Téma: Sznobjektív

gmanarts 2021 júl. 18. - 00:32:41 Előzmény ondok
(58/58)
Ugyan, akik Puzsérra, vagy a kutyapártra szavaznak, azok el se mennének nélkülük voksolni, mert teljesen kiábrándultak mindkét oldalból, így senkitől sem vesznek el szavazatokat.
1/10
ondok 2021 júl. 17. - 20:45:34 1/10 Előzmény DUNAWÖLD
(57/58)
Neked magas de ő Karácsony ellen indult nem Tarlós ellen ugyanis Tarlóstól nem tudott szavazatot elvenni viszont a Karácsony szavazóktól igen ,pont az volt a szerepe mint a kamupártok indulásának: az ellenzék megosztása.
offtopic
Edmond Dantes 2021 jún. 22. - 19:31:53 Előzmény DUNAWÖLD
(56/58)
Mármint Puzsér Tarlós ellen? Mindig tanul az ember ... Berki is Tarlós ellen indult, ugye?
10/10
DUNAWÖLD 2021 jún. 21. - 23:06:51 10/10 Előzmény ondok
(55/58)
Hogyne, azért indult Tarlós ellen, mert fidesztégla🤨🤔😩
10/10
DUNAWÖLD 2021 jún. 15. - 04:23:33 10/10
(54/58)
Ez a rész csúcs volt. Pásztor Annával 😁
offtopic
csengõzolivagyok:) 2021 jún. 10. - 22:17:36 Előzmény ondok
(53/58)
:) micsoda remek csapat gyűlt itt össze újra
1/10
ondok 2021 jún. 09. - 21:34:06 1/10 Előzmény csengõzolivagyok:)
(52/58)
"Puzsér mindig tûpontosan megindokolva kritizál, amivel lehet vitatkozni, mégsem teszi szinte soha senki." Ja csak kérdés hogy kinek milyen tűje van otthon meg a fejében.Én ugyanis ezt nem tapasztaltam csak demagóg blöffölést dosztig,meg hordószónoklást.Puzsér tipikusan az a pali akinek még a széklet sem elég büdös..Ehhez meg vicsorog és szemet mereszt hátha elhiszik a hülyék hogy ő egy okos ember,mert az értelmesebbje átlát rajta.
1/10
ondok 2021 jún. 09. - 21:25:04 1/10
(51/58)
Nos kibújt a szeg a zsákból Az ATV tulajdonosi hátterét ismerjük Fidesz kötődésüket.Most ezzel a műsorral ami egyébként kritikán aluli szinvonalú meghálálják a FIdesz tégla Puzsérnak propaganda tevékenységét.Egyébként jellemző hogy ugyanezzel a műsorral már egyszer haknizott a HÍR TVben is.Ő sajnos annyira hülye hogy az már fáj.Az egész stílusa nézhetetlen pl azt mondja valakire hogy akkor ne "vigyorogjon" Én meg azt mondom hogy aki őt alkalmazza az saját magáról ad bizonyítványt egy hülye hordószónok aki ebből él meg mert máshoz hülye
filoszemitabéluska 2021 máj. 18. - 20:50:26 Előzmény ondok
(50/58)
"Nem kis fáradsággal"? Hallottál már a copy-paste-ről? Azt hitted, betűről-betúre begépeltem a Zemberek világslágerét? A "Born to be wild" , vagy a " No expections" szövegébe nem tudna Puzsér sem belekötni.
1/10
ondok 2021 máj. 17. - 21:53:43 1/10 Előzmény filoszemitabéluska
(49/58)
Ahhoz képest hogy a falat kaparod ,nem kis fáradsággal beírtad ide ezt a "Híg fost" Ne keressünk egy dalszövegben filozófiai tudományos szinvonalat.mindenbe bele lehet kötni meg az ellenkezőjébe is,pláne egy hülye Puzsérnak
Emlékszem anno Darvas Szilárd dalszöveg elemzést végzett kigúnyolva azt de az a komcsik alatt volt és nem lopott ötlet ráadásul egy olyan műsorban amiben a garancia a szint alattiságra Puzsér személye.
1/10
ondok 2021 máj. 17. - 21:46:54 1/10
(48/58)
Nos fellélegeztem mikor az idióta Fialát elhajtották erre most teret adnak ennek az irritáló seggfej Puzsérnak.Aki azt hiszi ha meresztgeti a szemét és habzó szájjal mond hülyeséget, akkor okosnak látszik,már akinek
filoszemitabéluska 2018 aug. 07. - 23:20:48
(47/58)
Tönkre tette e tévémet. Valami műsorban énekelte egyik dalát a maga reszketeg hangján (fhillérehes emlékheihim) és a kifolyó nyáltengertől zárlatos lett a készülék.
filoszemitabéluska 2018 aug. 07. - 22:56:56
(46/58)
Tini bá a bródi?
filoszemitabéluska 2018 aug. 07. - 18:41:14
(45/58)
Akkor Te jobban képben vagy a magánéletét illetően. Én csak azt tudom megítélni, amiket olvasok a FB oldalán, vagy hallgatok a sznobjektívben. Van ilyen, hogy valaki másként él, mint a fennen hangoztatott elvei. Rousseau pl. több művet jelentetett meg a nevelésről, a gyerekeit meg lelencbe adta. Ettől függetlenül szívesen olvasom és hallgatom Puzsért. Aztán, arról se feledkezzünk meg, hogy egy kissé szubjektív, hogy valakinek ki rokonszenves és ki ellenszenves. Pl. nekem Tilllatilla a legellenszenvesebb a táskás szemivel és a hülye frizurájával az egész brancsból, pedig nyilván vannak nála is undoríróbb figurák a médiában, pl. borosbocskor, mégis inkább tillát vágnám hátba szívlapáttal.
filoszemitabéluska 2018 aug. 07. - 13:08:09
(44/58)
Szerintem meg elég független. Nem kíméli egyik oldalat sem. Sőt, nem riad vissza tabu témákat sem feszegetni. Nem vitás, hogy skizoid, idegbeteg, de nagyon jó gondolatai vannak. Persze lehet, hogy bennem van a hiba, hogy bírom. nem túl pozitív életszemléletemet alátámasztja minden kritikájával. Pontosan meg tudja fogalmazni, amit én csak érzek, hogy pl. miért rettenetes az "Emberek" dalocskája:
Tábortűz

Isten hozott, hisz csak a jók jöhetnek el
Ülj hát közel, a szeretet éltet, átölel
S ki a csillagok közt él, mind aki rég odaköltözött
Most visszatér s leül a tűz mögött

Sok szív mélyén
Ott ég ez tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold

Súgd meg nekem, tudod, így ígérted rég
A nagy titkokat, amit egy kisgyerek nem ért
Hiszen annyi minden volt, amire nem jutott idő
Pár pillanat, most hogy legyen múlt, jelen, jövő

Sok szív mélyén
Ott ég ez tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold

Isten veled, a könnyem nézd ma el
Mondj egy mesét ahogyan régen, csak ennyi kell
Ez a tűz örökkön ég, semmi nem dúlhatja szét
A lelkekért, akiket rejt az ég

Sok szív mélyén
Ott ég ez tűz egy kör közepén
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Egy dal, és újra köztünk élsz
Ma újból Te zenélsz, úgy van, ahogy rég volt
Egy dal, s Te újra mellém ülsz
És lobog a tábortűz, szél belekarolt
Szól egy dal, és a lelkünk összeér
A gyönyörű tűzfénynél, napszínű a hold

Én a szó szoros értelmében a falat tudom kaparni ettől a hígfostól, amit nem átall némelyik rádióadó lejátszani. A szöveg egy idióta közhelygyűjtemény, az énekhangtól meg kinyílik az ember zsebében a Stinger rakéta. Engem már csak azzal megvett Puzsér, hogy ezt a szörnyedelmet méltó módon helyére tette.
1/10
ondok 2018 ápr. 22. - 00:35:23 1/10
(43/58)
Igy igaz Puzsér eladta magát egy bomlasztó Fidesz tégla mint az LMPben jó néhányan akiknek meg lehet köszönni konkrétan Orbán újabb kétharmadát .
1/10
ondok 2018 ápr. 22. - 00:29:41 1/10 Előzmény filoszemitabéluska
(42/58)
Tanujjjá.képezd magad hátha ragad rád valami ,vagy se...
1/10
ondok 2018 ápr. 22. - 00:27:19 1/10
(41/58)
A Puzsér egy akkora marha ami ritka a földkekeségen,az hogy ennyire a tények ellen beszél, és most eltekintek a tahó stílusától, az igazsággal köszönő viszonyban nincs ,ahogy mentegeti ezt a nyilvánvalóan téglapárt LMPt pl.Puzsérnál az agyanúm hogy miközben látszólag Orbán ellenes a valóságban ezerrel nekik dolgozik azaz egy bomlasztó spion.Most láttam hogy a saját bejáratú gusztiustalan Sznobjektívjében ebben a helyzetben na mi lesz atéma? Nem tévedés:"A liberálisok 10 legnagyobb bűne ".Miért nem az ECHO Tvben szerepel vajon?
csengõzolivagyok:) 2018 febr. 17. - 09:37:14
(40/58)
Akkor félreértettelek,azt hittem rá írtad,hogy. "ítélkezünk megint, hülye oszt ennyi..., mi sem könnyebb ennél."
csabaga 2018 febr. 16. - 17:58:42
(39/58)
Szerintem a felszínen és felszínesen kapirgál csupán.