offtopic
Nagy1A 2020 nov. 19. - 12:04:42 Előzmény sexykex
(11/11)
OFF!!!
OK! Világos, egyetértünk......Azt, hogy egy párt támogatja a szavazó táborát és engedi gazdagodni a tehetséges, többnyire egyetemet végzett fiatalokat a saját közvetlen klientúráján kívül, nem kellene feltétlenül rossz néven venni......ezt, meg olyan szépen fogalmaztad meg, hogy jobban nem lehet!!
Figyelmébe ajánlanám ezt, a sok acsarkodó, tehetségtelen senkiházinak......
7/10
offtopic
sexykex 2020 nov. 16. - 16:37:49 7/10
(10/11)
Én egyértelműen arra gondoltam, hogy mi magyarok a kapitalizmus nevű játékot sem játsszuk jól és nem vesszük komolyan. Emberek tömegei mind a mai napig az államtól várják a megoldást a problémáikra és nagyon kevés a vállalkozó szellemű ember.
Magyarországon a rendszerváltás környékén lényegében nem volt hazai tőkésosztály, így azt a kárpótlási jeggyel, egyes adótörvényekkel, spontán privatizációval próbálták létrehozni. Azt, hogy egy párt támogatja a szavazó táborát és engedi gazdagodni a tehetséges, többnyire egyetemet végzett fiatalokat a saját közvetlen klientúráján kívül, nem kellene feltétlenül rossz néven venni.
(Nekem már nincs haveri köröm, ezért a közvetlen családon kívül csak azokat támogatnám, akiket képesnek gondolok arra, hogy előmozdítják az ország fejlődését. Akik komoly szaktudással rendelkeznek, akik kreatívak és persze egyetértenek a programommal.)
Nagy1A 2020 nov. 15. - 21:47:14 Előzmény sexykex
(9/11)
Részben igazad van, mert ha a történelmet átnyálazzuk, világosan látszik, hogy mindíg az állam bácsi mellett lévők kerülnek kiválasztott helyzetbe. De!! Ott tévedsz nagyon, hogy mi játszunk rosszul.............nem csak nálunk magyaroknál működik ez a fajta rendszer........bizony amióta világ, a világ, ez így működik, csak azt nem értem, hogy ezt miért felejti elmindeki, pedig történelemből azért ezt tanultuk!!!!!!! A kérdés mindössze az, hogy mennyire nyúlnak le mindent,.....mennyit hagynak bent az országnak!! Mellékesen........kövezzenek meg....de ha én lennék a csúcson, akkor bizony ....az én haveri köröm lenne elől.........most mondd azt, hogy ha Te lennél, akkor nem így lenne???
7/10
sexykex 2019 júl. 02. - 11:25:49 7/10
(8/11)
A mai filmek jelentős részéből pont azt a hitelességet hiányolom, ami a régiekben megvolt. Természetesen azok is mesék voltak, de a mesehősöket valódi alakokról mintázták.
Harry Brock a kapitalizmus alappillére. Egyetlen istene és szerelme van, a pénz. Pénzt csinál éjjel és nappal, dollárhegyeket épít, és azt hiszi neki mindent szabad. (Sajnos ebben többnyire igaza is van.) „A gazdagság szeretete dobog az amerikaiak szíve helyén”, ezért dögivel vannak követői.
A rendszerváltás nyomában nálunk is megjelentek ilyen fószerek, de csak néhányan – mi magyarok ezt a játékot sem játsszuk rendesen, ezért állam bácsinak kell segítséget nyújtani a kiválasztottak meggazdagodásához.
offtopic
kezjegy 2019 jún. 25. - 09:04:06 Előzmény HARCOS TIBI
(7/11)
A zárójeles címmel nem is lenne baj, ugyanis az "Én sem most jöttem (le) a falvédőről" szólás angol megfelelője az "I wasn't born yesterday". (A magyar szólás hátteréről közérthetően: http://www.mimicsoda.hu/cikk.php?id=1379)
Mivel a filmet nem láttam és nem is szeretném megnézni, a szőle nős verzitó nem kommentálnám...
HARCOS TIBI 2019 ápr. 06. - 13:26:37 Előzmény gabus53
(6/11)
Én se értem. Főleg hogy az eredeti címe: Tegnap született.
9/10
gabus53 2018 ápr. 22. - 11:10:53 9/10
(5/11)
Érthetetlen, hogy miért nevezte át a Port.hu a film címét! Eddig úgy ismertem, mint: Most jövök a falvédőről. Ahogy megláttam a "Szőke nőt..." kezdetű (zárójelben: Most jövök...) címet, rögtön átugortam. Pedig egy kellemes, szórakoztató film.
Miért kell mindig, mindent elrontani???
10/10
Lojzee 2011 ápr. 30. - 00:14:02 10/10
(4/11)
Nekem nagyon tetszik ez a film, többször láttam már. Szegény M. G. itt még jól nézett ki, nem plasztikáztatta szét magát.
De ez a "szõke nõt nem csókolunk" cím valami iszonyat...
4/10
fleismandoki 2010 máj. 15. - 10:12:55 4/10 Előzmény kekcsillag
(3/11)
Lehet hogy tudok segíteni hét elején már többet tudok mondani,hali.
Alfonz1 2009 júl. 12. - 10:42:27 Előzmény kekcsillag
(2/11)
ma lesz.
10/10
kekcsillag 2008 jún. 03. - 16:24:14 10/10
(1/11)
Sziasztok

Évek úta keressem ezt a filmet, nemrég adták a tv-ben, de sajna lemaradtam róla. Ha esetleg valaki rendelkezik vele, akkor legyen kedves azt részemre eljutattni. A film magyar cime: most jövök a falvédõrõl.
Üdv mindenkinek:-)