak volna három, de legalább két olyan kisebb kaliberû filmet, ami mégis sokkal többet ad a nézõknek, mint a nagy hûhó a semmiért!
6/10
5/10
Katicas 2012 máj. 28. - 11:46:09 5/10
(64/106)
Pedig Garry Marshall-nak van néhány nagyon jó filmje... de már a Valentin napot sem értettem. Túl sok sztori belezsúfolva egy filmbe... És ha már az ember rászánja magát a nagy nevek miatt, hogy megnézze a filmet plusz csalódás, hogy a szinkron a legtöbb színésznél borzasztó. Jessica Biel-é különösen fülsértõ...
6/10
eming 2012 máj. 15. - 16:01:14 6/10
(63/106)
Amennyi jó színész van benne, annyira rossz lett a film. Unalom...
3/10
Ze74 2012 máj. 13. - 21:17:27 3/10
(62/106)
Remélem bukta volt a film a készítõinek.
Azt hitem a valentin nap után már nem készítenek több ilen filmet.
Nem tudom miért kell egy átlagos filmbe beletuszkolni több tucat sztárt?Talán azért hogy így nyomatékot adjanak vér gyenge sztorijuknak és nagyobbat üssön a szeressük egymást az év utolsó napján most már emberek egymást,ha eddig nem tettük volna.
Szánalmas.
Csak Jovi miatt néztem végig,mert legalább jó volt a zene.
lenccs 2012 máj. 06. - 00:28:44 Előzmény hAAVER
(61/106)
minden megállapításoddal egyetértek;-)
1/10
csizo 2012 máj. 01. - 20:33:49 1/10
(60/106)
A szereposztás (ami rengeteget javított rajta) miatt megér egy Nullát.
hAAVER 2012 ápr. 27. - 07:59:43
(59/106)
Az Igazából szerelmet és a Szeress,ha tudsz!-ot szerintem már semmi sem bírja felülmúlni,és egy gagyi erõlködésbe megy át.

Viszont azt azért megjegyezném,h sokkal jobbra sikerült ,mint Valentin-nap...egyszer simán meg lehet nézni,és szórakoztató,de sokat nem kell tõle várni,csak a szokásos.
Pfeiffer szerintem nagyon jó volt,õ sokat dobott rajta...de De Niro nekem nagyon idegen ebben....
További jó mozizást mindenkinek!
eszkimó viselet 2012 ápr. 22. - 11:59:11
(58/106)
borzalmas volt. ha véletlenül lenne valahol egy poén, azt is legyilkolták a bárgyúsággal. a szentimentalizmusa gagyi, a romantikája bóvli. jessica biehl már századszorra bizonyítja, hogy nincs helye semmi komédiában, egyszerûen pocsék. a többieket is lealázták, amennyire tudták.
a felvezetõben induló narráció pedig már az elején olyan deklaráltan teszi nyilvánvalóvá, hogy ez egy 'Igazából szerelem' lopás, hogy nem is értem ezt, hogy merték megengedni maguknak. Tökéletesen úgy kezdõdik, mint az angol film a tematikáról nem beszélve.
De amíg abban voltak poénok és a saját giccsét felvállaló és kicsúfoló rendezés, addig az amerikai verzió nem képes gegre és még kiröhögni sem tudja magát.
kizárólag gyenge idegzetûeknek ajánlott.
1/10
c p 2012 ápr. 21. - 18:19:39 1/10 Előzmény Ford Mustang
(57/106)
A filmre nem is éri meg szavakat vesztegetni: jól csõbe húztak James Belushi-val, meg Hector Elizondo-val. Az amerikai-álom biztos sokakat megérint, de szerintem semmi több, mint sztárparádéba csomagolt, közhelyekkel eladott népbutítás.
( De Niro-ban nagyon értékelhetõ az, h. mintha szépen lassan háttérbe vonulna és másodhegedûsként segít egy-egy filmet a nevével fémjelezni, de ha sokáig csinálja, akkor a klasszikusai is ritkábban fog lekerülni a polcról... volt õ szomorú, meg megtört a Nagymenõkben is, de akkor szétvert egy telefonfülkét, nem picsogott. :] )

NA DE HOGY "Katherine Heigl [...] jól ismeri a rockereket, hiszen férje, Josh Kelley is az" - na ez már tényleg skandallum! :]

Az említett férj egy kellemes ( szintén szirupos amerikai-álom ) zenét játszó pop- esetleg country-zenész. Képernyõképes figura, biztos a kedves nejével közösen forgatott klipjeikre mondják az emberek, h. jajdecuki - amivel nincs is baj... NA DE HOGY rocker.

( mi lesz a következõ, bon jovi-ra is ráfogják, h. rocker? ... b*szki, most látom: már ez is megtörtént )
kuktatimi 2012 ápr. 16. - 16:43:54
(56/106)
Ugyan olyan mint a Valentin nap címû film.Egyszer megnézed,adsz neki egy esélyt a sok ismert színész miatt,de mivel semmi kirobbanó vagy izgalmas nem történik benne,csak halad egy síkon végig az egész,soha többé nem érzel vágyat azután hogy újra megnézd.
2/10
Angelsoul 2012 ápr. 15. - 22:37:55 2/10
(55/106)
Borzasztó rossz és unalmas... Még romantikusnak sem romantikus, elcsépelt klisék...a macskám böfögése többet ad naponta. Erre pénzt költeni...áááá! Egyedül Ashton Kutcher helyes pofija ért nekem valamit, ami felhúzta 2-esre az értékelést.
5/10
stomachh 2012 ápr. 15. - 21:01:34 5/10
(54/106)
Nem olyan rossz ez, mint azt a filmkritika lehúzta. Bár nem lettem a film által semmivel sem gazdagabb se értelmileg se érzelmileg. Egy jó közepes limonádé, indokalatlanul nagy nevekkel. Vígjátéknak kevés, romantikus filmnek azért vékonyka. Kicsit olyan érzésem van, mintha szerettek volna összedobni egy Igazából szerelemhez hasonlót. Csakhogy az 10 pontos, ez meg a fele. 5/10 azért jár ennek a filmnek is.
7/10
diusletoltes 2012 ápr. 15. - 14:55:59 7/10 Előzmény barnilori
(53/106)
Nem volt olyan rossz film, de nem is lesz a kedvencem én 7pontot adtam rá! Kicsit lehetett volna rejtelmesebb, Valentínnapnál ez jobban megoldották! A szereplõk jók voltak és ami kiemelhetõ ebben a filmben, hogy nagyon sok tanulság volt benne, amiket érdemes megfogadni! :) :)
10/10
barnilori 2012 ápr. 13. - 08:56:55 10/10
(52/106)
Õszintén mondom, hogy nekem nagyon tetszett. Csak tegnap néztem meg, kicsit halogatva az eddigi negatív hozzászólások miatt. Nem voltak elvárásaim a filmmel szemben, mivel ez már a címébõl és a trailerbõl kiderült, hogy nem az lesz a lényeg. Egy könnyed, szórakoztató, aranyos film volt! Aki nincs oda a romantikus vígjátékokért, ne nézze meg, mert csak az szüli a negatív kritikákat.
1/10
Teknocc 2012 ápr. 12. - 20:14:54 1/10
(51/106)
Mûanyag dobozba zárt szintetikus trágya, porcukorral.
1/10
11messi87 2012 ápr. 12. - 00:04:34 1/10
(50/106)
12 perc 50 másodpercig bírtam. Aztán off. Ez nem film...
lenccs 2012 ápr. 08. - 17:08:46
(49/106)
Én a Valentin nap okozta rossz élmény miatt halogattam a mai napig ezt a filmet. Kellemes meglepetés volt az elõbb említett "csodafilm" után. Nekem tetszett. Nem zavart, hogy kiccsi puzzle-kre szedték szét a sztorit, igaz emiatt nem is volt olyan szál, amit ki tudnék emelni...mert igazából nem voltak "történetszálak", csak az egyes "kis" sztoridarabok 3 (max. 4) részre voltak darabolva...nem hidaltak át életeket. (A love actuallynek abban volt nagyszerû a sztorija, hogy egy egész hónapot dolgozott fel és jutott el az adott pillanatig, míg itt az adott pillanat, max 10-12 óra történéseit keverték össze) 6,5/10
1/10
Boloka 2012 ápr. 07. - 01:27:39 1/10
(48/106)
Alapvetõen szeretem (szerettem) az ilyen sok szálon futó romkomokat, de újabban túl sok van belõlük. A Valentin nap valami borzalom volt, ez ahhoz képest jobban sikerült, de. Akkora összevisszaság az egész, hogy komolyan nehezemre esik összeszedni a szálakat, pedig most néztem meg. Elég bénácska, a szereplõk és a történetszálak felét ki lehetett volna hagyni belõle.
SPOILER
Abszolút feleslegesek voltak pl az Abigail Breslines és a Bon Jovis jelenetek, viszont tetszett a De Niros dráma a végén. Aranyosak (bár kissé idegesítõek) voltak a szülõs részek, és - én csodálkozom a legjobban azon, hogy ezt mondom, de - tetszett a Michelle Pfeifferes szál. Édes volt. :D
SPOILER OFF
Mindent összevetve elég gyenge filmnek tartom; biztos, hogy nem lesz türelmem még egyszer végignézni. Nem is értem hogy gondolták ezt, hogy az összes elérhetõ celebet leszerzõdtették. De vehetjük a filmet önmagának és mûfajának paródiáját, és akkor kifejezetten jó poénok voltak benne.
3/10
10/10
1616ladygaga 2012 febr. 26. - 20:29:04 10/10
(47/106)
Ahh nekem annyira tetszett...Nekem a 100 kedvenc filmembõl(számolom õket) a második helyet foglalja el...Annyira szép,hogy van benne szakítás,újrakezdés és halál is,ami a Valentin Napból kimaradt.....Ezek komolyabbá teszik a filmet...Nah meg a visszaszámlálási rész mikor minden szereplõ arcát mutatják a Times Squere-n....Michelle Pfeiifer...ahh gyönyörû mint mindig...Nagyon jó volt!A legjobb romantikus film,jobb mint az Igazából szerelem vagy a Valentin Nap!!Én ajánlom mindenkinek!!!!Ez a film nem 6 pontot érdemel összesítve,hanem a maximálisat.....Én nálam 10/10*