Téma: Sznobjektív

offtopic
csengõzolivagyok:) 2018 jan. 04. - 19:50:12
(21/61)
Nekem is gyanús vagy(ok)!!!
Szegény Ondok.
Él még? :)
filoszemitabéluska 2018 jan. 04. - 18:12:27
(20/61)
Rég hallottam Rólad! Mikor még Filiszteus voltam, Ondok állandóan azzal jött, hogy ugyanazok vagyunk. Tényleg gyanús, hogy ennyire egyetértünk Puzsér témában:)))
csengõzolivagyok:) 2018 jan. 04. - 16:48:49
(19/61)
Én is.
Akkor legalább lenne kormányprogram.
Felével is beérném!
De ettõl úgy 200 évre vagyunk. Lehet, hogy kicsit többre.
filoszemitabéluska 2018 jan. 04. - 12:57:53
(18/61)
https://mno.hu/cinkosakinema/elet-a-kurzusok-kozotti-terben-2437592

Nem értek minden pontban egyet a benne foglaltakkal, de akár kormányprogramnak kis elfogadnám.
filoszemitabéluska 2018 jan. 04. - 12:48:41
(17/61)
Pont ez a lényeg Puzsérban, hogy nem tartozik egyik oldalhoz sem. Nincs tekintettel egyik oldal érzékenységére sem. Nézz utána Mérõ László lánya mekkora hisztit rendezett egy fotó miatt, ami Puzsér FB oldalán volt. Valóban kicsit hisztis, sokat kiabál, de bõven el lehet nézni neki.
csengõzolivagyok:) 2018 jan. 04. - 09:43:08
(16/61)
"A sznobjektív többi témájával kapcsolatban is ez a véleményem. Puzsér szinte kitalálja a gondolataimat és szavakba önti, amit érzek."

Szerintem ezzel sokan vannak így,többek közt én is.
Aztán van egy réteg,aki sajnos nem is érti,hogy mirõl beszél.
Na,õk jönnek azzal,hogy kiabál...,mert azzal amit mond,nem tudnak vitatkozni.
vino-et-veritas 2018 jan. 03. - 20:16:31
(15/61)
OFF

Lehet benne valami...

Nem on topic, meg aztán nagyon le kellene menni kutyába....
filoszemitabéluska 2018 jan. 03. - 19:46:50
(14/61)
"a magyar média finoman fogalmazva "legegoistább" figurájával" Hajdú?

Szerintem intellektus terén nem ellenfél neki, de nyilván több pénze volt ügyvédre, mint Puzsérnak.
filoszemitabéluska 2018 jan. 03. - 19:42:46
(13/61)
A mûvészet, benne a színház valóban szubjektíven ítélhetõ meg. Gondolkodtál azon, hogy miért nem kedveled alföldit? Véletlenül nem azért, mert egy nagy blöff az egész munkássága és õ a színházmûvészet El Kazovszkíja? Az ember ösztönösen érzi, hogy nem lehet komolyan venni a nagy lufit, amit alföldi fúj fel, látványos körítéssel, Puzsér pedig hajszálpontosan megmagyarázza, amit a legtöbb ember csak érez. Sokaknak tetszik? Számos oka lehet, pl. napjaink erõs átpolitizáltsága és, ha ahhoz a szekértáborhoz akar valaki tartozni, akkor kötelezõ ismerni és szeretni alföldit. Ott kell lenni minden premierjén és tudni értõen okosakat mondani a rendezésérõl.

A sznobjektív többi témájával kapcsolatban is ez a véleményem. Puzsér szinte kitalálja a gondolataimat és szavakba önti, amit érzek.
vino-et-veritas 2018 jan. 03. - 18:57:20
(12/61)
Nemigen szoktunk egyetérteni, még ha nem is vitatkozunk egymással, de most nagyon hasonló a véleményem (mondjuk értem, hogy miért a felsoroltak a példák, de azért a lista igen hosszú lenne, ha folytatnánk...).
Amúgy sokan csak azóta ismerik, amióta tévés "celeb" lett (ez hülye húzás volt tõle) és a "kiabálós, kötözködõ, hülye proli" kép alakult ki róla az átlagnézõben.
Azért a "puzsérizmus" ennél sokkal összetettebb. Éveken keresztül több rádióban mentek (ma talán már sehol) a mûsorai, ahol rengeteg téma elõkerült és nemcsak kritizálni tud. "A hét mesterlövésze" filmes szériája kimondottan tartalmas volt (neten talán visszahallgatható). Kétségtelen, hogy gyakran nem szokványos sem amit, sem ahogy mondja, s néha nem is követhetõ a gondolatmenete. De mindenhol kézjegyszerûen ott a "sznobjektivitás", ami bizony néha igencsak irritáló tud lenni és valóban nekimegy mindenkinek (mondjuk a magyar média finoman fogalmazva "legegoistább" figurájával nem nagyon bírt...).
Nem rajongok érte különösebben, de azért érdekes színfoltja a mai médiának.
Urquidez 2018 jan. 03. - 18:43:25
(11/61)
Azért nem értek egyet, mert kinyilatkoztatni erõsen "szubjektív" dolgokat, nem érdemes. Pont a mûvészet, és az emberi megjelenés az ami nem objektív. Ahány ember, annyi ízlés. Személy szerint nagyon nem kedvelem Alföldi munkásságát, de még is van egy réteg, aki pedig rendszeresen fogyasztja. Akkor most õk mind rossz ízlésûek? Nem. Ez egy fajta mûvészi szabadság, hogyan képzeli el Shakespearet Alföldi. És szerintem nem mindenki fogadja el tényként a mainstreamet. De akkor amit puzsér csinál? Ez ugyanaz vica versa. Õ is megmondja a pórnépnek, hogy mi az igénytelen, és mi a minõség. Õ ezt milyen alapról veszi? Én értem, hogy mindenki saját magát nyilván jó ízlésûnek képzeli, de hát ehhez azért pofa kell, hogy tv-ben is elõadja mint saját mûsorát.
Meg ez a kultúrális szabadságharc nekem álságos. Õ hivatkozik a kultúrára, miközben teleszájjal kurvaanyáz olykor. Akkor miért nem mutatja meg mi az a kultúra egyáltalán...
filoszemitabéluska 2018 jan. 03. - 17:10:12
(10/61)
Az elõttem szóló két hozzászólónak válaszolok. Lehet bírálni Puzsért a stílusáért, az ordibálásért, de a proliságtól azért messze van az egész jelenség. Többnyire pont a prolisággal összefüggõ dolgokra világít rá. Lehet, hogy nem tartjátok fontosnak pl. az ultragáz slágerek felsorolását és ledorongolását, de akaratunktól függetlenül ránk tudják õket erõltetni, tehát igenis fontos felhívni rájuk a figyelmet, különösen a bizonytalan értékítéletû emberekét.
Szerintem egyik nagyon fontos tette volt Puzsérnak, hogy kíméletlenül leszámolt a Sznobjektívban az alföldi jelenséggel. Az emberek túl kényelmesek gondolkodni, néha egy kicsit rá kell segíteni, hogy ne fogadjanak el axiómaként hülyeségeket, amiket az összetartó brancs elterjeszt a közülük való önjelölt "zsenikrõl". Mindenki kész tényként fogadja el, hogy alföldi, geszti, vitray zsenik a maguk területén. Pedig ez hatalmas baromság és jó, hogy erre a Sznobjektívban felhívja Puzsér a figyelmet.
Urquidez 2018 jan. 03. - 11:38:06
(9/61)
Mitõl különb Puzsér mint akiket rendszeresen fikáz? Adódik a kérdés. Õ abból él, hogy fikáz, vagy dicsõít. Ez a munkája. Amit saját magának hozott létre, és amit mindenki csinál otthon szûk családi,baráti körben. Õ hogy jön ahhoz, hogy megmondja mi a kultúra, és mi a kulturált? Azon szórakozni, hogy mennyire hitvány egy magyar sláger? És mennyire hitvány magyar elõadók vannak ? Ez gátlástalanság szerintem. Hajdú Pétert fikáz, majd Ámokfutókat, és utána Jézusra hivatkozik mint megkérdõjelezhetetlenség. Milyen alapról teszi ezt? Meg mit tett le az asztalra, érvelés ostobaságát hangsúlyozza... Akkor miért nem random embereket hív be a metró aluljáróból kollégának? Hát mindegy ki mit rakott az asztalra... És hogy az õ barátai és õ maga milyen okos meglátásokkal bír..... na ne már... Okos meglátás, hogy melyek a legnyálasabb slágerek ? Ki nem szarja le? Ez a fontos? Ez az égetõ kérdés? Az a baj, hogy puzsér ugyanazt csinálja mint akiket fikáz. Egy aurélió a faszát pörgeti, míg puzsér az elméjét ilyen szarságokon, hogy a meat loaf mennyire dagatt nyálas fasz... Ez nem különb hozzáállás. És ettõl, hogy ezt kinyilvánítja, nem lesz se jobb hely, se kulturáltabb az ország. De majd õ megmondja...Nagyon álságos ez az egész puzsér dolog.
10/10
Mmm007 2018 jan. 02. - 19:12:47 10/10
(8/61)
Tisztelet végre egy zseniális ,egyenes ember részrehajlás nélkül. Minõségi teljesítmény
4427-28 2017 febr. 03. - 22:04:22 Előzmény vino-et-veritas
(7/61)
Kösz!:)
vino-et-veritas 2017 febr. 03. - 07:04:06
(6/61)
OFF

A napi "Puzsér-adag" beszerezhetõ a Jazzy-n is (naponta 17.00-19.00 között, 90,9 MHz)
4427-28 2017 febr. 02. - 21:56:23
(5/61)
Én pl. nézem, sõt, ma már csak Puzsért nézem.
Külön öröm, amikor Farkas Attila Márton a partnere.
4/10
kabbemaar@postafiok.hu 2017 febr. 01. - 17:43:42 4/10
(4/61)
Nézi még valaki Puzsért?!

Cseh Tamás Bereményi mint 2. helyezett jó, de Pintér Béla mint aranyérmes, na ez a szobizmus, Robi te sem érted Pintér Bélát, akkor hogyan értékelheted ennyire?! Megmondom: Mert neked nincs etéren önálló véleményed, pár általad jelentõsnek tartott figura véleménye alapján döntöttél igy, tehát méltó lettél a mûsorod címéhez!
2/10
fél XX 2017 jan. 06. - 11:17:02 2/10 Előzmény fél XX
(3/61)
a lufi teória a legjobb volt eddig!
2/10
fél XX 2017 jan. 06. - 11:15:32 2/10
(2/61)
Puzsér egy zseni de inkább szerkesztenie kéne a mûsort, mert a lehengerlõ habitusa kontraproduktív, képtelen vagyon minden adást megnézni, mert baromira fárasztó az elõadásmód, inkább irja le mert még rádióban is sok a pali tévében meg rengeteg!
Mindamellett ez a tizes lista tematika jó. Ha végre kicsit kiléphetnénk a PC béklyójából, felvetném a tíz legbuzibb dolgot is. Kettõt máris javasolnék ide: A fényre sötétedõ szemüveg, és a férfiak fogyókúrája (ezt nem Puzsér miatt)